-
Posts
6796 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by pucka69
-
Niepełnosprawny Oskar wciąż potrzebuje pomocy finansowej
pucka69 replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
ulv ma tez taką lampę, dobrą na odleżyny, to lampa afn-u, może mogłaby pożyczyc? odwiedzę oczywiście Oskara - tylko nie znam tego wątku, jak wrócę do domu to poczytam i się bardziej konkretnie określę. moge rano 8-9.30 albo po 20.00, tylko nie w ten czwartek. Najlepiej w dwie osoby iść - to kto chętny ze mną? i kiedy? -
mini wyżełka czarna, młoda i śliczna ZNALAZŁA DOM U ZDROJKI!!!!!
pucka69 replied to AniaB's topic in Już w nowym domu
słuchajcie - a czy to prawda, ze pies nie powinien jesc kaszy tylko psi makaron albo ryż lub płatki owsiane? -
zmysł i Beatka - mam coś dla Was od iryska!
-
Zmysł i Beatka - juz z tz-em zagłosowaliśmy dawno temu na Maję!
-
mini wyżełka czarna, młoda i śliczna ZNALAZŁA DOM U ZDROJKI!!!!!
pucka69 replied to AniaB's topic in Już w nowym domu
to ja myślałam że zaproponuję imię Filifionka - w skrócie - Fila - a tu już po ptakach ;) Zdrojko! czy ona taka mała czy parapet taki duży? Jakoś tak myślałam, że sunia jest wzrostu wyżełka -
zagłosowałam, tylko musiałam najpierw wszystko przeczytać, tak w ciemno nie mogłam głosować. Kot na razie na I miejscu niestety.
-
Wyżeł niemiecki w potrzebie - Swarzędz k. Poznania
pucka69 replied to bigos's topic in Już w nowym domu
Zaświadczam, że Zdrojka jest wysoką osobą z długimi nogami i nadaje się do biegania z wyżełkiem po Służewcu! :) -
Kochana Rudka - odeszła szczęśliwa za TM ['] :(
pucka69 replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
no to ja też bazarek : http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=71676 -
A ja chcę zdjęcie koszy w klatce, bo chciałabym wiedzieć - jaką koszatniczki powinny mieć klatkę.
-
Schronisko w Ostródzie -To ja,Ruda Julka-mam juz ds w Gdańsku :)
pucka69 replied to pucka69's topic in Już w nowym domu
Hm... To napewno suka? :) -
BART z Korabiewic - ogromny ból i wrośnięta kolczatka- JUŻ W NOWYM DOMU
pucka69 replied to ebi's topic in Już w nowym domu
no to bardzo dobrze, ktos sie bawił, tylko przykre ze sa tacy, których to wogóle bawi :( -
BART z Korabiewic - ogromny ból i wrośnięta kolczatka- JUŻ W NOWYM DOMU
pucka69 replied to ebi's topic in Już w nowym domu
jezeli sprzedaz nie dojdzie do skutku mozna odzyskac od allegro prowizje za sprzedac wypelniajac "formularz zwrotu prowizji" - nie wczesniej niz 7 dni od dnia sprzedazy i nie pozniej niz 45 dni. jakby co - dajcie znac - to podam link -
Schronisko w Ostródzie -To ja,Ruda Julka-mam juz ds w Gdańsku :)
pucka69 replied to pucka69's topic in Już w nowym domu
[quote name='matusz5']dzisiejsze zdjęcia panny Julki [IMG]http://img106.imageshack.us/img106/5436/img1170wj1.jpg[/IMG] [IMG]http://img106.imageshack.us/img106/8103/img1179qb5.jpg[/IMG] [IMG]http://img106.imageshack.us/img106/738/img1180md6.jpg[/IMG] [/quote] Jakie piękne są te zdjęcia!!! -
Apso - sianko chyba to samo ;) - pojemnik sprawdza się doskonale przy transporcie młodych swinek. A że Helenka tam nie mieszka to sama wiesz najlepiej, byłaś u mnie przecież :) A widziałyście jakie śliczne dzieci urodziła świnka Krysia?
-
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
pucka69 replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
jutro spróbuję zrobić zdjęcia tego co dostaliście z molosów - wkleimy im dla porównania. tylko muszę poczekac do zamknięcia ksiegarni - bo głupio mi wyciagac te "cuda". niech mnie nie rozśmieszją! to nie są puszki, które spadły z półki w sklepie i takie z naderwaną etykieta, jeszcze potrafię to odróżnić! -
Schronisko w Ostródzie -To ja,Ruda Julka-mam juz ds w Gdańsku :)
pucka69 replied to pucka69's topic in Już w nowym domu
jej sie chyba wydaje ze zima idzie? -
przysięgam, ze Helanka i pojemnik - to ten sam pojemnik i ta sama Helenka
-
jak wyszla historia ze szczurkami to ja napisalam im na szczurzym forum ze proponujesz transport i dwie osoby do mnie sie zglosily po szczegoly - wiec je odeslalam na nasz watek transportowy. moze do tej pory znalazly transport?
-
czesc apso, czesc! chcecie zobaczyc jak Helenka urosła? [IMG]http://www.sobon.un.waw.pl/helusia.jpg[/IMG] [IMG]http://www.sobon.un.waw.pl/helusia1.jpg[/IMG] morisowa, a ty ile tych szczurów bierzesz? tam chyba pół szczurzego forum sie do ciebie zgłosiło?
-
jaka piekna suczka! zupełnie sie nie da określić wieku? 5 lat? 10? też mogę na nią bazarek wystawić. zaraz robię! i zmogę zadaklarować pomoc pieniężną na karmę