Jump to content
Dogomania

Radek

Members
  • Posts

    72038
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    298

Everything posted by Radek

  1. W weekendy raczej nie siadam do komputera, stąd przerwa w wieściach od Sary. Sara jest wspaniałą sunią. Cieszy się każdym dniem z nami. Jak już pisałem największa radość jest gdy się budzimy rano. Można odnieść wrażenie że Sara nie widziała nas od tygodni :) Pięknie zostaje w domu. Nie ma mowy żeby coś zniszczyła. Pierwszą godzinę po wyjściu nagrywamy na dyktafon (więcej się nie da, niestety). Nie słychać żeby piszczała, czy niepokoiła się. Z reguły słychać jak kładzie się spać. Zawsze przed wyjściem daję jej kawałek kiełbaski, więc zamiast martwić się moim wyjściem czeka grzecznie na smakołyk. Piesa poznaje już nasz codzienny rytm dnia. Po obudzeniu pierwszy spacerek, później je śniadanie. Jeśli jest jajko zjada sama, jeśli sucha karma trzeba jej podawać do pysia po jednym chrupku :) Przed wyjściem do pracy wychodzimy drugi raz (około dziewiątej). Po powrocie mam towarzystwo w kuchni, Sara asystuje przy robieniu kanapek do pracy. W ubiegłym tygodniu poznała pierwszego obcego dla niej mężczyznę. Odwiedził nas mój ojciec. Na początku była duża rezerwa. Po godzinie zaczęła powoli podchodzić i obwąchiwać, a później uznała że nic jej widocznie nie grozi. Podchodziła, trącała noskiem i udało jej się nawet wytargować kawałek wędliny ;) Jutro wieczorem Sara idzie do lekarza na kontrolę i szczepienia. Mam nadzieję, że zniesie to dzielnie, bo czeka ją jeszcze badanie krwi.
  2. Ślepaczku pokaż się na pierwszej stronie. ONkowaty potrzebuje domu.
  3. Pikuś MUSI znaleźć dobry domek. Nie ma innego wyjścia :)
  4. Boli jak cholera :placz: za każdym razem, kiedy pomyślę o Norci łzy kręcą się w oku. Coraz bliżej do momentu przeprowadzki. Tak liczyliśmy, że będziesz z nami w nowym mieszkaniu. Ostatni raz byliśmy razem w nowym mieszkaniu 3 maja. Niedługo później zachorowałaś. Do końca wierzyliśmy, że wyzdrowiejesz. Mówiliśmy, jak będzie wspaniale gdy już się przeprowadzimy. Na Polach Mokotowskich byłaś tylko dwa razy :( Bardzo szkoda, że stało się tak, a nie inaczej :shake: Teraz, kiedy jestem w nowym mieszkaniu za każdym razem zapalam świeczkę żebyś wiedziała gdzie jesteśmy. Żebyś mogła nas znaleźć. Może to głupie, ale wierzę, że gdzieś tam, w psim raju patrzysz co u nas słychać. Kiedyś się spotkamy Norasku i wtedy będziemy już na zawsze razem.
  5. Wieczorem dokonaliśmy kolejnego odkrycia. Sara lubi gotowaną rybę :) W ramach testu ugotowaliśmy filet z Pangi. Sulka pochłonęła to, co ugotowaliśmy w ciągu kilku sekund, a później pracowicie wylizała miskę :)
  6. Pikuś poszukuje domu. Podnośmy go, może ktoś wyparzy to cudo.
  7. Ślepku pokaż się na pierwszej stronie.
  8. Przecież w przypadku domu z ogródkiem dwa psy to nie problem. Nie trzeba ich od siebie izolować, bo się znają i lubią. Dwa psy to dwa razy więcej szczęścia w domu.
  9. Almuś pokaż się ludziom. Nie możesz zostać na ulicy. To nie miejsce dla pieska.
  10. Hapciu tyle osób trzyma kciuki. Musi się udać.
  11. Akita przypomina o sobie.
  12. Podnisę Pikusia przed weekendem.
  13. Jak to przed weekendem, zwyczajowa prośba o podnoszenie psiaka od czasu do czasu. W weekendy rzadko siadam do komputera.
  14. Dzisiaj już trzy tygodnie jak Sara dotarła do nas :) Widać ogromne zmiany. I w wyglądzie i w zachowaniu. Pierwszego dnia widać było tylko jej wielkie przerażone oczyska. Dzisiaj w domu jest już zupełnie innym psem. Jest bardzo miła, lubi być głaskana i często prosi o to. W śmieszny sposób cieszy się gdy wstajemy rano. Gdy zadzwoni budzik Sara patrzy czy wstałem go wyłączyć. Jeśli tak to od razu podsuwa się do głaskania i zaczyna robić takie radosne "auuuuu". Trudno oddać ten dzwięk, ale wierzcie, że jest przezabawny. Suńka szybko uczy się rozkładu dnia. Wie kiedy wychodzę do pracy i wtedy czeka przy komodzie w przedpokoju na swój kawałek kiełbasy. Podobnie po powrocie z wieczornego spaceru - grzecznie czeka na kość nazębną. Niesamowicie żywiołowo reaguje na słowo 'spacer'. Ze wszystkich sił chce pokazać jaka jest zadowolona. Dużo można napisać na jej temat. To taki wdzięczny psiak, a ja już nie mogę doczekać się kiedy będę w domu :painting:
  15. Kto przygarnie śliczną sunię?
  16. Sunia pokaż się na pierwszej stronie. Nie możesz mieszkać na ulicy. To nie miejsce dla psa.
  17. Pikuś ponownie na Allegro. [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=123369328[/url]
  18. Alma potrzebuje domu na już. Niedługo będzie jesień i gdzie podzieje się śliczna ONka?
  19. Pikuś pokaż się na pierwszej stronie. Taki śliczny futrzak i dalej bezdomny?
  20. Dziękuję za informację o "przygarnę psa". Już zaproponowałem Pikusia :) Fotki na Allegro wrzucę jutro.
  21. Tak smutno patrzy zza krat :shake:
  22. Grubaski, tak chciałbym przeczytać, że już macie domek.
  23. Fotki doszły:) Nowe zdjęcia Pikusia [img]http://www.norcia.republika.pl/pliki/pikus10.jpg[/img] [img]http://www.norcia.republika.pl/pliki/pikus11.jpg[/img] [img]http://www.norcia.republika.pl/pliki/pikus12.jpg[/img] [img]http://www.norcia.republika.pl/pliki/pikus13.jpg[/img] Cudny psiaczek :)
  24. Grubaski skoczcie na pierwszą. Może ktoś wypatrzy nierozłączne psiaki.
  25. Ktoś się wreszcie musi znaleźć. Bidna sunia zasługuje na odrobinę miłości i własną miskę.
×
×
  • Create New...