Jump to content
Dogomania

Radek

Members
  • Posts

    72041
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    298

Everything posted by Radek

  1. Na pewno ktoś potrzebuje ONeczki. Almo pokaż się na pierwszej stronie, może ktoś właśnie potrzebuje takiej fajnej suni.
  2. Czy są jakieś wieści od Hapcia?
  3. [quote name='przyjaciel_koni']Antoś się przypomina i prosi o pomoc w szukaniu domu !!! Czasu jest mało, a propozycji nie mamy. Ten psiak tak długo już czeka ! Co z Allegro - to pilne ! Bardzo proszę o odpowiedź. Paula - to będzie przyszła sobota. Jeszcze się porozumiemy.[/quote] Z Allegro nie ma problemu, tylko mam prośbę o tekst i dane kontaktowe. Wątek Antosia odwiedzam dosyć rzadko :oops: więc nie mam bieżącej wiedzy na jego temat.
  4. Dzisiaj odebrałem wyniki badania kału, wszystko jest w porządku :) Po 15 września kolejna wizyta, tym razem szczepimy wirusówki i powtarzamy badanie krwi. Saruśka zaczyna orientować się dokąd jedzie. Gdy podjeżdżaliśmy do lecznicy zaniepokoiła się (raczej nie lubi wizyt u weta)
  5. Podniosę grubaski. Tylko tyle mogę zrobić :( Czy pytał o nie ktoś z Allegro? Mają sporo odwiedzin i obserwującego.
  6. Piękna sunia, a cały czas bezdomna. Czemu ma takiego pecha?
  7. Zdjęcia można wrzucić na imageshack.us, jeśli chcesz to prześlę krótką instrukcję jak to zrobić :) A w razie, gdybyś miała problemy to wiesz gdzie zdjęcia przesłać ;)
  8. Pikuś pokazuje się wieczorową porą.
  9. To i ja podniosę łobuza ;)
  10. To zdjęcie z Lisiczką jest takie chwytające za serce.
  11. Bidulki, tak mi szkoda tych grubasków :(
  12. ONkowaty pies potrzebuje dobrego człowieka, który zabierze go zza krat.
  13. Marka, założycielka wątku jest na urlopie, stąd wątek jest jeszcze na PWP.
  14. Ten sadysta musiał krzyczeć na Sarę. Dziś rano, gdy byliśmy na spacerze ktoś darł się na swojego psa i widać było, że suńka się przestraszyła :( Co ta bidulka musiała przejść. Na szczęście teraz już łatwo ją rozweselić. Wystarczy przykucnąć koło niej i ją wygłaskać :)
  15. Saruśka jest już u nas miesiąc. Trudno mi uwierzyć jak bardzo się zmieniła. Teraz, w domu nie wiać zupełnie, że to sunia po przejściach. A powyższe zdjęcie to popisowy numer pod tytułem 'głaszczcie mnie' ;) Jutro (właściwie to już dziś) będę odbierać kolejne wyniki. Oczywiście muszą być dobre :) Bardzo cieszymy się, że Sara jest z nami, wspaniała psina.
  16. Psiaki - grubaski są w pilnej potrzebie. Dom na już niezbędny.
  17. Chojrak pokazuje się na pierwszej stronie. Opiekun Lisiczki potrzebuje dobrego domu :)
  18. Rozszczekany maluch Pikuś poszukuje swojego człowieka.
  19. Minęły 3 miesiące od kiedy Norcia odeszła :( Ból, smutek, ale i wiele, wiele dobrych wspomnień. Tak krótko byłaś z nami, zbyt krótko, a dałaś nam tyle szczęścia. Nikt nie potrafił tak poprawiać humoru. Pierwsze poranne spojrzenie za okno i widzę tęczę. Z jednej strony lubię tęczę,a z drugiej łzy w oczach. 3 miesiące od kiedy Norcia odeszła za Tęczowy Most.
  20. Spójrzcie jaki Łatek jest śliczny [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img371.imageshack.us/img371/7800/latek1dj8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img309.imageshack.us/img309/9799/latek2fx9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img334.imageshack.us/img334/5940/latek3mx2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img49.imageshack.us/img49/4962/latek4wp2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img309.imageshack.us/img309/3815/latek5lc8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img103.imageshack.us/img103/931/latek6ba8.jpg[/IMG][/URL]
  21. Almo, pokaż się na pierwszej stronie.
  22. Mało osób odwiedza ślepaczka :shake:
×
×
  • Create New...