Jump to content
Dogomania

LeCoyotte

Members
  • Posts

    3425
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by LeCoyotte

  1. 50zł ode mnie dla psiaczka:loveu:;)
  2. Eria jak Ty to robisz, że te zdjęcia są idealnie ostre tam gdzie powinny? np to [url]http://i371.photobucket.com/albums/oo155/eriaczek/P3081336.jpg[/url] z lampą? AF/MF? [quote name='puzzle']Wam tez dogo tak okrponie muli?:roll: Ja czekam na wszystko po 10 minut:roll:[/QUOTE] już przestało:roll:
  3. [quote name='Saint']Kocham ludzi zamykających dynamiczne definicje w sztywne granice :razz:[/QUOTE] Chyba nie zrozumiałeś sensu mojego postu;) Przecież wiadome jest, że nie miałeś na myśli typowej grafiki tylko edycję na komputerze;)
  4. [quote name='Saint']Pręty mogłem bardzo szybko wygasić w PS-ie.. Ale szczerze? Nie bawi mnie robienie z fotografii grafiki komputerowej ;) [/quote] [quote name='Encyklopedia PWN'][B]grafika komputerowa[/B], dział informatyki zajmujący się tworzeniem obrazów obiektów rzeczywistych i wyimaginowanych.[/QUOTE] Przyciemnienie prętów za pomocą chociażby krzywych (czy poziomy, kontrast) to zwykły postprocessing i nic nie ma wspólnego z grafiką;) Nie widzę w tym nic złego, jeżeli miałoby to poprawić odbiór zdjęcia (tak samo jak konwersja do bw). Teraz trudno spokojnie patrzeć na to zdjęcie z rażącymi prętami. Zdjęcie Waldka ma wielką ciemną winietę, której na pewno tam w rzeczywistości nie było:eviltong: czyżby grafika? Nie;) Apbt_sól, nikt tu nie mówi o usunięciu prętów - to by dopiero była 'grafika':evil_lol: --- [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/PICT9039_640.jpg[/IMG]
  5. Ja też zabieram czasem na rower moją miniaturkę:) Niestety dość rzadko, bo wydaje mi się, że je niezbyt się podoba taki monotonny bieg. Ona lubi się często zatrzymywać, powąchać okolicę itp. Zaczynaliśmy od krótkich dystansów, ok 1 kilometra, ale szybko zaczęliśmy jeździć stałą trasą 6km - więcej nie próbowałem. Nie była jakoś nadzywczajnie zmęczona po takim dystansie, raczej podobnie jak po dłuższym spacerze. I po takiej jeździe zawsze się znajdzie energia na dodatkową zabawę z napotkanym psem:evil_lol: Prędkość średnia nie powala - ok 7-10km/h. Chociaż maksymalna sięgała 20:lol: - czasem tak sama z siebie biegnie tak szybko, daleko przede mną. Mnie też Samba zadziwiła z jaka łatwością przyszło jej biegnięcie na smyczy obok roweru, ale już wcześniej umiała chodzić na luźnej smyczy przy nodze, więc jak widać szybko się przestawiła. Ale zazwyczaj biegnie bez smyczy. Tylko raz się zdarzyło, że wbiegła pod koła, ale zdążyłem przed nią wyhamować. Najlepsza pora to oczywiście taka, kiedy jest poniżej 20 stopni ciepła, bo mniej się piesek męczy. W upały oczywiście rower odpada;) Co do możliwości miniaturek - widziałem raz takiego minika, który biegł za swoim panem na rowerze od wsi do miasta i z powrotem - ponad 12km;)
  6. gdzie jak gdzie, ale u mnie pada wiosenny deszczyk:loveu::eviltong: .. i jest wiatr i błoto i zimno i mokro. Przed chwilą wróciłem ze spaceru, trwał niewiarygodne 5 minut - Samba zrobiła w tył zwrot i do domu:evil_lol: przecież w taką pgoodę nie będzie chodzić:roll:
  7. [quote name='puzzle']Gratulejszyn:loveu:, kiedy sie rok akademicki konczy?:razz:[/QUOTE] kończy się 30 września:evil_lol:
  8. no już od dawna nie ma:cool3: słońce świeci, ptaszki śpiewają, +15 stopni:evil_lol: i błoto:loveu:.....
  9. [quote name='Cybulka_m']Ty jesteś mistrzem w robieniu zdjęć! A tak w ogóle to Dzień Dobry bo jestem tu nowa;) Prześledziłam twoją galerię już prawie całą i jestem pod wrażeniem! Prawie takim jak po przeczytaniu galerii Lumpowe Historyjki :). Ps.Proszę o zdjęcia Samby!!![/QUOTE] heja:evil_lol: dzięki...:) Lumpowe Historyjki są debeściackie, im nic nie dorówna:evil_lol: ...no może Szatańska galeria:evilbat: [B]Doginka[/B], witam, witam w ten wiosenny wieczór:cool1: ah jak dobrze że już śniegu od dawna nie ma:cool1::diabloti: Zdjęć sambowych ni ma. ale jest takie;) [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/PICT9039_640.jpg[/IMG] jak widać, zima odfruneła:p
  10. :klacz::klacz::klacz::multi:
  11. [quote name='puzzle']A ja sie dokopalam tylko do 1:evil_lol: i mi sie bardzo podoba:loveu:. Moja widzicie w googlach?:crazyeye: A ja jej nie widze:oops:, musze lepiej poszukac:diabloti:.[/QUOTE] wpisz sobie sznaucer czarna cora zielony kącik :eviltong::diabloti: Inne też da się znaleźć:diabloti:
  12. [url]http://images46.fotosik.pl/79/87f94c8ee9f99812.jpg[/url] obydwoje są chyba wniebowzięci:lol: Śnieg??! :shock:
  13. [quote name='puzzle']Dziewczyny wiecie dlaczego naszych stron nie ma w googlach?:cool1:[/QUOTE] Twoja jest:eviltong:
  14. no to razem z erią pożegnam sobie zimę;) [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/PICT9023_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/PICT9027_640.jpg[/IMG]
  15. [quote name='lolka']62,50 zł które zostały z mojego konta zostały przesłane na Itiego z kolei 687.50 zł które wpłynęły z allegro bezpośrednio na konto schroniska zostały przeznaczone na schroniskowe zwierzaki.......od tamtego czasu było co najmniej kilka operacji miedzy innymi drutowanie połamanych kosci, jeden z połamańców jest zreszta u mnie na tymczasie od dwóch miesięcy oraz zakup gazu do butli których zabrakło podczas mrozów ......... pieniądze schroniskowe nie mogły być przeznaczone na inne psy niż te co przebywaja w schroo..........wynika to chociazby z zasad księgowości a niestety z allegro osoby nie chciały wplacac pieniązków na prywatne konto, które by mogły byc przeznaczone na inne porzebujace psy z dogo jesli ta odpowiedz Cię nie satysfakcjonuje to prosze o pytania, ewentualnie możesz zadzwonić do mnie 601079807 lub do kierownika schroo[/QUOTE] no tak.. przeoczyłem, że wpłaty były na konto schroniska, a nie na prywatne.... także cofam moje pytanie, teraz wszystko jasne:)
  16. [quote name='lolka'] [COLOR=darkred][B]stan:687,50 zł[/B][/COLOR] [/QUOTE] Na co zostało przeznaczone te prawie 700zł?
  17. [quote name='Od-Nowa']zdjęcie bomba, tylko Kreonik siedzi jak za kare :lol: [url]http://i371.photobucket.com/albums/oo155/eriaczek/P2280598.jpg[/url][/QUOTE] haha ja też mam z tym problem, na większości domowych zdjęć w tym stylu, Samba wygląda jak zbity pies:shake:;)
  18. [quote name='Doginka']Dziewczyny, który Wam się najbardziej podoba???:razz:[/QUOTE] mimo że to pytanie nie do mnie:eviltong: odpowiem: 3 i 4;)
  19. [url]http://i40.tinypic.com/29nxhzd.jpg[/url] Gass tak sie wpatruje i chyba własnym oczom nie wierzy, że Gordon w p/s się zmienił:evil_lol:
  20. czarne na czerownym mistrzostwo świata!:lol: w BW fajnie by wyglądalo (z niebieskim filtrem)
  21. fajne zdjęcia, szczególnie te grupowe:p skoro ariss zamknęła galerię, to ktoś musi o nas dbać:diabloti:
  22. siemano Doginka!:lol: dziekuję:p:lol: [quote name='bognik']National Geographic ;) Jak dalej będą tu takie fotki prezentowane to kto wie, czy gdzieś nie usłyszymy o Kojociku :eviltong:[/QUOTE] no przecież, że w NG:diabloti: i wcalę nie mam zamiaru o tym zapominać:eviltong::diabloti: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/PICT9227_640.jpg[/IMG] Samba jest w trakcie strzyżenia:cool3: tzn. łapki i grzywka zrobione, więcej mi się nie chce:evil_lol: reszta jutro. Śmiesznie wygląda - króciutka grzywka (musiałem tak wyrównać i skrócić bo sie poruszyła w trakcie cięcia i miała wyrwę) i wieeeelka głowa:evil_lol::evil_lol: A łapki znowu mi nie wyszły:shake:
  23. [quote name='Nel_a']Tez tak mialam z kompaktem. Naprawa pewnie sie nie oplaca....[/QUOTE] w przypadku s5is się opłaca, aparat wart naprawy MZ
  24. [quote name='Samturia']Hej, słuchajcie, mam problem. Przy włączaniu mojego Canona s5is nie wysuwa się obiektyw, tylko słychać takie trzeszczenie, jakby się chciał wysunąć a nie umiał.. gwarancji nie mam, aparat był kupowany używany na allegro... co radzicie zrobić?[/QUOTE] wyrzucić:eviltong:;) Zębatka pewnie poszła... wymiana jakieś 200zł, przynajmniej u mnie;) Też miałem podobny problem z kompaktem, na szczęście tylko ślimak był do wymiany (100zł), a zębatka wyszczerbiona jeszcze działa. MZ warto oddać do serwisu. Kupiłaś już uszkodzony?
×
×
  • Create New...