Jump to content
Dogomania

Radek

Members
  • Posts

    72038
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    298

Everything posted by Radek

  1. Tak tylko przypomnę o Pikulcu ;) [U][URL=http://imageshack.us][IMG]http://img182.imageshack.us/img182/6428/pikulecns8.jpg[/IMG][/URL][/U] [URL="http://img182.imageshack.us/my.php?image=pikulecns8.jpg"] [/URL]
  2. Musi się ktoś znaleźć, przecież to taka śliczna suńka.
  3. Pokaż się szczekaczu na pierwszej stronie. A tak na marginesie to powinien być jeszcze jeden telefon w sprawie Pikusia.
  4. [quote name='majafaja']Radek, a Ty ja masz na zwasze czy na tymczasie?? bo jesli na zwasze, to zmeincie posta.. sliczna!!!! słodzizna!![/quote] Sara jest u nas na stałe :multi: Prośbę do moderatora o przeniesienie to chyba może wysłać tylko założyciel wątku? Szczerze mówiąc nie bardzo wiem.
  5. Sara była dziś u lekarza i była bardzo dzielna. Nie chciała zjeść pani doktor ;). Pobranie krwi było stresujące, ale za to szczepienia nawet nie poczuła :) Po szczepieniu było wpisywanie do książeczki, Sarunia chciała wydostać się z gabinetu i popiskiwała. Jutro wieczorem będą wyniki badania krwi, więc w dalszym ciągu proszę o trzymanie kciuków. Teraz sunia smacznie śpi i ja też szukuję się do snu. A tak odpoczywam po męczącej wizycie u weta :) [img]http://www.norcia.republika.pl/pliki/sara11.jpg[/img]
  6. Jeśli grubasy nie są na Allegro to jutro je umieszczę.
  7. Poszczekaj trochę na pierwszej stronie maluchu ;)
  8. Sunia jest w Starachowicach.
  9. Ciężko bez Norci :( Troszeczkę łatwiej jest od momentu gdy przyjechała do nas Sara. Bardzo potrzebuje opieki, zajmuje nam dużo czasu, poza tym jest naprawdę kochaną sunią, chociaż doświadczoną przez los. Czasami jednak zdarza mi się płakać gdy Sara zachowa się podobnie do Nory, rzadko się tak zdarza, ale czasem... Nie ma dnia żebym nie myślał o Norce, a wtedy łzy same kapią. Dziękuję wszystkim za ciepłe słowa.
  10. Dziś prosimy z Sarunią o trzymanie kciuków. Wieczorkiem kontrola stanu zdrowia, szczepienia i pobieranie krwi. Trochę martwię się o bidulkę, będzie to dla niej stres.
  11. Cudne grubaski chcą mieć swój dom, którego mogłyby pilnować.
  12. Ona jest taka śliczna. Czy są jakieś nowe zdjęcia. Można by na Allegro dodać :)
  13. Rozszczekany Pikuś potrzebuje domu.
  14. Alma pokazuje się na pierwszej stronie i czeka na swojego człowieka.
  15. Ślepku pokaż się na pierwszej stronie.
  16. Akita wędruje na pierwszą stronę. :painting: I jest ponownie na Allegro. [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=124151558[/url]
  17. Śliczne psiaki, a nikt ich nie chce? Smutne to :-(
  18. Jak z łapką lepiej to koniecznie trzeba iść na pierwszą stronę :smile: i pokazać się ponownie na Allegro. [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=123941308"]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=123941308[/URL]
  19. Pokaż się ślicznotko na pierwszej stronie.
  20. Pikuś wędruje na pierwszą stronę.
  21. ONeczka Alma szuka domu. Nie może mieszkać na ulicy :-(
  22. Bidulki szukajcie domu. I to jak najszybciej
  23. Czy może dzwonił ktoś w sprawie Pikusia? Miałem maile z Allegro, odpisałem tyle, na ile pozwoliła mi wiedza o Pikusiu i poprosiłem o kontakt telefoniczny. Może coś z tego wyjdzie?
  24. Kiedy szczęście uśmiechnie się do Akity? Taka śliczna i dalej bezdomna :(
  25. Grubaski poszukują domu na pierwszej stronie.
×
×
  • Create New...