-
Posts
3425 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by LeCoyotte
-
też wyprałem dzisiaj psa;) [quote name='ariss'] [B]eria,[/B]2 posty wyżej pisałam,że będą w poniedziałek:eviltong:[/QUOTE] zdajesz sobie sprawę z tego ile to jest godzin??!:crazyeye::shake::mdleje::diabloti:
-
[quote name='gops']acana,mi sie zapach nie podoba ;) no i taki duzy wor tez za ladnie pewnie wygladal nie bedzie w kuchni...[/QUOTE] kupiłem niedawno acanę (l&a )i prawie nie ma żadnego zapachu:crazyeye: Jak się wsadzi głowę do worka to cośtam można poczuć:evil_lol: A trzymam w schowku, a nie w kuchni na widoku
-
[quote name='gops']ja zawsze kupowalam karme na wage :roll: ale teraz zamowilam 13,5kg i wlasnie zastanawiam sie jak to trzymac... pewnie zapach bedzie w calym domu ... czy w ikei lub jakis marketach typu kaufland znajde jakies zamykane wiadra /pojemniki ? bo jak zamowie przez net to bede czekac niewiadomo ile a zapachu karmy nie znosze[/QUOTE] a jaka karma tak.. brzydko pachnie?:cool3: Ja trzymam w oryginalnym worku, co jakiś czas odsypuję 1kg do małej puszki i jest git:cool1:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
LeCoyotte replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[COLOR="PaleTurquoise"]...........[/COLOR][[COLOR="DarkOrange"]*[/COLOR]]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='hanik']Tutaj kupilam za pobraniem. Kurier pobraniowy kosztowal mnie 15 zl. Błyskawiczna wysyłka [url=http://www.allegro.pl/item526974686_jpa_dwukomorowy_plecak_fotograficzny_na_aparat.html]JPA DWUKOMOROWY plecak fotograficzny na APARAT (526974686) - Aukcje internetowe Allegro[/url][/QUOTE] hmm tani:cool3: ja upatrzyłem sobie kilka modeli, ale one są po ok.250zł, więc na razie mi sie nie spieszy z ich kupnem:evil_lol: ale ten wydaje sie być w porządku:p Hanik, mogłabyś sprawdzić jaka jest wewnętrzna szerokość dolnej komory na aparat? Na aukcji są podane tylko wymiary zewnętrzne. Chciałbym tam upchać body z obiektywem, łącznie 28cm.. Ew. osobno, body (5cm) i obiektyw (23cm). ....zmieści się?
-
[quote name='ariss'] jak to nie wiesz:crazyeye:odbiło jej się:evil_lol::diabloti:[/QUOTE] haha skąd wiedziałaś :roflt:roflt:roflt: mój bałwan [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/luty%202009/PICT8652_640.jpg[/IMG] moja torpeda śnieżna [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/luty%202009/PICT8673_640.jpg[/IMG] a tu się zjeżyła, słysząc jak ją nazywacie:evil_lol: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/luty%202009/PICT8677_640.jpg[/IMG]
-
[quote name='ariss']napewno się uda:loveu:no i czekam na efekty:razz: [/QUOTE] jak mi się udało, to i weszce się uda;) ja teraz uczę Sambę podskakiwania na dwóch nóżkach:evil_lol: zresztą ona sama zaczeła, ja podchwyciłem;)
-
[quote name='ewka i haker']a tutaj nadal nie ma zdjęć:mad:[/QUOTE] chciałbym zauwyażyć, że ten post przeszedł niezauważony:evil_lol:
-
[quote name='ariss'][B]LeCoyotte,[/B]dzięki:loveu: fajnie,ćwicz z nią może niedługo pokażesz nam efekty:razz:ja tam uważam że wyćwiczenie takiej pozycji(stania poprostu)nie koniecznie aż tak bardzo wystawowej jest przydatne w życiu:razz:np u weta gasska stoi spokojnie i czeka aż wet skończy(zupełnie ja na wystawie)no i np.przy trymowaniu też się przydaje:pchoć tu z tym staniem to różnie:evil_lol: [/QUOTE] Ja chcę ją nauczyć pozycji wystawowej, żeby wreszcie pokazała swoje wdzięki jak rasowy sznaucer:diabloti: a stać spokojnie to ona potrafi:cool3: i daje ze soba zrobić wszystko, u weta też:p Ale nauki biegania nie będzie;) Chociiaż tak patrząc na gasskę w ruchu to też chciałoby się umieć tak zaprezentować swojego pieska:p ale postawa wystarczy
-
[B]Doginka[/B] to nie jest fotomontaż:mad::eviltong: [B]ariss[/B] one mają ze soba więcej wspólnego niz by sie mogło wydawać:diabloti: [B]Tinka[/B] ano zaszalałem ze zdjęciami:evil_lol: ledwo biegała z tymi kulkami sniegu, w końcu to ważyło trochę:lol: i w ogóle nie dało się ściągnąć [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/luty%202009/PICT8593_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/luty%202009/PICT8620_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/luty%202009/PICT8625_640.jpg[/IMG] tu nie wiem co ona robiła:evil_lol: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/luty%202009/PICT8629_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/luty%202009/PICT8637_640.jpg[/IMG]
-
[quote name='bognik'] A na studiach nie wyobrażam sobie mieć chemii, fizyki czy matematyki :shake: [/QUOTE] a ja wyobrażam:diabloti: Nie ma to jak długie zimowe wieczory spędzone z cyferkami przed oczami:loveu::loveu::loveu::evil_lol: A potem żeby zasnąć to trzeba barany liczyć, mnożyć, całkować, obliczać trajektorię lotu i optymalizować ich ilość potrzebną do zaśnięcia:loveu::lol: A Ty wywiady możesz z nimi robić:eviltong:
-
[B]bognik[/B] dzięki:p [quote name='ariss']jutro i jutro jak ja ciekawa jestem poza tym dziś jest już jutro:eviltong: ale Samba ma pazury:crazyeye:i minki:loveu:[/QUOTE] Samba ma dużą tą wartwę wytwórczą w pazurkach, więc wet zostawia jej takie długie, jak ma jeszcze dłuższe to przycinamy oczywiście, a z tyłu same się ścierają. namierzenie celu [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/luty%202009/PICT8663_640.jpg[/IMG] atak [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/luty%202009/PICT8664_640.jpg[/IMG] lądowanie [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/luty%202009/PICT8665_640.jpg[/IMG] hamowanie [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/luty%202009/PICT8666_640.jpg[/IMG] :diabloti:
-
ależ ona się porusza!:p:cool3: Niedawno zachciało mi się nauczyć Sambę wystawiania (postawy), i nawet jakoś nam to idzie;) Musi być bardzo głodna żeby ładnie szyję wyciągnęła do smaka i pozwalała sobie przestawiać tylne łapki bo inaczej to stoi jak kociub:evil_lol:
-
cześć artystyczny chomiku:diabloti:
-
drugie podejście [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/luty%202009/PICT8646_640.jpg[/IMG] ... [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/luty%202009/PICT8647_640.jpg[/IMG] mina mówi wszystko:evil_lol: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/luty%202009/PICT8648_640.jpg[/IMG]
-
[quote name='ariss']o czepiacie się:eviltong:odrazu nienaturalnie;) coprawda najpierw myślałam że to graika i zabawa PS;)ale jestem na [B][U]TAK[/U][/B]:thumbs: czemu wywaliłaś info o zdjęciu:mad::mad::mad:;)[/QUOTE] PS też:diabloti: ogólnie to były dwa zdjęcia, jedno tak żeby chmury się naświetliły, a drugie tak żeby księżyc, ale w pierwszym juz księżyc był dość dobrze naświetlony (tzn nie przepalony), ale i tak musiałem go przyciemnić, trochę niedokładnie więc tak wyszło jak wyszło;) mam jeszcze inne, ale to jutro Info o zdjęciu nie ma bo konwerter rawów ich nie zapisuje. Ale jak chcesz to podam iso 200, f/9, 0,5 sek. 2 bałwanki:diabloti: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/luty%202009/PICT8641_640.jpg[/IMG] już prawie prawie... [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/luty%202009/PICT8643_640.jpg[/IMG] zrezygnowała:( [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/luty%202009/PICT8644_640.jpg[/IMG]
-
[quote name='ariss']bo ona jest piękna zawsze:obrazic::loveu::loveu::loveu: [/QUOTE] wiem:grins: wcale nie widać żeby zarośnięta była.. myślałem że to jakiś mały ctr będzie:roll::evil_lol: poka filmik:diabloti:
-
ariss dziękuję..:) no właśnie ten księżyc trochę nienaturalnie wyszedł, ale taka juz jego uroda:evil_lol: basia, tak jest, kojot to zwierzę nocne:diabloti:
-
[quote name='ariss']a i dodam jeszcze że Kreoś to jest najbardziej odpicowanym sznaucerem na dogo:loveu:cały czas dobrze wygląda:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] pewnie gdy Krełoś wpadnie w profesjonalne rączki erii to nie ma zmiłuj:diabloti:
-
a jednak masz:cool3::loveu: tylko jak możesz pokazwyać taką zarośniętą?:mad: ja bym się wstydził:eviltong:
-
[quote name='ariss'] taj jest całkiem nieźle,ale nie lepiej jeszcze poprawić śnieg? [url]http://images25.fotosik.pl/319/5d8c2ff467d66451.jpg[/url][/QUOTE] lepiej:cool3:
-
[quote name='bognik']Aaa! Potwór! --> [URL]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/luty%202009/PICT8611_640.jpg[/URL] :evil_lol:[/QUOTE] potwór? to przecież milutki sznaucerek:loveu::diabloti: [quote name='ariss']a u nas już resztki śniegu i sama nie wiem czy się cieszyć czy nie:roll:teraz ma być mocno na +,a później znów śnieżyce:roll:[/QUOTE] A tu mróz... Miało być dzisiaj słońce.. no właśnie, miało, bo nie było:mad: Więc zdjęcia tylko Sambowe;) [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/luty%202009/PICT8649_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/luty%202009/PICT8650_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/luty%202009/PICT8654_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/luty%202009/PICT8655_640.jpg[/IMG] chmury zniknęły dopiero wieczorem.. więc zamiast słóńca nacieszyłem się księżycem:cool3::evil_lol: Były 3 podejścia. Patrzę za okno, księżyc świeci, trochę chmurek, idealna pogoda:p wychodzę z domu, a tu mgła:crazyeye: Wracam.. po jakiś 2 godzinach mgła jakoś opadła, chmurki idealne, wychodzę 2 raz, a tu bezchmurne niebo:crazyeye::angryy: Dopiero za trzecim razem się udało:evil_lol: Czy było warto oceńcie sami;) [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/PICT8729-1-1-640.jpg[/IMG]
-
[B]basia[/B] :evil_lol: [quote name='eria'][URL]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/luty%202009/PICT8628_640.jpg[/URL] to mi się podoba najbardziej z tej sesyjki :loveu:[/QUOTE] no właśnie tylko jedno udało mi sie zrobić takie w biegu, strzelałem seriami i na każdym zdjęciu ma pychol w dół, a na tym jednym udało sie trafić w odpowiedni moment:p [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/luty%202009/PICT8595_640.jpg[/IMG] choinka:cool1: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/luty%202009/PICT8612_640.jpg[/IMG]
-
[quote name='infers1995']Troche za ciemne;)tzn pies za ciemny, a śnieg przepalony;)[/QUOTE] Monitor masz przepalony:diabloti: Mi się podoba zdjęcie, ale zamknął bym w kwadracie (obciął lewą) i ciaśniej kadrował jakoś tak [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/tocha.jpg[/IMG]
-
[quote name='eria']jak wiadomo to forum od zawsze świruje :evil_lol:[/QUOTE] kiedyś tu podobno była sielanka:p