Jump to content
Dogomania

Radek

Members
  • Posts

    72041
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    298

Everything posted by Radek

  1. Pikuś nie może zmarnieć w schronisku. On powinien szczekać w dobrym domu :)
  2. Może ktoś podaruje uśmiechniętym psiakom kawałek ogródka?
  3. Akita to jeden z tych psiaków, które mocno zapadają w serce i nie można o nich przestać myśleć.
  4. Alma poszukuje domu. Jesień coraz bliżej. [IMG]http://img357.imageshack.us/img357/5355/suniaonkowata11zk.jpg[/IMG]
  5. Śliczny Łatuś poszukuje domu. [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img309.imageshack.us/img309/9799/latek2fx9.jpg[/IMG][/URL]
  6. Pikuś o mężnym sercu melduje się na pierwszej stronie.
  7. I Antoś powędrował na Allegro :) [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=126158557[/url] Powodzenia psiaku!
  8. Kto mnie przygarnie? [IMG]http://img299.imageshack.us/img299/4254/sdsc090780vg.jpg[/IMG]
  9. [quote name='andzia69']Radek - bardzo się cieszę,że Sara jest u Ciebie - bezpieczna i kochana. Już lecę zmienić tytuł - a co!!!!:multi::multi::multi:[/quote] Ja też bardzo się cieszę, że Sara jest u mnie :lol:. To taka wspaniała sunia :loveu: Daje nam bardzo dużo radości. Niesamowita z niej przylepa. Można ją głaskać bez przerwy, a ona nigdy nie ma dosyć.
  10. Zobaczcie jaki śliczny psiak. Może się ktoś skusi :razz:
  11. Psiaki śliczne, nieładnie chować się na odległych stronach. Na pierwszej macie większą szansę na dom.
  12. Norcia doskonale wyczuwała kiedy czuję się źle. Kiedy pracowałem jeszcze w redakcji miałem wolne poniedziałki. W pewną niedzielę miałem telefon z pracy z informacją, że muszę być w poniedziałek rano. Chodziło o jakiś drobiazg, który można było zrobić we wtorek rano. Byłem zły. Nora popatrzyła na mnie i za chwileczkę przyniosła mi piłkę merdając ogonkiem. Humor od razu wrócił do normy.
  13. Jeśli nie dostałbym plakatu poproszę o dane kontaktowe w sprawie Antolka.
  14. ONeczka Alma jest w pilnej potrzebie. Bardzo potrzebuje domu.
  15. [quote name='lethesse']Moze jest wiecej zdjec Akity?[/quote] Poprosimy o więcej zdjęć i informacji :modla:
  16. Gdy patrzę na takie psiaki i czytam ich wątki to żałuję, że nie mam domu z dużym ogrodem.
  17. Jak dostojnie leży, cudny jest :loveu:
  18. Na dobranoc Pikuś wędruje na pierwszą stronę.
  19. Czyżby ewentualni właściciele bali się zalizania?
  20. To w takim razie poproszę o plakat na maila. Postaram się go jakoś przetworzyć na wzruszający tekst na Allegro. [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Jak tylko umieszczę aukcję to poinformuję i podam link :)
  21. Żeby nie było tak, że piszę na temat Saruśki w samych superlatywach to dziś na nią naskarżę ;) Sulka nie spaceruje dłużej niż 30 minut, później albo zaczyna wędrować powolutku, albo kieruje się w stronę domu. Jak będę tak krótko spacerował to dostanę brzuszka i będzie to wina Sary :) Druga część "narzekań" dotyczy przechodzenia obok naszego samochodu. Gdy idę z Sarą to paskuda się zatrzymuje i czeka czy na pewno nigdzie nie będziemy jechać, uwielbia podróże :)
  22. Grubaski wędrują na pierwszą stronę.
  23. Pewnie, że na dobry dom warto poczekać, ale dlaczego tak długo?
  24. To trzeba ostrzec potencjalnego właściciela :)
  25. Pikusiu, nie śpij, tylko wędruj na pierwszą stronę.
×
×
  • Create New...