Jump to content
Dogomania

Radek

Members
  • Posts

    72054
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    298

Everything posted by Radek

  1. Hapciu tyle osób trzyma kciuki. Musi się udać.
  2. Akita przypomina o sobie.
  3. Podnisę Pikusia przed weekendem.
  4. Jak to przed weekendem, zwyczajowa prośba o podnoszenie psiaka od czasu do czasu. W weekendy rzadko siadam do komputera.
  5. Dzisiaj już trzy tygodnie jak Sara dotarła do nas :) Widać ogromne zmiany. I w wyglądzie i w zachowaniu. Pierwszego dnia widać było tylko jej wielkie przerażone oczyska. Dzisiaj w domu jest już zupełnie innym psem. Jest bardzo miła, lubi być głaskana i często prosi o to. W śmieszny sposób cieszy się gdy wstajemy rano. Gdy zadzwoni budzik Sara patrzy czy wstałem go wyłączyć. Jeśli tak to od razu podsuwa się do głaskania i zaczyna robić takie radosne "auuuuu". Trudno oddać ten dzwięk, ale wierzcie, że jest przezabawny. Suńka szybko uczy się rozkładu dnia. Wie kiedy wychodzę do pracy i wtedy czeka przy komodzie w przedpokoju na swój kawałek kiełbasy. Podobnie po powrocie z wieczornego spaceru - grzecznie czeka na kość nazębną. Niesamowicie żywiołowo reaguje na słowo 'spacer'. Ze wszystkich sił chce pokazać jaka jest zadowolona. Dużo można napisać na jej temat. To taki wdzięczny psiak, a ja już nie mogę doczekać się kiedy będę w domu :painting:
  6. Kto przygarnie śliczną sunię?
  7. Sunia pokaż się na pierwszej stronie. Nie możesz mieszkać na ulicy. To nie miejsce dla psa.
  8. Pikuś ponownie na Allegro. [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=123369328[/url]
  9. Alma potrzebuje domu na już. Niedługo będzie jesień i gdzie podzieje się śliczna ONka?
  10. Pikuś pokaż się na pierwszej stronie. Taki śliczny futrzak i dalej bezdomny?
  11. Dziękuję za informację o "przygarnę psa". Już zaproponowałem Pikusia :) Fotki na Allegro wrzucę jutro.
  12. Tak smutno patrzy zza krat :shake:
  13. Grubaski, tak chciałbym przeczytać, że już macie domek.
  14. Fotki doszły:) Nowe zdjęcia Pikusia [img]http://www.norcia.republika.pl/pliki/pikus10.jpg[/img] [img]http://www.norcia.republika.pl/pliki/pikus11.jpg[/img] [img]http://www.norcia.republika.pl/pliki/pikus12.jpg[/img] [img]http://www.norcia.republika.pl/pliki/pikus13.jpg[/img] Cudny psiaczek :)
  15. Grubaski skoczcie na pierwszą. Może ktoś wypatrzy nierozłączne psiaki.
  16. Ktoś się wreszcie musi znaleźć. Bidna sunia zasługuje na odrobinę miłości i własną miskę.
  17. Też przyłączę się do prośby o fotki :) Chętnie wstawię, tylko muszę je mieć ;)
  18. Pokaż się pysiaczku na pierwszej stronie.
  19. ONkowata sunia, niestara, miła i cały czas bezdomna. Kto podaruje jej szczęście posiadania domu, własnej miski i ręki, która głaszcze.
  20. Pikuś pokaż się ludziom. Może ktoś szuka takiego ślicznego szczekacza :)
  21. Cóż słychać u Hapcia?
  22. Almo, ślicznotko, pokaż się na pierwszej stronie. Może wreszcie ktoś wypatrzy to psie cudo.
  23. Czy wszyscy już wiedzą, że Pikuś poszukuje domu?
×
×
  • Create New...