Ciężko bez Norci :(
Troszeczkę łatwiej jest od momentu gdy przyjechała do nas Sara. Bardzo potrzebuje opieki, zajmuje nam dużo czasu, poza tym jest naprawdę kochaną sunią, chociaż doświadczoną przez los. Czasami jednak zdarza mi się płakać gdy Sara zachowa się podobnie do Nory, rzadko się tak zdarza, ale czasem...
Nie ma dnia żebym nie myślał o Norce, a wtedy łzy same kapią.
Dziękuję wszystkim za ciepłe słowa.