Jump to content
Dogomania

pucka69

Members
  • Posts

    6796
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pucka69

  1. oto uroczy uśmiech Dawidka: [IMG]http://www.sobon.un.waw.pl/dawcio.jpg[/IMG]
  2. matuszku - o nic konkretnego mi nie chodzi! tylko zebys rzucil na nia okiem i powiedzial czy jest zdrowa, czy je, czy nie jest osowiala! zapomnialam ze faceci sa tacy wlasnie :) sami nic nie powiedza i żadają konkretów!
  3. gallegro! jesteś? co z tym domkiem? czy jest aktualny ?
  4. ano tak! tylko - Julka jest zwykła. ani mala ani duza. ani łysa. ani ślepa. ani stara. ani szczeniaczkiem nie jest, ma cztery nogi i ogon. i uszy tez ma! nic w nij dramatycznego. i dlatego tak trudno jej sie przebic!Matusz byles wschronie? co u Julci? trzeba od ciebie te informacje za kazdym razem wyciągać?
  5. moze po prostu ona taka jest? ja moge tylko przyklad swinek morskich podac swoich - Jadzia jest "normalna" a Inka jest "autystyczna". I nie miala zadnych strasznych przeżyc i mam ją od 5 lat! Na widok natki pietruszki i ogórka- robi się bardzo kontaktowa;)
  6. biedny Fredzio bezkoszyczkowy! a jak sytuacja ze schodami? weszła schodek wyżej ;)
  7. no i co? i nikt julki nie podniósł?
  8. hmmm nic nie rozumiem... mam sie sugerowac postami czy tytulem?
  9. no to dobrze ze to nie nosówka! moze tylko przeziebienie?
  10. a czy ktos wie co jest Ednie i czy ewentualnie mozna ją wyadoptowac? bo zdaje sie ze Gallegro ma dom?
  11. a koze jakby jakis wet tam zadzwonil? kto jest werem na digo? formika? wacia? rybon? moze wetka powazniej je potraktuje? moze napisac do nich pw? napiszcie do nich moze? ja nie moge bo jestem w pracy i weszlam tylko zeby dowiedziec sie co z bidną sunia!
  12. w poniedzialek to wiesci od wetki. a dzis dorka tam bedzie to moze powie co widziała?
  13. ja taz nie spie, ale info to dopiero po południu chyba bedzie.
  14. Bo ja jestem WSZĘDZIE !;) oto nowy szalik: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=3444572#post3444572[/URL] .... eeeeee ja przepraszam - ale, czy to pies? czy to naprawde czy to jest fotomontaz?
  15. A ja pracowalam kiedys we Wrocławiu! I mieszkałam! Ale nie wiem gdzie jest Wasza ulica! Chyba się gdzieś ukryła:) I specjalnie dla Dawcia - moje zwiarzaczki ( niestety, nie pieski) - Jadzia - niegrzeczna i Inka - gryziona w ucho. To świnki morskie. [IMG]http://www.sobon.un.waw.pl/dwie.jpg[/IMG]
  16. o takie wystawiłam : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=3444572#post3444572[/URL]
  17. ja widzę Wasze dwa posty. Szalik wysłałam 14 lutego - to ma jeszcze czas. nie rozumiem tego zdania"[B]Nie wiem czy uda nam się wkleic ale to jest duży dom dla cioc ich futrzaków i Dawidka.Ja nie wiem ciotki jak wy to zrobicie ale Dawciu tak by chciał zobaczyc wszystkie.:loveu: " [/B] [B]-[/B] proszę mnie oświecić!
  18. mozemy ewentualnie w innych miastach poszukac surowicy -skoro w Radomiu nie do dostania!
  19. Dorko! ale to wetka musi ocenić, czy podac czy nie . ja pamietam taka dyskusje na watku chyba wegrowskim - ze jak juz piesek zachorowal to nie mozna podawac surowicy bo to pogorszy sprawe. ale - Edna tylko przeziebiona - więc moze można? trzeba tylko nazwe dokładnie znac tej surowicy.
  20. Dorko! jak bedziecie u Edny - spytajcie o te surowicę! Czy byłoby wskazane ją podać?Jest tam wet w niedzielę? Przeciez mozna poszukać w innych miastach. I przesłać - chociazby przesylka konduktorską. Tu w w-wie jest nas parę i kazda ma znajomego weta i moze surowica by się znalazła?
  21. ale tak patrzyłam na strone radomskiego schroniska - i tam lecznica pomaga schronisku. Ta własnie. Więc moze ... ech, sama nie wiem... bedac daleko nic nie mozna zrobic...
  22. to radomski wet! radomskie ciotki napewno go znają!
  23. No pewnie jest tak jak mówisz, Aga! Że on achce się bawić ...
×
×
  • Create New...