-
Posts
3425 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by LeCoyotte
-
[quote name='ariss']Bonsai, bardzo chętnie wybiorę się z Wami na jakiś spacerek:razz: a dla maruderów dobranoc:eviltong: [url]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/KopiaDSC_7736-1.jpg[/url][/QUOTE] większa ilość zdjęć:loveu: 1:diabloti: ona ma taką szopę na głowie? I czy ona siwieje?;)
-
[quote name='Justa']Wytrymowana? Nie wygląda :eviltong: Ja Galinę tak zjechałam że wygląda jakby była strzyżona maszynką :evil_lol:[/QUOTE] chyba nie powiesz, że np [URL="http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/marzec%202009/PICT9566-01_640.jpg"]tu[/URL] nie widać;) głowy jej nie będę skubać:diabloti:
-
[quote name='niceravik'][FONT=Verdana]Śledztwo w sprawie obcinania ogonów i uszu! [/FONT] [URL="http://miasta.gazeta.pl/warszawa/1,34889,2510375.html"][FONT=Times New Roman][SIZE=3]http://miasta.gazeta.pl/warszawa/1,34889,2510375.html[/SIZE][/FONT][/URL][/QUOTE] 'artykuł' ma 4 lata...
-
[url]http://i371.photobucket.com/albums/oo155/eriaczek/P3282525.jpg[/url] bardzo fajne;)
-
Jakoś nie mogę sie zabrać za odzapuszczenie psa:eviltong: Chociaż wytrymowana jest cała, tylko muszę trochę niżej zjechać z dolną linią, a to jest w przypadku Samby kłopotliwe:roll: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/marzec%202009/IMG_6922.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/marzec%202009/PICT9715.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/marzec%202009/PICT9566-01_640.jpg[/IMG] leżac na parapecie w słońcu wygrzewa się mój kot liżąc szybę dla ochłody:diabloti: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/marzec%202009/_ICT9599_640.jpg[/IMG] oczywiście stos zabawek ma przed sobą:lol:
-
W szamponie dla ludzi nie wyprałbym swojego psa alergika, ani żadnego innego;) Powód-inne pH skóry;) A używa ktoś na psie odżywek do włosów dla ludzi? [quote name='Cockermaniaczka']seidel moze dla jakis psow sie nada,ale jest nie wydajny:shake:kosztuje 10-15 zl bodajze.No i nie jest to szczyt jakosci;)ale lepsze to niz fafik i inne cuda;)[/QUOTE] 7,50:diabloti: a wydajny to on jest bardzo... przez 2 lata używania (do końca terminu ważności) zużyłem może 1/4 butelki. Można go jeszcze wodą rozcieńczyć - bardzo dobrze się to sprawdzało u mnie. Jakościowo też bardzo dobrze:cool3:
-
grzywkę jej wiatr oddmuchnął do tyłu i zlała się z jej megaszopą na głowie:evil_lol: kwitek tegoroczny, a nawet dzisiejszy:p temu też wiatr oddmuchnął czułki:lol: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/marzec%202009/IMG_6887.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/marzec%202009/IMG_6897.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/marzec%202009/PICT9697.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/marzec%202009/PICT9699.jpg[/IMG]
-
[quote name='puzzle']Kojotku ostatnio zes sie smial, ze one nie owlosiona:evil_lol:[/QUOTE] No bo wtedy 'psi fryzier' pewnie tak krótko przycinał włosy na łapkach, a teraz ma dłuższe zostawione - dużo lepiej jej tak:loveu: no i co Ewa to Ewa - nie wiedziałem że robi też przeszczepy włosów:evil_lol:
-
[IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/marzec%202009/PICT9556-01_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/marzec%202009/PICT9701.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/marzec%202009/IMG_6892.jpg[/IMG]
-
dzięki Doginka za zdjęcia, drugie MZ najlepsze;) a to... Samba!;P [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/marzec%202009/PICT9571-01_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/marzec%202009/_ICT9586_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/marzec%202009/PICT9579-01_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/marzec%202009/PICT9581-01_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/marzec%202009/PICT9583-01_640.jpg[/IMG]
-
jaka odpicowana:mdleje: a jakie owłosienie:cool3: idę sie schować z Sambą...:evil_lol:
-
dawaj ten mech i resztę!:thumbs:
-
poka Galineczkę:loveu::cool3:
-
Marako - podziwiam:mdleje: [quote name='marako']On ma dobre serce dla zwierzaków, ale jest realistą i wie że pewnych rzeczy nie da się przeskoczyć, a moje zapewnienia, że otrzymam wsparcie zarówno szukaniu domku, jak i finansowe traktuje z niedowierzaniem.[/QUOTE] na mnie też możesz liczyć:p cudów jeszcze nie robię, ale zawsze coś;)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
LeCoyotte replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
ale Looniasta zrobiona fajnie!:-o:loveu: [url]http://img518.imageshack.us/img518/3122/dsc0007y.jpg[/url] hahaha jaka tarcza przeciwlooniasta:roflt:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
noo wreszcie możemy tam zaglądać legalnie:evil_lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
LeCoyotte replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
ale ona wyrosła:crazyeye: piękna z niej kotka- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[url]www.flavago.pl[/url] ;)
-
ogłoszenia [url]http://www.adopcjapsa.pl/[/url] [url]http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/[/url] [url]http://kupsprzedaj.pl/[/url] [url]http://wroclaw.pajeczyna.pl/[/url] [url]http://kupiepsa.pl/[/url] [url]http://www.mammisia.pl/[/url] [url]http://www.pineska.pl/[/url] [url]http://www.petworld.pl/[/url] [url]http://petsy.pl/[/url] [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/[/url] [url]http://www.adopcje.org/index.html[/url] [url]http://www.mojpupil.pl[/url] [url]http://animalia.pl/[/url] [url]http://4lapy.pl/[/url]
-
Gratulacje MISZCZU!:sweetCyb::modla::modla:
-
a to debiut wiosenny;) bo dzisiaj podobno pierwszy dzień wiosny [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/IMG_6867_640.jpg[/IMG]
-
[quote name='Saint']20 psów? To śmieszna liczba.[/QUOTE] 15 :errrr:
-
[quote name='ma']a nie slyszeliscie ze teoria dominacji i hierarchii w stadzie juz nie jest jedyna sluszna? [/QUOTE] a co to już psy zmieniły nagle swoją naturę?:eviltong: Psy między soba jak najbardziej ustalają hierarchię;)