Jump to content
Dogomania

pucka69

Members
  • Posts

    6796
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pucka69

  1. ulv ma tez taką lampę, dobrą na odleżyny, to lampa afn-u, może mogłaby pożyczyc? odwiedzę oczywiście Oskara - tylko nie znam tego wątku, jak wrócę do domu to poczytam i się bardziej konkretnie określę. moge rano 8-9.30 albo po 20.00, tylko nie w ten czwartek. Najlepiej w dwie osoby iść - to kto chętny ze mną? i kiedy?
  2. słuchajcie - a czy to prawda, ze pies nie powinien jesc kaszy tylko psi makaron albo ryż lub płatki owsiane?
  3. zmysł i Beatka - mam coś dla Was od iryska!
  4. Zmysł i Beatka - juz z tz-em zagłosowaliśmy dawno temu na Maję!
  5. to ja myślałam że zaproponuję imię Filifionka - w skrócie - Fila - a tu już po ptakach ;) Zdrojko! czy ona taka mała czy parapet taki duży? Jakoś tak myślałam, że sunia jest wzrostu wyżełka
  6. zagłosowałam, tylko musiałam najpierw wszystko przeczytać, tak w ciemno nie mogłam głosować. Kot na razie na I miejscu niestety.
  7. a ja mam z moich bazarków pieniadze dla Kremowego - gdzie wplacic? na konto fundacji Greven będzie dobrze? czy gdzieś indziej?
  8. Zaświadczam, że Zdrojka jest wysoką osobą z długimi nogami i nadaje się do biegania z wyżełkiem po Służewcu! :)
  9. no to ja też bazarek : http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=71676
  10. Romenko! A jak sprawy finansowe? Mam jeszcze jakieś pieniadze na Dianę? Mam wrażenie, że juz dawno musiały sie skończyć...
  11. A ja chcę zdjęcie koszy w klatce, bo chciałabym wiedzieć - jaką koszatniczki powinny mieć klatkę.
  12. no to bardzo dobrze, ktos sie bawił, tylko przykre ze sa tacy, których to wogóle bawi :(
  13. jezeli sprzedaz nie dojdzie do skutku mozna odzyskac od allegro prowizje za sprzedac wypelniajac "formularz zwrotu prowizji" - nie wczesniej niz 7 dni od dnia sprzedazy i nie pozniej niz 45 dni. jakby co - dajcie znac - to podam link
  14. [quote name='matusz5']dzisiejsze zdjęcia panny Julki [IMG]http://img106.imageshack.us/img106/5436/img1170wj1.jpg[/IMG] [IMG]http://img106.imageshack.us/img106/8103/img1179qb5.jpg[/IMG] [IMG]http://img106.imageshack.us/img106/738/img1180md6.jpg[/IMG] [/quote] Jakie piękne są te zdjęcia!!!
  15. Apso - sianko chyba to samo ;) - pojemnik sprawdza się doskonale przy transporcie młodych swinek. A że Helenka tam nie mieszka to sama wiesz najlepiej, byłaś u mnie przecież :) A widziałyście jakie śliczne dzieci urodziła świnka Krysia?
  16. jutro spróbuję zrobić zdjęcia tego co dostaliście z molosów - wkleimy im dla porównania. tylko muszę poczekac do zamknięcia ksiegarni - bo głupio mi wyciagac te "cuda". niech mnie nie rozśmieszją! to nie są puszki, które spadły z półki w sklepie i takie z naderwaną etykieta, jeszcze potrafię to odróżnić!
  17. przysięgam, ze Helanka i pojemnik - to ten sam pojemnik i ta sama Helenka
  18. jak wyszla historia ze szczurkami to ja napisalam im na szczurzym forum ze proponujesz transport i dwie osoby do mnie sie zglosily po szczegoly - wiec je odeslalam na nasz watek transportowy. moze do tej pory znalazly transport?
  19. czesc apso, czesc! chcecie zobaczyc jak Helenka urosła? [IMG]http://www.sobon.un.waw.pl/helusia.jpg[/IMG] [IMG]http://www.sobon.un.waw.pl/helusia1.jpg[/IMG] morisowa, a ty ile tych szczurów bierzesz? tam chyba pół szczurzego forum sie do ciebie zgłosiło?
  20. oto bazarek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=5527492#post5527492[/URL]
  21. Wprawdzie nie mam czasu przeczytać całego watku ( przeczytam jak znajdę trochę czasu ;)) - ale postanowiłam zrobić dla Was bazarek. Ma być "dla Kremowego" -taki tytuł skarpety?
  22. jaka piekna suczka! zupełnie sie nie da określić wieku? 5 lat? 10? też mogę na nią bazarek wystawić. zaraz robię! i zmogę zadaklarować pomoc pieniężną na karmę
×
×
  • Create New...