-
Posts
3425 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by LeCoyotte
-
[quote name='madzior_ka']spóznione 1000lat i czekam na nowe zdjęcia:))[/QUOTE] dzięki;) nowe zdjęcia weekendowe:cool1: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/kwiecien%202009/PICT9922_1640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/kwiecien%202009/PICT9941copy640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/kwiecien%202009/PICT9942640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/kwiecien%202009/PICT9953_1640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/kwiecien%202009/PICT9961copy640.jpg[/IMG]
-
[quote name='weszka'] normalnie jak jakaś sekta :diabloti: same baby z aparatami i sznaucerami :cool1:[/QUOTE] :roflt: każda z czarnym sznupem i każda z czarnym nikonem:diabloti:
-
[quote name='bonsai_88']kupić psiakowi porządne szelki specjalnie do ciągnięcia [np. hificia lub manmat] ;) [/QUOTE] nie ma takich małych rozmiarów:evil_lol: moja waży 8,5kg i czasami ciągnie mnie z własnej woli;) na zwykłych szelkach i najwyżej 100-200 metrów
-
[quote name='ariss']zdecydowanie chodzi mi o kalibrację:cool2:[/QUOTE] tu jest bardzo dobra strona [url=http://www.lagom.nl/lcd-test/]LCD monitor test images[/url]
-
[quote name='ariss']No właśnie obrabiałam je na tym ciemnym i tu jak je zobaczyłam to sie zdziwiłam:crazyeye: Kjot a Ty kiedyś wstawiałeś w wątku foto taki fajny bajer z kolorami:loveu:masz to jeszcze gdzieś?:p[/QUOTE] :hmmmm: uruchomiłem swoje miliardy szarych komórek, ale nie pamiętam jaki bajer:shake::evil_lol: kalibracja kolorów?:hmmmm:
-
[quote name='ariss'] mam do Was pytanie- pracuje na 2 kompach i na każdym mam inne te foty:angryy:Na jednym są dość ciemne, a na drugim jaśniutkie:roll:możecie mi napisać jak wy je widzicie?[/QUOTE] jaśniutkie:p pierwsze trochę prześwietlone, trzecie idealne;) to chyba dlatego, że na nim Gala jest:eviltong:;)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
LeCoyotte replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='tangerine74'] 4 kg schudła? :crazyeye: Szok ! To ponad pół Gimlonia :crazyeye:[/QUOTE] to chyba jakaś nowa miara wagi - Gimlonie:evil_lol: to Samba ma 1,2 gimlonia:roflt:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[url]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/gala1.jpg[/url] myślałem, że to Samba:diabloti::evil_lol:
-
[B]malawaszka, fizzy[/B] dzięki:) [quote name='fizzy'] i widziałam zdjęcie Samby w moim psie czy mi się zdaje?:razz: śliczne Tobiaszku:loveu: nie miałam pojęcia że masz takie fajne imię:loveu:[/QUOTE] Nie, nie zdaje Ci się;) bez narzędzi to palcami się skubie;) Wyrywasz te najdłuższe włosy (okrywowe). Wydaje się teoretycznie proste, ale zobaczysz że to wielka sztuka dobrze wytrymować psa;) Ja się nie znam więc o szczegółach się nie wypowiadam:diabloti: [quote name='SZPiLKA23'] boszzz dopiero po przyjrzeniu sie zobaczyłam co ja za zboczenstwa daje :oops::oops::oops:[/QUOTE] widziałem:diabloti::eviltong:
-
[url]http://img230.imageshack.us/img230/337/dsc0425f.jpg[/url] Gass jest na prawdę ambitna - całe drzewa z wody wyławia:o:evil_lol:
-
[quote name='filodendron'] W przypadku mojego psiaka woda nie wystarczy - bez zastosowania odżywki po prostu nie da się go czesać, a czesać trzeba. Oczywiście po tym eksperymencie dokładnie oglądam psią skórę, czy coś się nie dzieje. Na razie nic. Ludzki szampon na razie sobie odpuszczę, ale z odżywką na pewno spróbuję jeszcze raz.[/QUOTE] też od niedawna używam 'ludzką' odżywkę Gliss kur do suchych włosów - efekt murowany:thumbs: no i żadnych negatywnych skutków. Wcześniej używałem odżywkę Hery, ale dosłownie żadnego efektu nie było:roll:
-
[quote name='bonsai_88'][B]LeCoyyote [/B]tak jak pisała [B]Wiq[/B] z prawą stroną chodzi o odgradzanie psa od samochodów [jeśli jedziesz np. poboczem]...[/QUOTE] ok, nie pomyślałem o tym, bo nigdy nie jeżdżę z psem drogami z ruchem samochodowym;)
-
ariss, betty, szpilka, Bbeta - dzięki Wam:)
-
[quote name='xxxx52']pies powinien biec z prawej strony roweru i nie biec w poludnie podczas wysokich temperatur.Pies moze biec 20 min ,po czym nalezy robic przerwe.[/QUOTE] czemu akurat z prawej strony i dlaczego równo 20minut?:roll: To zależy od psa i właściciela i nie powinno być określane sztywnymi zasadami;) Mój biegnie z lewej strony, bo z tej strony mam lepiej wyćwiczoną luźna smycz, a to bardzo ważne w przypadku roweru.
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
LeCoyotte replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
jaka z niej wariatka szczęśliwa:lol: [quote name='ariss'][url]http://img511.imageshack.us/img511/9672/dsc0133o.jpg[/url] No proszę,jaka profesjonalna pozycja wystawowa:razz::diabloti: [/QUOTE] no właśnie Samba też umie się sama pięknie wystawiać, ale nigdy wtedy kiedy ja tego chcę;) dzisiaj tak się ładnie ustawiła i muszę powiedzieć, że mam ukrytą interkę:diabloti:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
dużo:evil_lol: a podszerstka to ona ma dwie warstwy... dwie rożne długości. Pod tym kilkucentymetrowym kryje się taki króciutki na 1cm:p W sobotę pewnie się za nią zabiorę. [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/marzec%202009/PICT9807_640.jpg[/IMG] jakiś motyl;) [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/kwiecien%202009/PICT9850640.jpg[/IMG] sikorka modra [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/kwiecien%202009/PICT9822_1640.jpg[/IMG] kowalik [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/kwiecien%202009/PICT9827_1640.jpg[/IMG] zięba [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/kwiecien%202009/PICT9855_1640.jpg[/IMG] B., ładnie?:evil_lol: dopiero głowę i szyję na szybko ciachnąłem:diabloti:
-
[quote name='marako'] podgryzania, czy przewrócenia się na grzbiet + podgryzania jak szczeniak. W ogóle jego zachowania są bardzo szczeniackie - może jest jeszcze młodszy, niż myślimy, ale ja się nie znam.[/QUOTE] moja Samba też uwielbia tak się bawić, a ma 4 lata:evil_lol: Mogę prosić nr konta na pw?
-
[quote name='malawaszka']pomarańczowy rogz z nitką odblaskową? :lol:[/QUOTE] na to wygląda:cool1:
-
:hmmmm: przeceiż wyrwałem jej okrywówkę zostawiając podszerstek:cool1:
-
[quote name='Doginka']Uuuuuuuuuuuu, Sambula do całkowitego robienia:diabloti: :loveu: [/QUOTE] tzn, że jest tak źle?:evil_lol: nie wiem jak ja to zrobię;) jeszcze jeden ślimak, tym razem.. wlochaty:cool1::roflt: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/marzec%202009/PICT9742-640.jpg[/IMG]
-
ale on Was terroryzuje:evil_lol: Samba też tak warczy jak chcę ją podnieść, a ona wcale nie ma na to ochoty;) ale nie zwracam na to uwagi robię swoje:diabloti:
- 21590 replies
-
Troche ją dzisiaj podstrzygłem i wygląda na razie tak [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/marzec%202009/PICT9785_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/marzec%202009/PICT9787_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/marzec%202009/PICT9802_640.jpg[/IMG] ślimak;) [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/marzec%202009/PICT9750-640.jpg[/IMG]
-
[quote name='Justa'] [B]Kojot[/B], ale aż tak długi? :-o Wydawało mi się, że Galina ma uboższe owłosienie niż Sambula.. [/QUOTE] no ona ma ten podszerstek taki nierównomierny, miejscami bardzo długi 3-4cm, a miejscami nie ma go prawie wcale, szczególnie na bokach:roll: do skubania mam same paluszki, w całej rękawiczce to bym miał małą powódź:diabloti: Justa jak ma wyglądać ten tupecik na głowie? jakieś foto?:cool3:
-
[quote name='Justa']W sumie tutaj wygląda jak Galina przed skubaniem :evil_lol: :eviltong: Może jakieś fotki poglądowe? :cool3: A czemu nie? Siwizny się pozbędziesz :p[/QUOTE] co pies to pies:p Samba ma długi ten podszerstek, i dodatkowo gdzieniegdzie ma zostawione takie kępki okrywówki żeby łysych dziur w podszerstku nie było widać;) fotki może się jutro zrobią:p
-
[quote name='Justa']Uwierz, że jest czarna jak węgiel - takie światło po prostu ;) Galina też ma zostawiony tupecik :loveu: Nigdy więcej golenia głowy ![/QUOTE] uff no to dobrze, bo siwa głowa to tragedia;) Justa tu masz odpowiedź co do trymowania głowy;) [QUOTE]a piesy tego miejsca nie lubią mieć wyciąganego[/QUOTE] ale może spróbuję