-
Posts
6796 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by pucka69
-
a świnkę chciała manixsa z dogo - już do niej napisałam na pw, pewnie sie odezwie.asiorku - a cos wiecej o niej - dorosła? czy dzieciaczek? a płeć?
-
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
pucka69 replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
250 kg? czyli w pudełku jest 50 kg i ja podniosłam? niee to niemozliwe... pudełek było 12, 300 kg : 12= 25 kg - to "o" - to chyba tak sie zapisało jakoś... ale jak wziełąby 25 kg - to 4 pudełka zostały gdzieś, tak? -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
pucka69 replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Aga, jesteś tu? Karma dotarła? 5 pudeł podobno Lama wzięła... -
echo i ekg to co innego. przynajmniej u ludzi. to u psa chyba tez?
-
Pieczony (prawie) krolik.Ma dom u Wrednego Słonka :) :) :)
pucka69 replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
aaaaaaaaaaaaaale jęzor nam pokazał!!!! -
Pieczony (prawie) krolik.Ma dom u Wrednego Słonka :) :) :)
pucka69 replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
a więc to Ty jesteś tym KTOSIEM! Gratulujemy nowego domownika! -
Pieczony (prawie) krolik.Ma dom u Wrednego Słonka :) :) :)
pucka69 replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
!!!! Brawo dla KOGOŚ! Czy to KTOŚ kogo znamy? Tak, Inka tez pasuje. I wołałabym "Inka1" i "Inka2" !;) A słowo "bawarka" jest Ci znane? Jak byłam mała to babcia dawała mi własnie bawarkę czyli herbate z mlekiem. Miała dokładnie kolor Helki . Też fajne imie właściwie, nie? -
Pieczony (prawie) krolik.Ma dom u Wrednego Słonka :) :) :)
pucka69 replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
w takim razie dobrze ze nie oddaliście! komu królika? komuuuuu? brazowa - w avatarku Hela a nie Inka! nie poznałas?;) -
Pieczony (prawie) krolik.Ma dom u Wrednego Słonka :) :) :)
pucka69 replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
jak to - psa odebrali a królika - nie!? Co za ludzie !:( -
rany! romenko!jak jeszcze raz usłyszę o tych pieniądzach na taksówkę co to ich szkoda na nią to naprawdę tam pojadę do Ciebie chociaż mi z Ursynowa daleko! Dajcie nr konra Romenki to jej wpłacę na tę taksówkę, jej nawet nie proszę, bo nie da przecież! No? kto ma? I weź od taksówkarza rachunek na afn tylko niech napisze ze zwierze jechało też - zawsze do rozliczen z afn sie przyda. A na gardło - może takie coś w sprayu - z propolisu? to chyba nie powinno zaszkodzić? chyba ze na kit pszczeli jesteś uczulona. woda utleniona (łyżka na szklanke wody) do płukania - obrzydliwe, ale skuteczne, na "sucho w gardle " - tabletki do ssania z tymiankiem i podbiałem.
-
Nosek Kulfon z Buku - juz po operacji, ma już własny dom!
pucka69 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
wiesz - mnie chodziło o to, że jest taki typ ludzi, który jak za coś duzo zapłacą - to dbają o to. Nawet jeżeli jest to żywe zwierzę! -
Nosek Kulfon z Buku - juz po operacji, ma już własny dom!
pucka69 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
myślę że dla nich byłby dobry taki pies z rodowodem za 3 tys minimum. Mogliby wybierać i przebierać, a jakby wywalili taką kasę - to by psa szanowali, a w razie choroby leczyli.