Jump to content
Dogomania

LeCoyotte

Members
  • Posts

    3425
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by LeCoyotte

  1. [quote name='ariss']nieskromnie powiem, że mam bardzo dużo fajnych zdjęć z dzisiejszej sesji:diabloti:[/QUOTE] no ciekawe czy lepsze do tego:diabloti: wyślij do MP na konkurs, dostaniesz koszulkę 2 rozmiary za dużą:roflt:
  2. [quote name='Elitesse'][B]jabuba[/B] miniatury z lini amerykanskiej maja wlasnie taki niewychodzacy wlos, moj miniatur nawet z 8-9 miesiecznym wlosem go nie gubi do trymowania zapuszczam mu wlos co najmniej 5-6 miesiecy i skubie paluchami, nie jest to przyjemne ani dla psa ani dla mnie, ale to jedyna droga do wlosa twardego - szorstkiego i czarnego i zeby byl efekt trzeba to powtarzac regularnie bo jednorazowe skubanie nic nie daje mysle ze nie ma sensu meczyc tak psa ktory nie jest wystawiany wystarczy przeczesywanie co jakis czas trymerem np mars m330 by usunac podszerstek[/QUOTE] To zależy od psa czy go to męczy, czy nie. Moja przy trymowaniu często zasypia, widać że nie robi to na niej wrażenia;) A minimalna długość włosa to ok 4cm, wtedy już łatwo wychodzi. Po pierwszym trymowaniu miała jeszcze słaby włos i nawet centymetrowej długości wychodziły z łatwością, teraz ma lepszy.
  3. [quote name='Tinka:)']Cierpię katusze :placz: mogłabym mieć podobne, ale gorsze:diabloti: gdyby to coś co mam przy aparacie ostrzyło na nieskończoność :placz: nawet lisa bym miała :placz:[/QUOTE] a co masz przy aparacie? btw, trza było nie kupowac nikona:diabloti: Jak jednak będziesz pozbywać, to mogę się zamienić:diabloti: Zasanatawiam się nad zmianą systemu... Doginka, bogiem fotkowym to może i jestem:diabloti: ale fotograficznym juz nie:diabloti: obiektyw to tokina 400/5.6 sd
  4. [quote name='ariss'] tuuuuu:loveu: [url]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/79-Kopia.jpg[/url][/QUOTE] udało Ci się to:p
  5. dobrze że nic się nie stało królewnie...:p [quote name='malawaszka'] :lol: [url]http://img217.imageshack.us/img217/8523/dsc0283f.jpg[/url][/QUOTE] rok temu wyglądała podobnie:roflt: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f80/galeria-luny-bolusia-pepy-oliwkowej-panienki-10925/index2394.html#post10056159[/url]
  6. zarośnięta Gass:o eee.. wszystko ok?:eviltong::evil_lol:
  7. [url]http://i41.tinypic.com/dev0hd.jpg[/url] haah takie małe zawsze musi sprawdzić użyteczność otoczenia:roflt:
  8. a ja bym pociachał z lewej, z prawej i z góry, żeby było bardzo ciasno:p
  9. [quote name='marako'] W końcu wydębiłam wydruk z operacjami na koncie. Jak dotychczas (do 10.04) zaksięgowana jest wpłata od Giselle4 - 50 zł (przelew z 27 marca). [/QUOTE] a byłem pewny, że zrobiłem przelew:roll: już się poprawiam:p
  10. [quote name='ariss']obróżkowy Off mi zdecydowanie nie przeszkadza:p a ja mam dla Was widoczek:diabloti: [url]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/1-3.jpg][/url] [url]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/nafoto-1.jpg[/url][/QUOTE] no superrr:p
  11. [quote name='malawaszka'][url]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/kwiecien%202009/PICT0078_1_640-1.jpg[/url] [url]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/kwiecien%202009/PICT0078_1_640.jpg[/url] mamy szukać różnic? :loveu:[/QUOTE] :roflt: pomyłka;)
  12. [quote name='Szamanka'] Skoro uważasz, że Twojemu psu jest wygodnie ciągnąć rower w obroży - Twoja sprawa.[/QUOTE] Pies Agnes biegnie obok roweru i go nie ciągnie. Przecież to pisała...
  13. [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/kwiecien%202009/pict0117_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/kwiecien%202009/pict0120_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/kwiecien%202009/PICT0078_1_640-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/kwiecien%202009/pict0097_640.jpg[/IMG]
  14. eria ja Ciebie tez za te makro:diabloti: [quote name='ariss']bażanty fenomenalne:loveu:a ja widziałam ich więcej:diabloti:[/QUOTE] racja, dużo ich bylo na polu:diabloti: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/kwiecien%202009/pict0014_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/kwiecien%202009/pict0019_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/kwiecien%202009/pict0026_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/kwiecien%202009/pict0050_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/kwiecien%202009/pict9996_640.jpg[/IMG]
  15. [quote name='infers'] Jak Wam się podoba?[/QUOTE] bardzo ładny szczurek:loveu::diabloti:
  16. [quote name='Iza.'] Chodzi Ci o zamrożenie ruchu ? Jeśli tak to to przesłona najbardziej możliwie [B]zamknięta[/B] a czas jak najkrótszy ;)[/QUOTE] otwarta... i nie przesłona, a prz[B]y[/B]słona [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/kwiecien%202009/pict0014_640.jpg[/IMG]
  17. Ja nie widze nic nieodpowiedzialnego w prowadzeniu psa na obroży, który biegnie [B]obok[/B] roweru i nie ciagnie go. Czym to się rożni od normalnego spaceru albo od biegania z psem?Jeżeli ma wyćwiczoną luźną smycz to nie widzę problemu;) No chyba że jedziesz 30km/h, ale nie sądzę, żeby tu ktoś tak szalał;) Ja mam małego psa, jadę powoli, pies biegnie głownie luzem, a jeśli musi na smyczy to biegnie obok mnie. [quote name='Szamanka'] Przywiązanie smyczy do kierownicy sprawia, że ciężar lepiej i równomierniej się rozkłada, tak więc żadna wywrotka nam się nie zdarzyła.[/QUOTE] Im wyżej smycz jest przywiązana tym większa możliwość wywrotki.
  18. [B]Doginka, ariss, eria[/B] z tą prośbą to do mojej mamy:diabloti: bo to też w połowie jej pies. Ledwo co wywalczyłem sobie prawo do strzyżenia Samby po mojemu i w ogóle do trymowania, więc mamie zostawiłem chociaż ogonek:evil_lol: Ale spróbuję coś z tym zrobić:diabloti: [quote name='malawaszka'][url]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/kwiecien%202009/PICT9960copy640.jpg[/url] ja tu kiedyś byłam :loveu: :evil_lol:[/QUOTE] :roflt: --- pola dla erii:cool1: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/kwiecien%202009/PICT0084_2_640-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/kwiecien%202009/pict0093_640.jpg[/IMG] bażant [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/kwiecien%202009/pict0040_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/kwiecien%202009/pict0028_640.jpg[/IMG] i rudzik [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/kwiecien%202009/pict9992_640.jpg[/IMG]
  19. 5.50 to przecież awykonalne jest:evil_lol: [url]http://i371.photobucket.com/albums/oo155/eriaczek/P4083370.jpg[/url] fajny prawie-wiejski widok;)
  20. też właśnie wpłaciłem 7 zł z bazarku. Mało ale zawsze coś;)
  21. [quote name='puzzle']Ja tam powinnam wpasc:diabloti: z moim popieprzonym sznaucerem i srebrna cyfrowka:evil_lol:.[/QUOTE] czarna owca:diabloti:
  22. Doginka dziękuję:) portret Gordona czeka na lepsze czasy;) [quote name='ariss']Krajobraz super:loveu: [/QUOTE] no to może jeszcze jeden:cool3: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/kwiecien%202009/PICT9934copy640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/kwiecien%202009/PICT9960copy640.jpg[/IMG] i odkurzaczyk one more time:lol: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/kwiecien%202009/PICT9951_1640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/kwiecien%202009/PICT9938_1640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/kwiecien%202009/PICT9939_1640.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...