Jump to content
Dogomania

pucka69

Members
  • Posts

    6796
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pucka69

  1. Romenko! I reszta! chodziło mi o to żeby lekarz prowadzacy - wiedział o biegunce, nieprzespanych z bólu nocach, nietrzymaniu koopy. Nie może byś tak ( chyba) że jeden lekarz jest od biegunki, inny od kręgosłupa a inny od drutu i oni o sobie nic nie wiedzą! Lekarz prowadzacy - zleca np. konsultacje u specjalisty, specjalista zleca badanie, robimy badanie - z wynikiem i opisem od specjalisty i jego wskazaniami do dalszego leczenia wracamy do lekarza prowadzącego itd Moze tak jest robione, tylko ja nie rozumiem? Może my tylko tak piszemy - jak dzieci we mgle?Weci na dogo są wspaniali - ale oni nie widzą psa i nie badali go! Kobold - kochana - nie przepraszaj, wszyscy wiemy, ze dobrą ciotką jesteś i kochamy Cię za to i kochamy Diankę i Romenkę i małą fasolkę i wogóle - to taki przyjemny wątek, mimo tych wszystkich problemów psio-ludzkich!
  2. Przed chwilą na afn przelałam z mojego szalika i czegośtam jeszcze z bazarku dla Edny 80 zł. Jeśli niepotrzebne - to napiszę do Green żeby na kogoś innego były - może na jakiegoś radomskiego pieska? dziewczyny z Radomia? To na kogo mają być? Na Ednę z koleżanką? Czy na ... kogo?
  3. ooo widzę że ostróda rośnie w siłę!!!
  4. ja bardzo przepraszam, może się mylę - ale my tu wszystkie jesteśmy laikami! czy dianka nie powinna mieć jakiegoś JEDNEGO lekarza prowadzącego? a tak -to są jakieś chaotyczne działania ....
  5. " I proszę po mnie nie mówić per Łyska"
  6. ja to w takich wypadkach sobie myślę tak : "Jak dziś spotkam pięciu oszołomów - to mam normę do końca tygodnia wyrobioną" ;)))
  7. czesc Zasadzkas! Kiedy do nas przyjdziesz? W tym tygodniu czy w następnym? Ps. Nic nie chciałam, tak tylko pytam...
  8. na ostatnim zdjęciu jest cudna! na grzbiet - zwrócono uwagę!
  9. bardzo to niepokojące - ten brak czucia u Diany!
  10. no tak, to było do przewidzenia. Moze oni by się jednak na sterylkę zgodzili? Jakbyśmy zapłacili? Moja aukcja dla Ardena w podpisie
  11. Julka już jest na allegro! muszęjeszcze gdzieś ją dać!
  12. Romenko! Aż chciałoby sie zakrzyknąc: "Halo ! czy na forum jest lekarz" - i może ten lekarz by Ci powiedził, że najważniejze jest Twoje zdrowie! Oto nowa aukcja dla Dianki : http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=3624381#post3624381
  13. latajacy pies jest super! i te dwa przytulaki też!!!
  14. no właśnie - bea, czarodziejka? celina tez? kto jeszcze? green - napiszesz?
  15. [quote name='Aga_Mazury']Ciotka a masz Julcię wystawioną na allegro? :razz: coś nie dbasz o swoją Julcię:cool3:[/quote] O ja podła!:mad: :mad: :mad: Aukcja się skończyła !!! Wystawię jutro !!!
  16. ale jeszcze chyba w taki azurek to nie moze byc co? taki azurek to "dziewczyński jest" ! Jak sądzicie ciotki?
  17. oj ciotka! nie "pomyślę [B]czy[/B] zrobię" tylko "pomyślę [B]jak[/B] mam to zrobić" ;)))
  18. juz jest jutro od dawna i czekamy już dziś!
  19. co to za wiadomośc przepraszam! czy coś się może znalazło?
  20. a zdjęcia napewno z tej zimy??? pięęekne!!! z autkami? pomyśle ....
  21. no to szkoda, gallegro, ze się nie udał. Ale - będzie dobrze!
  22. niestety niestety gdzie znaleźć domek ...
×
×
  • Create New...