Jump to content
Dogomania

LeCoyotte

Members
  • Posts

    3425
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by LeCoyotte

  1. nie, to nie Samba:lol: ona by zamarzła tyle czasu na dworze;) Zobaczcie jaka fajną reklamę zrobili nasi wspaniałomyślni admini... [url]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/Clipboard02.gif[/url] I jak tu czytać forum? Kos jedzący śnieg:lol: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/PICT8998_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/PICT9003xc_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/PICT9006_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/PICT9009_640.jpg[/IMG]
  2. to było do przewidzenia:razz: Gratulacje!:)
  3. jaki odzew:crazyeye: miło że się podoba:) [quote name='Justa'] Kojocie, niedługo zaczniesz do NG fotografować chyba :razz:[/QUOTE] no jakoś nie chcą mnie zatrudnić:shake: nie znają się:diabloti: podchodziłęm je jakąś godzinę, byłem tak blisko zrobienia portretu, ale jakiś pies je wystraszył:angryy: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/PICT8934_1_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/PICT8937_640.jpg[/IMG] i o mało co na zająca bym nie wpadł, nie zauważyłem go w ogóle i mi zwiał dosłownie spod nóg:evil_lol: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/PICT8908_640.jpg[/IMG] i gawrony [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/PICT8986_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/PICT8992_640.jpg[/IMG]
  4. [quote name='eria']Też mam jak czytam jakie ludzie mają podejście do psów.... [url=http://forum.e-sznaucery.pl/viewtopic.php?t=659&postdays=0&postorder=asc&start=0]Forum E-sznaucery :: Zobacz temat - sznaucer olbrzym[/url] :roll:[/QUOTE] chyba jednak wszyscy myśliwi traktują zwierzęta jako rzecz, której się można pozbyć, zabić itepe.:shake:
  5. też mam taka załamkę jak oglądam te wszystkie foty zwierzyny:evil_lol: ale to powinno mobilizować... skoro oni potrafią to my też możemy:p wczorajsze z podchodu: on [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/PICT8935_1_640.jpg[/IMG] ona [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/PICT8938_640.jpg[/IMG] i fruwak leśny:lol: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/PICT8964_640.jpg[/IMG]
  6. ale ona ma brodę wspaniałą!:loveu: a jak biega:loveu::loveu: a jak się wystawia sama bez ustawiania:loveu::loveu::loveu: powodzenia w bdg!! Dużą macie konkurencję?
  7. [quote name='puzzle']To ja mam jakiegos dziwnego psa:hmmmm:. U mojej naprawde nie daloby rady wyrwac wszystiego, no chyba, ze rwiecie jak wlos sie trzyma. Jak ja ja przetrymuje to wychodzi sporo okrywowki i podszerstek, ale nie ma szans na wyrwanie calosci. Zawsze po trymerze doskubuje paluchami, po takim zabiegu przy typowym dla trymowania pociagnieciu nie wyjdzie juz zaden wlos. Jak zrobic zeby jeszcze cos wyszlo:diabloti:? Musze pocwiczyc moze bede miala lysego psa:evil_lol:.[/QUOTE] no więc z tego wynika, że sposób trymowania zależy od psa:p Ja nigdy nie wyrywam, jak włos się trzyma. Zawsze jak lekko wychodzi. Głównie palcami PS dzisiaj środa... :siara:
  8. [url]http://i371.photobucket.com/albums/oo155/eriaczek/P1258691.jpg[/url] ale ona ma pazury Fajne imię Florencja;)
  9. puzzle spoko spoko my to wszystko wiemy:evil_lol: tylko nie pasuje nam to o czym pisała waszka, czyli że po wyrwaniu starej okrywówki i podszerstka zostaje nowa okrywówka.. a np u psów Doginki zostaje goła skóra. Ja to rozumiem jako takie przetrymowanie, takie przerzedzenie włosa, tak? Teraz zrobiłem tak pierwszy raz z Sambą. Wyrwałem tylko najdłuższe włosy i wygląda to tak jakby została jej mieszanka podszerstka ze słabą okrywówką:roll: Może jakbym usuna podszerstek, to ujawniła by się jakaś tajemnicza warstwa świeżego włosa:lol: jak u Gass:cool3: No a jak będzie ciepło to zrobię tak jak zawsze, czyli tak jak pisała ariss - wyrwę całą okrywówkę i pies zostanie w poszerstku żeby goła nie latała:lol:
  10. [quote name='malawaszka']ja też się zawsze zastanawiam - bo gadają, że skubią, że nie podrównują grzbietu maszynką, a po tym całym trymowaniu psy równiutkie z jakby skróconą okrywówką :icon_roc:[/QUOTE] ja myślałem zawsze, że podszerstek, bo tak z Sambą robiłem, że zostawał podszerstek i za jakiś miesiąc odrastałą świeża, piękna, lśniąca, ostra okrywówka:loveu: i wtedy usuwałem podszerstek cały. Ale właśnie zgłupiałem:evil_lol: bo przecież za tydzień wystawa w bdg, więc Gasska nie może być w podszerstku samym:lol: Zresztą przetrymowałem Sambę dzisiaj i to co zostało to taka mieszanka okrywówki i długiego podszerstka... i juz nic nie wiem:roflt: Trymowanie to chyba jednak rzecz trudna:evil_lol:
  11. jaka kaczucha fajna:p u nas też dużo przelotnych ptaków jest, ale takiego okazu nie widziałem;)
  12. ariss, to moje marne początki ale dzięki;) btw nie wiedziałem, że ptactwo tak Cię denerwuje:eviltong: tylko lepiej nie wchodź na forum fotografii przyrodnieczej bo jak tak dalej pójdzie to dostaniesz białej gorączki i wylądujesz w psychiatryku:eviltong:
  13. jak się zjeżyła:o co masz na myśli pisząc, że finał się rozmazał? tzn wściekła Gass rozmazała jakiegoś psa na trawie czy jak?:diabloti: mam pytanie, Ty trymowałaś ostatnio Gasskę nie? Co to jest to co na niej zostało?:lol: Okrywówka?
  14. [quote name='Shetanka']Hehe, Was też złapał śnieg podczas spacerku jak mnie wczoraj/ :evil_lol:[/QUOTE] bo to stare zdjęcie:eviltong: Na spacery chodzimy nad rzekę (a właściewie kanał) bo tylko tam mogę spuścić Sambę bez obaw... na osiedlu to nie zbyt jest gdzie pan Kos [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/PICT8848_640.jpg[/IMG] pani Kosowa [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/PICT8837_640.jpg[/IMG] pani Sambowej niet;)
  15. ale za to jaki zwierz szczęśliwy na focie:p
  16. [B]ariss[/B] widzisz? to na pewno rodzina:evil_lol: no to jeszcze 3 foty mojego zawianego indyjskiego mrówkojada:evil_lol: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/luty%202009/PICT8739_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/luty%202009/PICT8750_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/luty%202009/PICT8674_640.jpg[/IMG] wczoraj wytrymowałem 2/3 psa, spała cały czas:p No i zaczyna przypominać sznaucera:cool3:
  17. dzięki wszystkim:p [B] Saint[/B], no właśnie z lewej są wysokie krzaki (to nie wierzba) czyli nic ciekawego, za dużo byłoby wtedy w kadrze, ale może mogłem przejść kawałek w lewo to by zniknęły z kadru - następnym razem;) Teraz na polu błoto po kolana:lol:, więc dalej się nie zapuszczałem, a wiem że są lepsze miejsca na takie zdjęcia. Może dzis sie tam wybiorę Czas ponad 4 minuty. Szerszy kąt? Też bym chciał:lol: Mam tylko 18mm wąsko mi z tym:lol: W poziomie? Też mam ale ostrość uciekła w pole. Jeszcze takie [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/PICT8804_640.jpg[/IMG]
  18. [quote name='Waxy']Hej ludzie mam sprawę. Aktualnie mam Nikona D80 + Nikkor 16-85 [FONT=Verdana][COLOR=black] f/3.5-5.6 VR Za obiektyw dałam 1400 złotych. Myślałam by oddać ten obiektyw i kupić nikkora 70-300 vr. W prawdzie on jest ciemniejszy, ale szkiełko polecane.. Jest jeszcze druga opcja zostawić ten 16-85 i dokupić 50mm f/1.8 [/COLOR][/FONT][URL="http://www.allegro.pl/item546633797_nikkor_af_s_dx_16_85_f_3_5_5_6g_ed_fvat_leasing.html"][/URL][/QUOTE] 16-85 chcesz zamienic na tele? Duża zmiana:lol: To zależy jakie zdjęcia robisz... noc... [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/PICT8793_640.jpg[/IMG]
  19. zawiana to jest tu :P [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/luty%202009/PICT8753_640.jpg[/IMG]
  20. foki? przejęzyczenie : p 2+3 to też stado:diabloti: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/luty%202009/PICT8738_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/luty%202009/PICT8745_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/luty%202009/PICT8752_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/luty%202009/PICT8758_640.jpg[/IMG] 4min [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/PICT8793_640.jpg[/IMG]
  21. [B]small[/B] naprawdę niezłe! :razz: i polecam photobucket, wg mnie lepszy od imageshack, a fotosika nie ma co nawet porównywac;) raz spróbowałem i po 5minutach zrezygnowałem:roll:
  22. [quote name='ariss'] 4km to daleko????:-o [/quote] w Wawie to pewnie rzut kamieniem:evil_lol: tam 'daleko' się chyba zaczyna od 40km:evil_lol: [quote] ale może warto jest czekać:razz::eviltong:[/QUOTE] no jasne, czekamy na poniedziałkowy szok zdjęciowy:loveu::eviltong: btw, wydaje mi sie że zniknęło Ci z licznika 2000 postów:hmmmm:
  23. [quote name='ariss'][url]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/luty%202009/PICT8677_640.jpg[/url] zapracowany sznaucer :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] ano tak, mój stróż wykonuje swoją pracę bardzo sumiennie i pilnuje swojego terytorium 24h/dobę:evil_lol: paszcza jej się nie zamyka i obiecane stado fot:diabloti: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/luty%202009/PICT8737_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/luty%202009/PICT8741_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/luty%202009/PICT8751_640.jpg[/IMG] :evil_lol: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/luty%202009/PICT8759_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/luty%202009/PICT8760_640.jpg[/IMG]
  24. [B]hanik[/B] dzięki! :Rose: [quote name='hanik']Słuchajcie czy ma ktoś doświadczenie z pilotem do aparatu????? Jak to się sprawdza? Co lepiej kupić pilota czy wężyk ????[/QUOTE] Jak dla mnie wężyk lepszy:roll: Jeśli pilot to tylko sterowany radiowo
  25. bo to zarośnięty nedvěd :lol: btw, kto wymyślił czeski język?:roflt: wieczorem będzie tu stado fok
×
×
  • Create New...