Jump to content
Dogomania

LeCoyotte

Members
  • Posts

    3425
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by LeCoyotte

  1. [quote name='eria']zdjęcie księzyca robi wrażenie ! Ale ja nie proszę o nie na pulpit :evil_lol: bo na pulpicie mam boskiego konia fryzyjskiego ukradzionego z digarta:loveu:[/QUOTE] bo ariss i waszka chciały mieć pulpit w 100% legalny:eviltong::evil_lol: [B]bognik[/B], rozmowa kwalifikacjyjna? do NG??? wiedziałem że chcą mnie przyjąć:multi::diabloti:
  2. fajne masz tło do zdjeć:cool3: i zdjęcia tez fajne:evil_lol:
  3. Brrry:p [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/PICT9344_640.jpg[/IMG]
  4. spoko już się robi:evil_lol: (tzn. za godzinke;)) może jeszcze trochę wiosny, bo ona w końcu jest za oknem:cool3: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/PICT9335_640.jpg[/IMG]
  5. [url]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/Kopiaotwockcity194.jpg[/url] wyszła tu jak minik:loveu: [quote name='puzzle'] [url]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/Kopiaotwockcity194.jpg[/url] Ona ma IDENTYCZNE oczy:loveu:[/QUOTE] co Ty mówisz, przecież to oczy Samby:eviltong::diabloti:
  6. [quote name='ariss'] ale stanowczo więcej Samby chcę:eviltong:[/QUOTE] Samba powiedziała, że taka zarośnięta to ona się nie pokaże:evil_lol: więc niedługo wybiera się do fryzjera...:p było lato, to teraz szara rzeczywistość... zima.. [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/PICT9248sepia640.jpg[/IMG] i jako, że jest wieczór, księżyc..:grins: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/PICT8871_640.jpg[/IMG]
  7. tego chyba nie pokazywałem tu;) [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/PICT2103copy640.jpg[/IMG]
  8. [quote name='kaskaSz'][B]dog_master[/B] dzięki :) A takim zwykłym aparatem można robić zdjęcia dla słońca? Ja ostatnio robiłam, ale potem sie zastanawiałam, czy można i czy nic dla aparatu się nie stanie... Jak na razie mój jeszcze działa.[/QUOTE] Przy takim zachodzącym słońcu raczej nic się nie stanie, bo słabo świeci. Gorzej w lecie w południe;) btw, fajne zdjęcia;)
  9. [url]http://img19.imageshack.us/img19/310/dsc0017l.jpg[/url] wielkogłowy ten zając;) [quote name='malawaszka']ale na [początku się zawiodła że nie da się z tym bawić :lol: [/QUOTE] myślała, że patyki można jej porzucać?:lol:
  10. zdjęcia!:multi: Nie zostawiaj nas samych na długo:mad: [quote name='Justa'] Semestr ledwo się zaczął, a tu już 5 pierwsze kolokwium praktyczne z anatomii, 10 teoretyczne. Kolejne 19 i 25. 26, 27 histologia. Tempo więc nieziemskie..[/QUOTE] :crazyeye: ja pierwsze mam za 2 miesiące:evil_lol: chyba przestane narzekać, że mam dużo nauki:eviltong:
  11. [quote name='Doginka'][url]http://i371.photobucket.com/albums/oo155/eriaczek/P2220307.jpg[/url] Eria, porobiłaś Foxi kucyki:crazyeye: ....................... :diabloti::loveu:[/QUOTE] tylko różowych kokardek brakuje:loveu::evil_lol:
  12. dziękujemy wszystkim za życzenia:)))))))) Szczególnie te zdrowotne..;) Samba znowu częściej się drapie:shake: [quote name='bognik']Ale z fajnych zdjęć pan zrezygnuje? Ooo nie! :eviltong: Never ever! :diabloti:[/QUOTE] tak, zrezygnuję:diabloti: Fajnych już nie będzie... będą fajniejsze:eviltong:
  13. [quote name='bognik']Najlepszego! :multi: :BIG: Dużo zdrowia, samych dużych kości i ... zadowolenia z pana :eviltong: Żeby dalej zabierał na długie spacerki i pstrykał fajne fotki :razz:[/QUOTE] pan nie zamierza zrezygować z długich spacerków.. never ever:eviltong: [quote name='Tinka:)']Wszystkiego :loveu: szczurzy w tym roku 3 kończy, jak ten czas leci...:roll:[/QUOTE] ano leciiiii.... niedługo będzie miała 8:evil_lol: a chwilę później 16:evil_lol:
  14. Samba skończyła 4 lata.....:) a to prezent:evil_lol: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/sambazkoscia.jpg[/IMG]
  15. hahah:roflt: tutaj można ze śmiechu lewitować:evil_lol:
  16. zapraszam na bazarek:cool3: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/kartki-okolicznosciowe-hand-made-na-czarnego-majka-do-5-marca-2009-a-132497/#post11871518[/url]
  17. Wystawiłem bazarek:) [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/kartki-okolicznosciowe-hand-made-na-czarnego-majka-do-5-marca-2009-a-132497/#post11871518[/url] Mogę prosić link do plakatu?:cool3: Majki jest chyba w typie sznaucera? Jakiego jest wzrostu?
  18. [quote name='weszka']W kwestii śniegu się [B]eria[/B] nie dogadamy :diabloti::eviltong: Ja się cieszę że jest i wcale mnie nie cieszy że słyszę kapanie... :shake: bo jak sobie przypomnę o błocie to aż mnie skręca :angryy:[/QUOTE] jakby nie patrzeć i tak kiedyś musi stopnieć, i tak będzie błoto, a im szybciej to nastąpi tym szybciej wiosna będzie:cool1: U mnie leży śnieg.. ale mokry od deszczu, więc co to za śnieg;)
  19. [quote name='Saint']Kojot - odczytałeś PW ode mnie? :razz:[/QUOTE] tak tak, jutro odpiszę
  20. [B]ariss[/B], nic dziwnego, że Gassce bardziej, bo ty pewnie góry wolisz, anie takie niziny płaskie ;P [B]bognik[/B], użyj Safrane :p [B]Doginka[/B], dzięki:)
  21. [quote name='Doginka']Ja wiem, Justa pewnie szykuje dla nas serię pięknych foteczek, dlatego Jej nie ma:diabloti:[/QUOTE] tak, w nocy:diabloti:
  22. [quote name='BlackSheWolf']LeCoyotte mozesz mi powiedziec jak ty uzyskujesz tak ladne kolory ? i wyrazistosc ?[/QUOTE] hmm tak jakoś wychodzi;) Bez odpowiedniego światła trudno będzie... na Twoim widać, że światło takie mdłe było to i fotka taka wyszła, ale można trochę podkręcić na kompie, od tego on jest;) Chociaż moim celem jest robienie krajobrazów analogiem, a tam to tylko normalne filtry fotograficzne można stosować, a to nie takie tanie i łatwe;) akodirka, już lecę:cool1:
  23. [quote name='Apbt_sól']połowką robione? cojocie? [/QUOTE] tak, cyfrową w psssssssssssie:evil_lol: Analogowy Cokin leży na poczcie... ma jutro dojść:cool1: [url]http://img24.imageshack.us/img24/5417/psieszczescie.jpg[/url] masienka, świetny pychol:evil_lol:
  24. tu jeszcze bardziej zarośnięte pajęczynami niż u arissowej:eviltong: fotki czarnej na białym mile widziane:) prawda?:razz:
  25. Ktoś mnie wołał?:eviltong: Wolę PS, ale wcześniej Gimpa też poznałem i to dobrze;) ----- [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/PICT9238_640.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...