Jump to content
Dogomania

LeCoyotte

Members
  • Posts

    3425
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by LeCoyotte

  1. [quote name='masienka']dzieki wielkie za opinie :loveu: korekta bo slonce bylo niemozliwe a jednak latwiej lekko rozjasnic niz zlikwidowac przepaly :evil_lol: choc fakt - moze za ciemno rzeczywiscie ale na tym poprawionym mam poprzepalane niesamowicie wiec nie pozostaje mi nic innego niz sie zabrac za skalibrowanie monitora tylko, kurna, jak? :cool1: :placz: skoro na paskach mam wszystko ok to co jeszcze moge zrobic? Jakies rady dla debila komputerowego?[/QUOTE] to poprawione przeze mnie nie jest ani trochę przepalone;) spróbuj zmiejszyc kontrast monitora. W moim jak się ustawi na max, to też wygląda jak przepalone. o te paski Ci chodzi? [url]http://lab.fotodabrowski.pl/uploads/images/kalibracjaweb.jpg[/url] Jeżeli znmiana kontrastu/jasności niewiele daje, to jeszcze można w sterownikach pogrzebać, albo wymienić monitor:evil_lol:
  2. [quote name='Vectra']zdjęcia Masienki ciemne ? u mnie wyglądają idealnie[/QUOTE] nawet po histogramie widać, że niedoświetlone:cool3: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/b3aae3ee.jpg[/IMG] i teraz rodzi się pytanie, czy macie dobrze skalibrowane monitory?:evil_lol: Ciemne czy nie, ważne że fajne:lol:
  3. Doginka, jakie Ty portrety umiesz robić:razz: [quote name='Unbelievable']ja najbardziej lubię rysować ciemne psy :evil_lol: nie wiem, może masochistką jestem ale takie mi się najlepiej robi : P[/QUOTE] ciemne psy najłatwiej się rysuje:cool3::p gorzej narysować białego psa czarnym ołowkiem na białym papierze:roll:
  4. masienka, jest bardzo ciemno. W exifie widze korektę -2EV, czemu tak dużo? Przez to takie ciemne;) tak lepiej? [url]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/59c1efd7.jpg[/url]
  5. jaki fajny avatar:cool3::diabloti:
  6. [url]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/las/4-Kopia.jpg[/url] zdecydowanie najlepsze:cool3::loveu: Ja nie spuszczam Samby w lesie. Jak podejmie jakiś trop np sarny, względnie - wspomnianego tajemniczego [B]'CZEGOŚ'[/B]:evil_lol: to nie ma zmiłuj:shake: A i jeszcze są myśliwi/kłusownicy... [quote name='eria']za ciemno miałaś poprostu na focenie motyla :lol:[/QUOTE] chyba nie tak ciemno patrząc na exif;) a nawet jeśli, to świetnie wykorzystała miękkie światło:cool3: gdyby robiła z niższej perspektywy, było by na pewno lepsze.
  7. [quote name='Arwilla'] Mam nadzieję,że nie namotałam za bardzo... Czy to jest DL? Jak już pisałam, do dzisiaj myślałam,że wszyscy tak mają....[/QUOTE] to jest na pewno LD;) Kiedyś potrafiłem wywołać LD zawsze kiedy chciałem, nawet w ciągu dnia sie udawało, a od kilku miesięcy ani razu, po prostu nie da się - jedynie takie 'samoistne' LD może raz na miesiąc:roll:. No i zawsze jak wieczorem zasypiam bardzo bardzo zmęczony, to od razu pojawia się jakby 'swiadomy sen', ale w wersji audio:evil_lol: muzyczka jakaś leci, da się ja włączyc i wyłączyć, ale zmienić już nie:evil_lol: [quote name='kasia14']W jednym z nich własnie, również tak jak zmierzchnica nie umiał się wybudzić - też mówił, że straszne bo wiesz, że snisz, chcesz się obudzić, a nie możesz i ogarnia CIę panika... :)[/QUOTE] OOBE?:cool3: podobno z niego trudno się wybudzić
  8. [quote name='Betbet']dziękuję, to motywujące:) kreska koło kreski, no dobra. a czy są jakieś przesłanki co do tego jakim ołówkiem najlepiej to robić?boję się, że kreska koło kreski sprawi, że zrobi się coraz ciemniejszy ale nie sierściowy;) kociak boski:loveu:[/QUOTE] no właśnie w tym cała trudność, żeby zachować jakąś odległość między kreskami, żeby się nie zlało w jedną całość. Wiadomo - gdzie ciemniej tam mocniej przyciskasz i wiecej kresekujesz;) Ja używam jednen ołówek, zazwyczaj B5. Zresztą lepiej niech się wypowiedzą eksperci;)
  9. [quote name='Betbet']To mój siódmy rysunek w życiu, bez żadnych szkół czy czegokolwiek...i po raz pierwszy zdecydowałam się spróbować zrobić sierść...ratunku. Bazgram, bazgram, mam wrażenie, że stoję w miejscu...Zdjęcie jest niewyraźne,mam słabe światło w pokoju. Ale co Wy robicie (oprócz ogromnych talentów), że ta Wasza sierśc to tylko siąść i głaskać?? <tzn nie Wasza tylko na Waszych rysunkach!!!:diabloti:> [url]http://img143.imageshack.us/img143/1451/dsc05178u.jpg[/url][/QUOTE] kreska koło kreski, aż zwierzę całkiem zarośnie:lol: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/6b1304d1.jpg[/IMG]
  10. ... [']
  11. jw [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/sierpien%202009/0264b31b.jpg[/IMG] qń [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/sierpien%202009/55b93d85.jpg[/IMG] stary młyn [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/sierpien%202009/520e4479.jpg[/IMG] takie auto stało:lol: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/sierpien%202009/5f02516f.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/sierpien%202009/90ec7058.jpg[/IMG]
  12. [quote name='Unbelievable']myślałam że to zdjęcie :mdleje: świetny jest, taką toporną trochę kreską robiony :loveu:[/QUOTE] dzięk;) próbuje zmienić styl jak widać;) piesssss [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/sierpien%202009/45d8384d.jpg[/IMG] sie zmęczył piesss [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/sierpien%202009/70a73cf1.jpg[/IMG] jakaś łąka [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/sierpien%202009/295c95d4.jpg[/IMG] i reszta górskich fotek Wilczy Potok [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/sierpien%202009/de4d72f9.jpg[/IMG] jw [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/sierpien%202009/89894d61.jpg[/IMG]
  13. [quote name='Unbelievable']pies który zdycha jak gram :placz::loveu:[/QUOTE] no, w końcu doszliśmy do tej perfekcji:cool1: [quote name='tangerine74']Szczeliniec tez ogladałam w te wakacje:loveu:, ale z lotu... autobusu ;) Ech... teskno mi do Ladka Zdroju i okolic. Ale nic to! Od soboty będe w Tatrach :multi: Niestety tam psów nie wpuszczają :angryy:[/QUOTE] Ja w tych okolicach już byłem z 5 razy albo i więcej i dalej mi mało;) Ale z Sambą tylko raz. W całych Tatrach jest zakaz z psami?? [quote name='malawaszka']hahahahaha :roflt: [/QUOTE] a Ciebie to nigdy krufka nie pogoniła?:eviltong::diabloti: oj Sambinka też uciekała od klikera (a potem jeszcze zawiewała na widok targetu). Zmieniłem kliker na cichszy - pomogło:p ale nie na wszystkie psy to działa, chyba na Galcie też nie. kot [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/6b1304d1.jpg[/IMG]
  14. gratuluję Ch.Pl.:klacz: w pełni zasłużone:p
  15. [quote name='malawaszka'] widok z okna [url]http://img402.imageshack.us/img402/1576/dsc0001j.jpg[/url][/QUOTE] :loveu: ja taki widok to tylko na wakacjach miałem:roll::diabloti:
  16. w górkach byłem bez Samby, więc jej braki tutaj postaram się uzupełnić w tym tygodniu;) na początku nauki bardzo machała ogonem będąc w stanie zdechnięcia:evil_lol: już nie macha [url=http://s283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/?action=view&current=wideo-0003.flv]wideo-0003.flv video by vertobi - Photobucket[/url]
  17. Niedawno byłem w Sudetach (dokładniej góry Stołowe i masyw Śnieznika) no i z racji tego trochę górskich fotek:cool3: zalew w Radkowie (przy szlaku na szczeliniec miały być fajne wodospady, ale suche:shake:) [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/6a1ba266.jpg[/IMG] widok z Ptaka na Szczeliniec [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/a5039d6e.jpg[/IMG] na przełęczy Sokołowskiej pogoniło mnie coś takiego:evil_lol: to było ostatnie zdjęcie z tego miejsca - tupnęła nogą i wio na mnie:evil_lol: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/00de3d4c.jpg[/IMG] Wilczy Potok [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/33279bb2.jpg[/IMG] na razie tyle;) Jak mi się uda wgrać to filmik z Sambą będzie:cool1:
  18. niezłą podróż miałyście:lol: dobrze że nie z Ustrzyków Dolnych;) [quote name='eria'] i uciekam na tv bo wreszcie jest 'Klan' :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] haha nareszcie się te goopie wakacje skończyły co?:eviltong::evil_lol:
  19. [quote name='ariss']czyli nie identycznie:eviltong::diabloti:[/QUOTE] taaa masz rację! identycznie jak w lustrze;)
  20. jak fajnie Galinka zdycha:evil_lol: Samba potrafi identycznie-w przeciwnym kierunku
  21. [quote name='ariss']no tak od zawsze mówie że robisz obleśne foty:mdleje:[/QUOTE] wiem że nie:loveu:;) ostatnia na dziś;) [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/sierpien%202009/f5b48d69.jpg[/IMG]
  22. pierwsze z jakimś mocnym punktem było by idealne:p
  23. [quote name='Justa']Ja na moją machinę nieco wybuliłam, ale działa póki co bez zarzutu.. :roll: To też pewnie zależy od producenta z tymi gwarancjami.[/QUOTE] a ja nie chciałem bulić to teraz mam.. atrakcje:evil_lol: w końcu nie potrzebuję czegoś superprofesjonalnego, do jednego psa od czasu do czasu:roll: moc niezapomnianych wrażeń sponsorowała maszynka GTS-888 :errrr: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/sierpien%202009/77f3ed1c.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/sierpien%202009/2e55fc25.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/sierpien%202009/d8273d5d.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/sierpien%202009/62e18cfd.jpg[/IMG]
  24. [quote name='M@d']Dzisiaj prezentujemy thriller pt. "Mafijne porachunki z kotem".[/QUOTE] hahhaa dobreeee:roflt: Mafia jest szalona;)
  25. w tym drugim to mi kontrastu brakuje. Z rawami czasem trzeba się pobawić, żeby kolory były ok - to nie to co jpeg, gdzie wszystko gotowe;) [quote name='Unbelievable']nie ma to jak dogomania:loveu: na forum nikona jeden mi polecił żebym ustawiała ostrość przy aparacie a tylko cykała pilocikiem, specjaliści kurna:cool1: [/QUOTE] zawsze do usług:evil_lol:
×
×
  • Create New...