Jump to content
Dogomania

Radek

Members
  • Posts

    72038
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    298

Everything posted by Radek

  1. Nie dość, że nie ma domku to jeszcze brak obróżki ;)
  2. Mógłby się wreszcie domek znaleźć. To takie fajne szczekadełko.
  3. Ale byłoby fajnie gdyby Chojrak znalazł dom.
  4. A ja znów przypomnę o pięciu szczeniorach w bardzo pilnej potrzebie.
  5. Lisiczko przypomnij się wszystkim. [IMG]http://i3.photobucket.com/albums/y97/wiosna/uciechow/IMG_1577.jpg[/IMG]
  6. Szczególnie Jula wygląda na słodkiego grubaska.
  7. Pikuś powędrował ponownie na Allegro. [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=126417658[/url] Powodzenia rozszczekańcu.
  8. Pewnie chodzi o to, że pies został w hoteliku z długiem :shake:
  9. Ten wątek nie może dziś spadać. Więcej na temat nieszczęścia tych psiaków jest tutaj: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=29145&page=5"]http://www.dogomania.pl/forum/showth...t=29145&page=5[/URL]
  10. I znów czuję tę cholerną bezsilność :shake:
  11. Dzień dobry Pikusiu, leć na pierwszą stronę.
  12. Łatek, już bez żółtej obróżki, melduje się na pierwszej stronie.
  13. W zimę to sunia powinna wylegiwać się na ciepłym dywanie obok swojego kochanego człowieka.
  14. Niesamowita sunia potrzebuje czułej dłoni, która głaszcze, karmi i wyprowadza na super spacery.
  15. Spójrzcie na jej smutne, siwe pyszczycho, ona na pewno nie rozumie dlaczego na starość znalazła się za kratami. Aż się serce kraje :-( Ona nie powinna być w schronisku ani chwili dłużej. Nie jest już najmłodsza, a znajduje się w nienajlepszym miejscu dla starszych psiaków.
  16. Skoro nikt go jeszcze nie przygarnął to chociaż podniosę ślepaczka. Dlaczego nikt go nawet nie odwiedza :-(
  17. Chyba największym naszym osiągnięciem (Sary i moim:) ) jest to, że bardzo mi już zaufała :multi:. Czasem, gdy siedzę wieczorem przy komputerze przychodzi i kładzie się tak, żeby choć częściowo leżeć na moich stopach. A jest u nas tak niedługo. Tylko na spacerach widać, że to sunia po przejściach :roll: . Cały czas widać obawę przed psami. Poza tym jest w niej nieufność wobec obcych. Z nami jest już bardzo związana, widać to szczególnie w tym tygodniu. Żona pojechała w poniedziałek na urlop, a Saruśka widać, że tęskni. Wącha torebkę i inne rzeczy żony, a na każdy dzwięk domofonu staje przy drzwiach, nadstawia uszyska i nos wciska obok framugi, żeby łapać zapach. Dobrze, że potrwa to tylko do niedzieli.
  18. Czy imię Gerda by pasowało?
  19. Zdjęcie w wodzie, z podpisu zrobiłem rok temu podczas urlopu. Nie wiedziałem, że Norcia pluska się w wodzie ostatni raz :( Ona tak kochała wodę. Obawiała się gdy nie miała gruntu, ale gdy czuła piach pod łapkami biegała jak szalona. Tak śmiesznie nurkowała za patykami, a później miała całą mordkę mokrą. Za szybko odeszła. I znowu łzy...
  20. Tyle fajnych psów, a tak mało dobrych domów :(
  21. Pikuś nie może zmarnieć w schronisku. On powinien szczekać w dobrym domu :)
  22. Może ktoś podaruje uśmiechniętym psiakom kawałek ogródka?
  23. Akita to jeden z tych psiaków, które mocno zapadają w serce i nie można o nich przestać myśleć.
×
×
  • Create New...