Jump to content
Dogomania

Mongrel

Members
 • Content Count

  64
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Mongrel

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 05/21/1992

Profile Information

 • Gender
  Female
 • Location
  Wrocław

Converted

 • Location
  Milicz / dni powszednie - Wrocław
 1. Mnie to czeka dopiero za 3 lata, ale witam starsze koleżanki po fachu ;) Ja od zawsze wiedziałam, że miejscem moich studiów będzie Wrocław, mam do niego jakieś 60km. A w jaki sposób przebiega rekrutacja? Ważne są tylko wyniki matury czy pisze się jeszcze jakieś egzaminy wstępne? Możecie mi to jakoś dokładniej opisać?
 2. AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA. To znaczy nie mogę jechać ;( Rodzice się nie zgodzili, nagle doszli do wniosku, że będę tam bez opieki i cos mi sie może stac i że w ogóle Was nie znam i że za dwa lata będę mogła o sobie zdecydowac i że jestem niepełnoletnia i że oni nie wyrażają na to zgody. Jestem za młoda i tyle ;( Więc życzę wszystkim miłego wypoczynku. Ja w tym czasie chyba pójdę na pielgrzymke na Jasną Górę. Ech... Na koszulkę zlotową się nie piszę.
 3. Dzieki, komar. "Osoby ze sląska i chyba z Tych" - macie już jakiś konkretny pociąg? Ponawiam zadane już pytania (te bez odpowiedzi). Po obejrzeniu kilku stron ze zdjęciami z poprzedniego zlotu (w rolach głównych Harnaś, Dębowe Mocne i inni) rodzice nie bardzo chcą mnie puścic ;( ostatecznej decyzji na szczęście jeszcze nie podjęli, ale obawiam się, że może być na nie. W końcu mam już-dopiero 16 lat ("za dwa lata na pewno będziesz mogła pojechać").
 4. Dawno mnie tu nie było... Jakiś miesiąc. Już dawno porzuciłam tę szaloną myśl, która kiełkowała we mnie, gdy zaglądałam tu po tygodniu nieobecności - mianowicie, aby nadrobić zaległości ;D Czytać mi się nie chce nawet trzech stron do tyłu, chociaż przydałoby sie wyłapać najważniejsze, jesli nie kluczowe informacje co do zlotu z kilkuset stron gadania o niczym. ;P Najwyżej się powtórzę. Osoby z Wrocławia, względnie Rawicza lub okolic - jak dostajecie się na zlot, i czy mogłabym się zabrać z wami autem? ;P A tak na serio, to może jakaś grupa bardziej niż mniej zorganizowana? Pociągiem, autobusem, tramwajem, helikopterem lub czyms tam...? Byłoby raźniej, jakbyśmy nie musiały jechac z kelpie0 tak caaaałkiem same, zwłaszcza, ze ten nasz pomysł wyjechania bez opieki gdzieś daleko, nie napawa optymizmem naszych rodziców ;P Bo to oni będą wtedy za nas odpowiadać, tak? Czy jakieś dane jeszcze trzeba podać? Już nie mogę się doczekać... ;)
 5. Czy Vat to był ten wilczasty? Jeśli tak, to chyba jemu, z upodobaniem robiłam całą serię zdjęć, z czego kilka się udało. A może, Dorplant, jaki miał numer katalogowy, to sobie poszukam :cool3:. Mam pytanie, kto był na tej wystawie, oprócz mnie i kelpie0? :evil_lol: Nas zapewne było widać z daleka, miałyśmy takie żółte kamizelki z napisem "obsługa wystawy" :shock:.
 6. Podnoszę kochaną Gryzeldkę =) Ona jest naprawdę kochana, wręcz idealna: mała, wysterylizowana, lubi inne psy, może mieszkać w bloku... No czego chcieć więcej?
 7. Żadnej odpowiedzi ze strony "Mojego Psa".
 8. No, super pomysł ;) Nie mam teraz czasu za bardzo, ale jutro zaraz siadam i otworzymy tam wątek. Chyba że ktoś mnie uprzedzi, to proszę o linka do wątku. Jeszcze raz dzięki za pomysł, [B]joanika.[/B]
 9. To fajnie =) będzie z kim pogadać (bez obrazy dla starszych ;D), a jak Wasi rodzice na to? Puszczą Was bez oporów? Czy ktos jedzie z "obstawą"? ;) I może pytanie do Wrocławiaków i Asii z Rawicza ;) jak dojedziecie na zlot? Ma ktoś może wolne miejsce w samochodzie?
 10. Wypiękniała, nie ma co. Bardzo podobna do Lusi, od razu widać, że to siostry, nie to co Pusia - ona chyba innego ojca miała...
 11. Jeden dzien mnie tu nie było i od razu dużo się dzieje... ;) To super wiadomość =) Już się nie mogę doczekać aż sunie będą w Miliczu ;) To kiedy będzie transport?
 12. Jeśli już widać naskórek... No super po prostu! Cieszę się bardzo. Ile to czau minęło, odkąd Elza jest w tym ziemskim raju? =) Jak macie czas, wstawcie nowe zdjęcia.
 13. Anioł, dokładnie! Wokoło jest tyle psich nieszczęść... Żałuję, że nie mogę wziąć żadnego psa na tymczas ;( Gossia, naprawdę cie podziwiam! Oby tak dalej, a świat będzie lepszy =)
×
×
 • Create New...