-
Posts
3425 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by LeCoyotte
-
[quote name='malawaszka']ooo a która fotka była w MP?:cool3:[/QUOTE] ta :evil_lol: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/fruwajacypiesPICT3497MP640.jpg[/IMG] ja nie wiem co oni robiąz tymi kolorami, że całkiem inne wyszły:shake: przygotowałem im fotkę prosto do druku, a oni niewiadomo co z tym jeszcze robią:angryy: jeszcze trochę mchu ;) [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/PICT9460_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/PICT9508_640.jpg[/IMG]
-
[quote name='SZPiLKA23']Gratki foty w MP :multi:[/QUOTE] dzięki;) chociaz wolałbym, żeby inne zdjęcie się tam pojawiło;) kiełkujacy (:hmmmm:) mech [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/PICT9454_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/PICT9477_640.jpg[/IMG]
-
[quote name='malawaszka']no tak :oops: skrót myślowy zrobiłam - to była odpowiedź na Twój post: - no jak można się było nie kapnąć :shake: :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [COLOR="Red"][B]:splat:ahaaaaaaaaaaaa rzeczywiście:evil_lol:[/B][/COLOR] a portrecik cudny :klacz:[/QUOTE] dziękii:p Doginka, nie ma problemu, zamiast Rapera mogę machnąć Gordona:evil_lol: Tylko jakbyś mogła poszukać lepsze zdjęcie:cool3: tzn chodzi mi o to, żeby on stał i się patrzał przed siebie, no i brodę mógłby mieć wyczesaną:diabloti: Do portretu Rapera naszukałem się długo odpowiedniego zdjęcia, bo dobre zdjęcie to połowa sukcesu:cool1:
-
dołożę się troche do hoteliku (tylko dlaczego do razu z góry za cały miesiąc?:roll:), a z transportem raczej niewiele mogę pomóc..
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
LeCoyotte replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Malawaszko,a może znasz kogoś z tamtych rejonów? zobacz tu [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/swiecko-s-o-s-sznaucer-wyzel-pies-potrzebuje-pomocy-blagamy-o-pomoc-133270/[/url]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Lepszy na papierze? No mozliwe;) Na kompie to można poprawiać w nieskończoność i chyba łatwiej sie rysuje. Z tym tabletem to niezła zabawa jest:evil_lol: kupiłem go jako używany - stan idealny, zero rys... Wystarczyło, że Rapera machnąłem i porysowany.... zobaczymy co będzie za miesiąc:roll: [quote name='Doginka']:crazyeye:Wow:loveu: Widzę, że Rapcio nieźle służy Ci za modela:p[B]Piękny nieeeeeeee[/B]:diabloti: Bo portrecik cud miód:loveu::loveu::loveu: - ukradłam na pulpit:eviltong:[/QUOTE] noo Raper jest piękny:cool1:
-
[quote name='masienka'] Ale chyba juz wiem w czym problem... brakuje mi wspoltowarzyszy do streeta... a samemu to tak jakos lyso[/QUOTE] no właśnie, próbowałem kilka razy sam i tak dziwnie mi z tym było:evil_lol:
-
[quote name='puzzle']Juz on wszystko widzi:evil_lol:. Moja ma firanke na oczach, a zadnego roweru nie przepusci:evil_lol:, to sa cwaniaki jakich malo, one wszystko wiedza, widza, czuja i slysza. Jak czegos od moich chce to spia, nie widza, nie slysza, nie ma mnie, a jak skrzetnie w kacie otwieram po cichu czekolade, to niby spia w drugim pokoju, a zaraz sa przy mnie, sznupy to zarazy sa:diabloti:[/QUOTE] 100% racji!! interesowne zwierza:mad::cool1:
-
[quote name='ariss']co wygrałam????:diabloti:[/QUOTE] czarny sweterek z psiego włosia:diabloti: to mój pierwszy rysunek narysowany na kompie tabletem;) jeszcze nie skończony, ale coś widać;) [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/rysunki/rapertabletem640.jpg[/IMG]
-
[quote name='malawaszka']ja Lunety ostatnio nie ważyłam, ale wczoraj ją pozbawiłam zimowego futra i :ices_bla: okazało się, że to nie było taaakie grube futro :roll:[/QUOTE] tzn? bo nie rozumiem do końca:evil_lol: chciałaś sobie uszyć sweterek?:lol: Ja odkąd skubię Sambę, to zbieram wszystko do worka - w tym roku uzbierało się już ok 50 gram:evil_lol: Bognik, tak mi się machnęło od niechcenia, a co:diabloti: btw, to mój pierwszy rysunek pastelą;) (tamten który miał być pierwszy, czeka aż będzie drugi, czyli na skończenie)
-
Polna, świetne foty! To drugie szczególnie:lol: Pytasz ludzi czy możesz im zdjęcie strzelić? Albo po fakcie? Ja też wolę tele używać do takich zdjęć (chociaż jeszcze nic sensownego mi się nie udało zrobić;)). Trochę tak bezsensu podejść do kogoś i mu pstryknąć fotę z bliska prosto w twarz:evil_lol: [quote name='bognik'] [B]LeCoyotte [/B]- Ty wiesz :loveu: Ja ostatnio próbowałam, ale próbować to sobie mogę ...[/QUOTE] dzięki:loveu: pokaż te swoje próby:cool3: W ostatnim bikeBoard jest kilka zdjęć z Kłomina:diabloti: swoje też możesz pokazać:diabloti:
-
Janka - piękna lisiczka MA DOM!!!!!:)) W końcu!;)
LeCoyotte replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Przelałem 60zł i trzymam kciuki!:) -
[quote name='Kisses_xox']Polna, nie wiem jak Ty to robisz, ale rób dalej :loveu:[/QUOTE] popieram:evil_lol: Masienka, podoba mi sie kadrowanie, szczególnie w tym ostatnim:) Jednak trochę za ciemne jak dla mnie. [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/PICT8871_640.jpg[/IMG]
-
Zapraszam na bazarek:cool3: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/piekne-kartki-okolicznosciowe-hand-made-dla-janki-z-przepuklina-do-18-marca-g-20-a-133581/[/url] [quote name='ariss']na rysunku jest podpisany autor zdjęcia:evil_lol:[/QUOTE] Brawo dla tej pani:klacz::diabloti: Doginka, masz pw;)
-
Moim zdaniem wybrałaś sobie temat na pracę magisterską (a przynajmniej jej część), a nie na pierwszy etap olimpiady w liceum czy tam gimnazjum (?). Chyba, że wymagania takie wysokie;) ale mimo wszystko, grupa 15 psów to wg mnie za mała liczba, żeby wyciągnąć jakieś daleko idące wnioski;)
-
Janka - piękna lisiczka MA DOM!!!!!:)) W końcu!;)
LeCoyotte replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Wystawiłem bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/piekne-kartki-okolicznosciowe-hand-made-dla-janki-z-przepuklina-do-18-marca-g-20-a-133581/[/url] -
Cześć Mucha:diabloti: Widzę, że wszyscy odgruzowują swoje psiaki:evil_lol: Ja już od jakiegoś tygodnia skubię na raty (tak bardzo bardzo na raty:lol:) i też palcami:cool1: Jakoś nie przekonują mnie trymery. Palcami łatwiej, szybciej i przyjemniej! :evil_lol: Rok temu miałem też niemały problem z tym krótkim podszertskiem;) Jak odrosła okrywówka to wyczesałem go trymerem i gumowym zgrzebłem. Trochę roboty jest przy tym, bo on krótki, dlatego w tym roku teraz nie ruszałem podszerstka przed skubaniem (ma jakieś 3cm), także później myślę, że będzie łatwiej go usunać;)
-
[QUOTE]Takie psy wygrywają wystawy. Wszyscy, którzy to widzieli mówią, że to był straszny widok. Tak to popiera ZK i wy, to jest dobre? [/QUOTE] Hodowanie psów, dążące do uzyskania takich cech eksterieru, które powodują choroby i utrudniają psu normalne życie, jest conajmniej chorym pomysłem, więc w tym przypadku mógłbym sie z Tobą zgodzić:roll: Ale nie można tego uogólniać na wszystkie rasy....:shake: a pomyślałeś chociaż o psach pracujących? [quote name='Saint'] Coś takiego jak ekologiczne rolnictwo nie istnieje ;)[/QUOTE] Jeżeli Saint tak twierdzi, to setki, tysiące uczonych w kraju i na świecie muszą się mylić!:evil_lol: Nie ma rolnictwa ekologicznego!:evil_lol: Nowa sstawa o rolnictwie ekologicznym jest w fazie projektu, ale trzeba tych projektantów za wczasu uświadomić, że robią ustawę o niczym... btw, EKO jest modne, i bardzo EKOnomiczne:evil_lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
LeCoyotte replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
ile ona ma tych kłów w swojej paszczy? wygląda na kilka:evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='fizzy']Witam Kojoty i inne zwierzaki!:evil_lol: Sambę gorąco pozdrawiam i mam nadzieję że właściciel przekaże ode mnie mizianko ślicznej suni:loveu: świetne zdjęcia w galerii, gratuluje talentu Coyotte :) a piesa cudowna jak wszystkie sznupy:loveu::loveu::loveu: a co do pogody u mnie też wczoraj spadł śnieg. przekleństwo:shake: dzisiaj jest już tylko breja. ale mój pies taką pogodę lubi:evil_lol: dla niego nie ma złej pogody ani złej pory na spacer;)[/QUOTE] dziękujemy:) Samba wymiziana;) Śnieg pada:roll: Ale Sambie to też wcale nie przeszkadza:cool1: Od poniedziałku Samba znowu zajada suchą karmę. Przez wcześniejsze 10 dni jadła gotowanego łososia+warzywa+ryż. Bardzo dobrze to trawiła i w ogóle super, zero reakcji alergicznej, dlatego w międzyczasie próbowałem dojść do tego co ją uczula... dostawała różne karmy w niewielkich ilościach, mięso różnego pochodzenia i inne specjały;) Reakcje bardzo różne, bo raz po jednej karmie spuchły jej uszka (bardzo lekko), a innym razem po tej samej - nie:roll: A karma na bazie łososia... Tak więc najprawdopodobniej uczula ją biały ser, a najmniejprawdopodobnie uczula ją kurczak:roll: sie pobawiłem w alergologa:evil_lol: i dalej niewiele wiem:evil_lol: chyb sie wybierzemy na testy alerg. żeby konkretnie wiedzieć, czego unikać;) I dziwne jest to, że waży 9kg (wcześniej ważyła 8,5kg) a patrząc na nią ma się wrażenie, że bardzo schudła:roll: narysowało mi się Rapera:cool1: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/rysunki/raper1.jpg[/IMG]
-
zgadnij, kto to?:diabloti: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/rysunki/raper1.jpg[/IMG]
- 21590 replies
-
[quote name='Cybulka_m'] To by było na tyle. [B]Jutro już postaram sie zrobić zdjęcia na spacerku[/B] :) dużo śniegu napadało to Melka lata jak szalona:Dog_run:[/QUOTE] I gdzie te zdjęcia? Galeria bez zdjęć to nie galeria:eviltong: Będą zdjęcia - to znajdą się oglądacze:diabloti:
-
[quote name='Chefrenek']U mnie jest to samo. I też mam zagwostkę. :roll:[/QUOTE] i ja też... :roll: