-
Posts
3425 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by LeCoyotte
-
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
LeCoyotte replied to dog_master's topic in Off Topic
[quote name='ariss']no ja dostałam ołówkiem na zwykłym i jestem zachwycona:loveu::loveu::loveu:ale to były stare czasy:diabloti:zaraz Ci ślę PW:cool3:[/QUOTE] to nie był zwykły papier:eviltong: Canson 120g/m2 do ołówka/pasteli. Od zawsze na nim rysuję i bardzo go lubię;) [quote name='smallpati']LeCoyotte no może i jest trochę krzywy Nie widze nic złego w rysowaniu na zwykłym papierze prac nawet jeśli one są przeznaczone dla kogoś innego, sama mam takie prace (m.in od betty) na zwykłym papierze i nie wygląda to źle, wręcz powiem że całkiem fajnie[/QUOTE] sucha pastel się nie trzyma zwykłej kartki tak jak papieru do pasteli i się prędzej czy później trochę obsypie i może się zmienić kolor i w ogóle popsuć efekt. Wiem bo próbowałem kiedyś narysować na zwykłym;) jest za gładki -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
LeCoyotte replied to dog_master's topic in Off Topic
[quote name='smallpati'] P.S co masz na myśli pisząc "właściwe" dzieło :evil_lol: takie które sprzedajesz czy dajesz komuś? [/QUOTE] Tak - takie, które rysuję dla kogoś. Nie dam komuś pracy na zwykłym kawałku papieru:eviltong: ew. ołówek jeszcze ujdzie;) [QUOTE] nie, krzywy nie jest, ma takie ustawienie głowy więc wszystko się lekko przesuwa ;) [/QUOTE] nie nie o to mi chodzi, że jest w takiej pozie, bo to widać;) zobacz tu: [url]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/b22bc4bf.jpg[/url] krzywa kufa jak nic:eviltong: zakładając, że oczy są równo -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
LeCoyotte replied to dog_master's topic in Off Topic
[quote name='betty_labrador']oj, ups ;) tzn to byla literowka, i mialo byc jakiej firmy :evil_lol:[/QUOTE] aaaa nie pamiętam:shake: kupuję pojedyncze arkusze A4 albo A2 i wycinam do A3/A4, jutro może będę w plastycznym to sprawdzę;) -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
LeCoyotte replied to dog_master's topic in Off Topic
[quote name='betty_labrador']wow, przesliczny ten setterek :loveu::loveu: [COLOR="Red"]thx[/COLOR] jakiej formy ten papier? [/QUOTE] tzn ? -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
LeCoyotte replied to dog_master's topic in Off Topic
[quote name='smallpati'] wszystko się nadaje, sama rysuję na zwykłych kartkach, podobie z ołówkiem, zlaeży tylko od preferencji, niektórzy lubią profesjonalne bloki czy kartki a mi najbardziej pasuje zwykły papier do druku [/QUOTE] po to są różne rodzaje papierów, żeby z nich korzystać:cool3: A do akwareli użyjesz papier z drukarki? Olej położysz na papier do ołówka, albo co gorsza na papierze ksero? Ok można i tak:eviltong: Do szybkich szkiców do szuflady ok, można, ale nie do "właściwego" dzieła;) [QUOTE] no i tu pojawia się problem :evil_lol: to zdjęcie z internetu, nie zapisałam go i nie mam bladego pojęcia gdzie ono było, więc możesz miec zabic ale szukac nie będę bo nie chce mi się :eviltong: Co mas zna myśli mówiac krzywy? ogólnie pies miał tak głowę ustawioną[/QUOTE] krzywy, tzn. albo (jego) prawe oko za nisko, albo lewe za wysoko, albo krzywy nos:lol:. Ale to szczegół, bo ogół jest extra;) [quote name='AgaMasel'] LeCoyotte chyba już wstawiałaś tego setera albo gdzie indziej widziałam ten rysunek ale nie zmienia to faktu, że cudowny:loveu:[/QUOTE] dziękuję bardzo;) -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
LeCoyotte replied to dog_master's topic in Off Topic
[quote name='Ela L&L']dziękuje za rady. Mógłbyś mi powiedzieć na jakiej kartce narysowałeś tego seterka ? Jest niesamowity!!![/QUOTE] tego rysowałem na papierze do pasteli z naturalnym wykończeniem 160g/m2, format A4 [B]smallpati,[/B] zwykły papier nie nadaje się do pasteli;) pokaż fotkę, z której rysowałaś wyżełka, wydaje mi się, że jest krzywy;) chyba że to takie zdjęcie -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
LeCoyotte replied to dog_master's topic in Off Topic
[quote name='betty_labrador']a ja doawno nic nie malowalam tak na porzadnie.. dzis zaczelam lamparta... wiadomo jest jeszcze nie skonczony. Gora glowy z cętkami mozna powiedziec ze zrobiona . Łapki tez sa w calosci, tylko w skanerze sie nie zmiescily ;) bo to kartka A3.[/QUOTE] wydaje mi się, że zbyt słabo wypełniasz pastelą fakturę papieru. Na oczach jest inaczej, MZ lepiej. I sierść mogla by być bardziej uwidoczniona (poszczególne włosy) [quote name='Ela L&L']czesc. niedawno zaczęłam malować portrety pastela suchą. To jest jedna z moich pierwszych twarzy. co o tym sądzicie? [url]http://img254.imageshack.us/img254/4121/zad004.jpg[/url][/QUOTE] Jak na pierwszy raz to bardzo dobrze. Za mało jest cieni na twarzy, np pod włosami, pod palcami, przez co trochę płasko wyszło. Wygląda jakby ta pani trzymała przed sobą maskę w tej ręce;) I czemu ona nie ma rzęs?:evil_lol: [quote name='AgaMasel']Na początek staraj się nie rozmazywać bo nie wygląda to estetycznie. Widziałam już piękne rozmazywane rysunki ale najpierw lepiej wyrobić sobie kreskę a potem dopiero wszystkie chwyty dozwolone[/QUOTE] święte słowa:cool1: Zanim się nie nauczysz porządnie rysować kreską, nigdy niczego nie rozmazuj [quote name='betty_labrador']Lecoyotte pokazesz w powiekszeniu ten rysunek settera irl. ktorego masz w bannerku? :)[/QUOTE] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/allegro/026bee1b.jpg[/IMG] -
[quote name='Agnieszka K.']Tylko, ze BlackJack jest inny. LeCoyote - ja mam BlackJacka i ostatnio nawet go uzywam (zalezy do jak chce psa wytrymowac - jak na łyso to nim, bo w inny sposów wtedy trymuje). Jesli chcesz przetrymowac to niekoniecznie jackiem.[/QUOTE] W sumie to głównie do wyrwania całej okrywówki na wiosnę, kiedy to wszyscy odgruzowują burki po zimie:cool1: Ale i do przetrymowania też by mi posłużył. Dla mnie ta gumowana jedna strona zdaje się mieć dużą zaletę, bo trymuję tylko palcami. Kiedyś owinąłem gumą zwykły trymer i bardzo fajnie się to sprawdzało, pewnie podobnie to blackjacka. Gdyby ktoś miał i nie używał, chętnie przygarnę Edit [B]AgnieszkaK. [/B]przeczytałem na e-szn. Twój post o blackjacku i zacząłem się zastanawiać...:lol: bardzo się ściera ta guma?
-
i ja też gratuluję:p weterynarz na 4 kółkach to nie głupi pomysł:cool1:
-
może ma ktoś jakiegoś jackstrippera na zbyciu?:cool3: szczególnie chodzi mi o BlackJacka
-
[quote name='kelpie87']Na opakowaniu Oster Blade Wash pisze żeby zanurzyć w nim ostrze PRACUJĄCEJ maszynki. Wtedy na pewno się dokładniej wypłucze wszystkie włoski, ale boję się że mnie prąd popieści. Ktoś tego używał w ten sposób? Dodam że mam Mosera 1245.[/QUOTE] Nie pisali by czegoś, co mogłoby zagrażać życiu użytkownika;) Ani ostrze, ani jego jego bliskie otoczenie nie jest pod napięciem. Napięcie dochodzi tylko do silnika. I o ile nie zanurzasz całej maszynki to jest to bezpieczne:lol: I plastikowa czy metalowa obudowa nie ma znaczenia;) Grey napiszesz jak ostrzysz ostrza? Mam stępionego hauptnera (taki [url=http://www.groomer.com.pl/produkt.php?prod_id=6457]GROOMER - SERWIS PIELGNACJI ZWIERZT - GROOMER.com.pl[/url]) i kupno nowego ostrza nie wchodzi w grę. Poradzisz coś?:razz:
-
[quote name='Agnieszka K.']Waszka nie nie ryzykowałabym. [/QUOTE] też bym nie ryzykował;) Już raz zaryzykowałem z chińską maszynką za 150zł, i wystarczy;) Te chińskie cuda pewnie nie mają żadnej kontroli jakości, stąd ta cena... [quote name='leepa'] Spójrzcie tylko na to cudo! [url]http://www.sznaucer.olsz.pl/w2.jpg[/url][/QUOTE] jak dla mnie za długa;)
-
[quote name='eria'] To chyba najlepsza fotka z tej sesji - pełny kadr[/QUOTE] to chyba jasne, że nie pozwoliłabyś sobie na ponowne kadrowanie:cool3: Niezłe zdjęcie Kiedyś widziałem, jak niektórzy kadrują fotki makro... jakiś owad ledwo widoczny na całym zdjęciu, a w finalnej wersji zajmuje pół kadru.. :roll: [quote name='Doginka']Wiem, że nie majdrowałaś w kolorkach, ale jak ten kaczor mnie oślepi tym blaskiem zielonym,[B] to będę wiedziała od kogo zgarnąć kasę za okulistę:eviltong::evil_lol:[/B][/QUOTE] chyba od producenta kaczek:diabloti:
-
[quote name='Doginka']Ale już kilka razy właściciel(ka) musiał(a) wyjść w trakcie, bo piesek szalał i nie dał nic przy sobie zrobić, a po wyjściu piesek zamieniał się w aniołka nie do poznania:p[/QUOTE] no właśnie:lol: Samba też kiedyś musiała zostać sama u fryzjera, bo inaczej by się nie uspokoiła;) Już nie zostaje, bo sam ją robię, tzn uczę się;) Kiedyś ktoś powiedział, że wyprasza właścicieli, bo nie chce zdradzać jak się strzyże psa... to jego tajemnica i nie chce za darmo dzielić się swoją wiedzą... (że niby konkurencja wyrośnie:evil_lol:) [B]Doginko[/B] nie poznajesz? :cool3: specjalnie wybrałem Twojego sznupka;)
-
[quote name='deer_1987'][B]a jak sie taka jesien podoba? kompakt tez potrafi ladnie kolory zlapac [url]http://sherry-niunia.home.pl/josien.jpg[/url] [/B][/QUOTE] Ładne zdjęcie:) Może ciaśniejszy kadr byłby lepszy - tak żeby nie było widać nieba, czyli mniej prawej, mniej góry, tak o 1/4 Beskid Żywiecki [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/wrzesien%202009/4fe20e3b.jpg[/IMG]
-
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
LeCoyotte replied to dog_master's topic in Off Topic
pidżej, masz talent! świetne te rysunki:klacz: Mada Ty też;) [quote name='CherryCook']Dzięki :) mam dopiero te 5 ołówków i będę zbierać dalej :) [/QUOTE] a po co Ci takie stado?:evil_lol: ja używam 2B i 5B, czasem 7B [quote name='Mada:)'] Wąsy gumką wymazuję, po czym zaznaczam je wyraźniej miejscami ołówkiem. W tym przypadku nie wyszły idealnie, bo robiłam je na szybko. :shake:[/QUOTE] można też maskować płynnym lateksem, bo po wymazywaniu gumką widać rozmazany ołówek i nie zawsze to ładnie wygląda;) -
[quote name='evelynka']Nie rozumiem dlaczego karzą obcinać tak krótko westiki, przecież on nie wymaga aż takich pielęgnacji jak jest normalnie wytrymowany, a ta broda :crazyeye: [/QUOTE] niektórzy mają swoje powody i MZ nie powinno to dziwić innnych;) Znajoma sznaucerka nie znosi żadnych zabiegów pielęgnacyjnych, więc jest strzyżona dość krótko. A jak wiadomo nauczenie psa, że czesanie to przyjemność jest bardzo czasochłonne - nie każdy ma aż tak dużo czasu;) [quote name='leepa'] Ja nie uważam żeby cięcie brody było złe... Chyba dobrze czasem lekko odświeżyć, podciąć końcówki, żeby lepiej rosła nawet. Ale przyznam, że u swojego psa tego nie zrobiłam nigdy i nie zrobię :D Ma bardzo długą i ładną, z nożyczkami z dala:lol: Ale jakby ktos sobie zażyczył to owszem. [/QUOTE] Przycięcie brody to nic złego;) szczególnie gdy niecięta broda jest po prostu za duża do psa, niepropocjonalna. Ja przycinam i jest chyba ok. A taka broda jak tu [url]http://i35.tinypic.com/xbzqrl.jpg[/url] wygląda po prostu nieładnie Pytanie do groomerów: pozwalacie właścicielom zostać w przy psie podczas strzyżenia?
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
LeCoyotte replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
już 2 lata?:o miała szczęscie zostając u Ciebie:p 100lat Pepcia:lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
szczygły cd. [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/wrzesien%202009/989a22a2.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/wrzesien%202009/372a2c52.jpg[/IMG] pierwiosnek [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/wrzesien%202009/e1d3c649.jpg[/IMG] trochę mięska [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/wrzesien%202009/b28a4b29.jpg[/IMG] pani bażantowa goniąca pana bażanta - po całym polu buraków:lol: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/wrzesien%202009/f8f28a7b.jpg[/IMG]
-
[quote name='Doginka']Qrcze, tworzysz arcydzieła:crazyeye::loveu:[/QUOTE] chyba tylko Ty to widzisz:evil_lol: [quote name='BBeta']Pokazane z bardzo korzystnej strony... :diabloti:[/QUOTE] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/wrzesien%202009/bc7fd732.jpg[/IMG] takie mi się dało poznać;) Obszedłem dookoła rynek i kilka uliczek wokoło i nic ładniejszego nie znalazłem:diabloti: no, prawie:razz: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/wrzesien%202009/c7fbccd1.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/wrzesien%202009/2ac31b07.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/wrzesien%202009/461093b0.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/wrzesien%202009/6127d571.jpg[/IMG] nawet macie w rynku sklep z butami Asolo:cool1: a u mnie ni mo. Musiałem do Katowic jechać po nie, bo u Was cos za drogo było;)
-
nieźle zaczyna:razz: gratulacje [quote name='Justa'][URL="http://img380.imageshack.us/img380/4572/csc0197.jpg"]http://img380.imageshack.us/img380/4572/csc0197.jpg[/URL] Ależ ona jest mocno zbudowana jak na sukę :loveu:[/QUOTE] no właśnie dlatego taka fajna:p
- 21590 replies
-
już kiedyś był podobny filmik i wtedy tak samo sie nią zachwycałem jak teraz:loveu: fajnie ją wyszkoliłaś:)
-
szczygły [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/wrzesien%202009/f8ab0115.jpg[/IMG] akrobata:evil_lol: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/wrzesien%202009/2e7baa70.jpg[/IMG] reszta ptactwa jutro;) -- Jutro poszukiwań butów górskich ciąg dalszy - tym razem w Katowicach:roll: Mam kilka upatrzonych modeli, więc chyba się wyrobię w te 4h;) i młotylek na dobranoc;) [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/wrzesien%202009/8a8646f7.jpg[/IMG]
-
Bielsko-B [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/wrzesien%202009/6ae52e0f.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/wrzesien%202009/e524fe4e.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/wrzesien%202009/aa93ba09.jpg[/IMG] --- [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/wrzesien%202009/48e7b906.jpg[/IMG]
-
Skąd maki wziełąś o tej porze? Jakieś sztuczne chyba:diabloti: [quote name='Doginka']Eriuś, a co ma kąpiel do przepalenia?:evil_lol: [/QUOTE] świeci się jak nigdy:cool3: