Jump to content
Dogomania

pucka69

Members
  • Posts

    6796
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pucka69

  1. Brazowa! wiem ze tam jesteś! Ty o tej porze bywasz! Jak Kotek-Motek?
  2. Ach, bo Wy tak - Niemotek, Niemotek - właśnie że Motek i zaraz zobaczycie jak mu się teraz polepszy!!!
  3. i co? i co? brazowa? az sie boje zapytac ....
  4. o kurczę! trzymam kciuki za niemotka!
  5. ja zamówilam dla chłopców te mniejsze
  6. przypominam ze zbliża się niedziela zaraz po północy i mozna zamówić próbki tego, co Ulv tu wstawiała - pieluchy? podkłady? - dla Oskara - zaraz znajdę link oto link- [URL="http://www.suchenoce.pl/index.php?section=36"][B]http://www.suchenoce.pl/index.php?section=36[/B][/URL] tuż po północy - przypominam!!!
  7. Asia - ale za co mi dziękujesz? To w takim razie - przeleję to, co miałam dać na karmę - na Twoje konto - jeżeli nr konta jest w 1 poście. Jeżeli go tam nie ma - daj na pw.
  8. najlepiej byłoby kupić 14 kg opakowanie - kosztuje 230 zł, można by zamówić np w .... oni dowożą na terenie Warszawy. Może sie złóżmy i kupmy? 2 kg kosztuje 54, a 7,5 kg - 140 zł. Kto chętny na składkę? Ja - pierwsza!
  9. no ja wiem ze na południu, wiem, trochę od Was daleko:) tak tylko jakos mi sie skojarzylo :)
  10. jak dokładnie nazywa się ta karma dla Oskara? Rozumiem ze jest teraz najpotrzebniejsza? I co z okiem?
  11. Aga - opowiedz cos o Julci! Byliście dzis w schronie?
  12. kasiu - jak byłam z eloise u Oskara - to przyszła dr monika przemyła mu to riwanolem i smarowała jakąś maścią - ranena pleckach również.
  13. a ja jestem nienormalna, bo mogę sluchać! Zbieramy pieniadze na niemotka! Kto chętny wyskoczyć z kasy?
  14. najważniejsze żeby teraz maluszek nabierał sił!
  15. to takie godziny, że ja jestem w pracy i nie mogę się zwolnić. Może spytajcie Pidzej? Ona chyba ma być u Oskara koło 10 - może mogłaby pomóc?
  16. stan świnek na dzis: 3 moje dziewczyny 4 chłopaków na jednonocnym tymczasie :)
  17. proszę Niemotku - oto Twój bazarek: http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=6312297#post6312297
  18. a jak grzbiet Oskara ? I jak odleżyna? Ładnie się wszystko goi?
  19. wystawię bazarek ksiazkowy na kotka Niemotka jak tylko wrócę z zakupów!!!
  20. no ja nie mogę - mogłabym o 8.00 - nie mogłabyś sie zamienic?
  21. jeeeny Bodziluka ! ale Ty jesteś mądra!
  22. przeciez na jutro nikt nie jest wpisany ?
×
×
  • Create New...