Jump to content
Dogomania

LeCoyotte

Members
  • Posts

    3425
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by LeCoyotte

  1. [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lipiec%202009/_DSC2517_2_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lipiec%202009/_DSC2550_2_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lipiec%202009/_DSC2562_1_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lipiec%202009/_DSC2022_1_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lipiec%202009/_DSC2393_640.jpg[/IMG] na razie tyle, teraz zmykam na obiad i w plenerrrek:diabloti:
  2. [quote name='eria']kurcze francuskie fotki a wygląda tam zupełnie jak u nas ;) trawa ta sama, zboże to samo, motyl ten sam :lol: niebo też nie wygląda inaczej[/QUOTE] no własnie to prawda:evil_lol: ale tu jest cieplejszy klimat i troszkę inne gatunki można spotkać, np 30cm jaszczurki:razz: chyba takich u nas nie ma? A winnice w Polsce też jakieś są, ale chyba nie takie jak tu W końcu udało mi się złapać troszkę netu więc czas na fotkiiiii:diabloti: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lipiec%202009/_DSC2543_1_640.jpg[/IMG] (skałki takie same jak u nas:lol:) [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lipiec%202009/_DSC2495_1_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lipiec%202009/_DSC2508_1_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lipiec%202009/_DSC2513_1_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lipiec%202009/_DSC2515_1_640.jpg[/IMG]
  3. [quote name='malawaszka']no to zasiadam i czekam, bo przedsmak przepiękny :loveu::loveu::loveu: a tą pajęczynkę na trawie zaplanowałeś czy przypadkiem tak fajnie wyszła? :mdleje:[/QUOTE] no wiesz co:mad: przypadek?:diabloti::diabloti::diabloti: wyszukana, wyselekcjonowana pajęczynka:loveu::evil_lol: net mi działa tak jakby go w ogóle nie było... więc fotky może jutro;)
  4. [quote name='malawaszka']ale cudo :loveu::loveu::loveu: tylko wszędzie te białe kłaki potem :mad: :lol:[/QUOTE] o tak kłaki są dosłownie wszędzie:evil_lol: w porównaniu z tym to ze sznupa nic nie leci;) a kotek jest siostry kilka francuskich fotek;) [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lipiec%202009/_DSC2174copy_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lipiec%202009/_DSC2161_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lipiec%202009/_DSC2168copy_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lipiec%202009/_DSC2203_1_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lipiec%202009/_DSC2207_1_640.jpg[/IMG] wieczorem będzie może więcej;)
  5. fajne wakacje mieliście...;) [quote name='ariss'] dla mnie najgorsze są białe fale:angryy:mam całą mase superowych fot do kosza:placz:bo wszystko przejarane:placz:w aparacie wyglądało ok, a na kompie o zgrozo:angryy: [/QUOTE] dla mnie ważniejsze są wspomnienia niż przepalenia:p ale i tak mimo to zdjęcia świetne:evil_lol:
  6. [url]http://i371.photobucket.com/albums/oo155/eriaczek/P7303847.jpg[/url] dużaważka:o :klacz:
  7. [url]http://img229.imageshack.us/img229/8444/dsc0002a.jpg[/url] jakie to jest piękne:loveu:;) Miłych wakacji!:cool1:
  8. [quote name='suche'] Bardzo mnie jednak martwi problem rozkładu takich bomb ekologicznych.[/QUOTE] A może ktoś robił eksperyment co się dzieje z q. zamkniętą szczelnie w woreczku? I do tego w nagrzanym od słońca plastikowym smietniku?:evil_lol: chyba lepiej gdyby się na tym trawniku rozkładała...
  9. [quote name='malawaszka'] GRATULACJE! :klacz: najbaredziej to tej wycieczki zazdroszczę :lol:[/QUOTE] podpisuję się i pod jednym i pod drugim:evil_lol:
  10. [quote name='badmasi']QUOTE=LeCoyotte;12673879]tak czy siak do jednego kosza wszystkie qpy się nie zmieszczą, i tak będą leżeć dookoła;) Ale ten kosz jest zawsze pusty! Leżą tam tylko moje torebki bio i torebki sąsiadki.[/QUOTE] no bo prawie nikt go nie używa;) gdyby tak każdy używał, to pewnie nie były pusty, a rzaczej pełny. Ale fakt, zawsze trochę mniej na trawniku.. Ja chyba mam szczęście, bo u mnie nikt nie sprząta, a wejście w brązową (względnie kolorową) niespodziankę graniczy z cudem:lol: Może nie jest idealnie, ale raczej czysto. Połowę, albo i wiecej, powierzchni zajmują trawniki, a 100m dalej zielone tereny..
  11. [quote name='badmasi'] Zaznaczam, że mamy kosz na psie odchody, niestety tylko jeden ale pod nim też wyrasta sterta kup więc jak widac nawet jak pies nawali pod koszem to właściciel się nie schyli.[/QUOTE] tak czy siak do jednego kosza wszystkie qpy się nie zmieszczą, i tak będą leżeć dookoła;) [quote name='an1a'] Może sobie leżeć i rozkładać się kilka dni, ale niech zrobią do tego ogrodzone miejsce, gdzie ludziom to nie będzie przeszkadzać. Ja mam dość brei :shake:[/QUOTE] No właśnie, przydały by się jakieś ogrodzone duże trawniki dla psów.... i oczywiście sprzątane codziennie (przez ludzi albo przez miasto)... w końcu po coś ktoś wymyslił odkurzacze do tego celu i po coś sie płaci ten podatek za psa...
  12. [quote name='bognik']Wprawdzie na kompaktach się nie znam ale z tego co słyszałam i czytałam to najlepszego kompakty do tej pory produkuje Canon ;)[/QUOTE] tez bym wybrał canona.. G10 na przykład;)
  13. Foxiasta ma 8 lat?:o nieźle się trzyma:p
  14. [quote name='malawaszka']no jak to? uszi zostali :diabloti: [/QUOTE] a te kudły poczochrane?:(:diabloti:
  15. cały idealnie biały :p [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lipiec%202009/_DSC1920copy_640.jpg[/IMG]
  16. [quote name='Justa']Z oczami coś kręciłeś? :razz:[/QUOTE] też;) tzn rozjaśliłem [quote name='malawaszka']ale cudo :loveu::loveu::loveu: jaki ma kolor w realu? [/QUOTE] myślałem, że już dałem to zdjęcie:evil_lol: takie: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lipiec%202009/_DSC1905copy640.jpg[/IMG]
  17. [quote name='Agniecha93']Witam wczoraj nabyłam canona 450D. Instrukcję już przeczytałam, naładowałam akumulator i porobiłam parę próbnych zdjęć. Teraz coś mnie tchnęło czy czasem nie powinnam była najpierw sformatować akumulatora? Ale w instrukcji nic nie było o formatowaniu :roll:[/QUOTE] uformować, formatuje się dyski:eviltong: a wiesz chociaż jak to zrobić? bo jak porobilaś parę próbnych zdjęć to jesteś an dobrej drodze do uformowania baterii:cool1: Czyli po prostu nie możesz doładowywać aku, zanim się całkiem nie rozładuje, i tak z 5 razy.
  18. szalooone:evil_lol: brawo:klacz:
  19. i jeszcze kot inaczej podany [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lipiec%202009/_DSC1985copy_640.jpg[/IMG]
  20. [quote name='Justa']niczego nie zrozumiałam :evil_lol: [COLOR="Red"]no to chyba nie będzie kolejnego tutka..;) [/COLOR] [URL="http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lipiec%202009/_DSC2102bw_640.jpg"]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lipiec%202009/_DSC2102bw_640.jpg[/URL] :mdleje: Jeżu kolczasty przestanę tu zaglądać, bo już popadłam w kompleksy :placz:[/QUOTE] Ty byś mogła zrobić reportaż z pracy w MD:razz::eviltong: -- w piątek pojechalismy na Tour de france [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lipiec%202009/_DSC1820_640.jpg[/IMG] było bardzo deszczowo:evil_lol: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lipiec%202009/PICT1382.jpg[/IMG] zwycięzca 14 etapu [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lipiec%202009/_DSC1841_640.jpg[/IMG] nie wszyscy dawali rade i trzeba było ich pchać:lol: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lipiec%202009/_DSC1874_640.jpg[/IMG] stąd nas filmowali [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lipiec%202009/_DSC1846_640.jpg[/IMG] a jakieś 100 metrów dalej ktoś strzelał do kolarzy z wiatrówki...:roll:
  21. [quote name='malawaszka']aaaahhhhh chciałam zacytować fotkę, potem drugą, potem trzecią, czwartą, a potem jeszcze ten kot :mdleje: BOSKIE!!!!! i te klimatyczne uliczki, gdzie się pije wino :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] noo ja tam w górach mógłbym mieszkać;) zreszta każda wiocha w górach jest dobra:lol: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lipiec%202009/_DSC2056_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lipiec%202009/_DSC2076_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lipiec%202009/_DSC2031_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lipiec%202009/_DSC2033_640.jpg[/IMG] [quote name='anetta']:loveu::loveu: Jak w końcu dojechałeś?[/QUOTE] tym samym autobusem, ale żeby kierowca nie wiedział gdzie jedzie, to troche przesada:roll::evil_lol: bałagan jak wszędzie
  22. buahahaaaa [url]http://img402.imageshack.us/img402/7443/dsc0036q.jpg[/url] :roflt: pozbawiłaś jej najpiękniejszej części ciała:mad::lol:
  23. super te burzowe zdjęcia:lol: od dwóch lat nie natrafiłem na takie wyraziste pioruny w nocy, zawsze się gdzieś w chmurach błyska:roll: [quote name='malawaszka']ciasno na scieżkach [url]http://img27.imageshack.us/img27/7947/dsc0011nho.jpg[/url] [/QUOTE] haha to jak w Wąchocku, jak się mijają dwie ryby w rzece, to jedna musi wyjść na brzeg:evil_lol:
  24. [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lipiec%202009/_DSC2071_640.jpg[/IMG] prawie jak holywood:evil_lol: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lipiec%202009/_DSC2104_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lipiec%202009/_DSC2102bw_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lipiec%202009/_DSC1985copy1_640.jpg[/IMG]
  25. noo pięknie tam jest;) ah jeszcze całe 2 tygodni wakacji:lol: Ale dopiero od wczoraj jest jakaś sensowna pogoda, wcześniej cały czas deszcz. Więc niewiele zdjęć mam;) [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lipiec%202009/_DSC2037_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lipiec%202009/_DSC2038_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lipiec%202009/_DSC2048_640.jpg[/IMG] a tu sie pije wino:evil_lol: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lipiec%202009/_DSC2065_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lipiec%202009/_DSC2078_640.jpg[/IMG] aa i oczywiście podróż nie odbyła się bez problemów:shake: tym razem autobusem jechałem, bo Swiss juz nie lata z Wawy do Bazylei, a Lotem szkoda kasy - 1000zł:o No więc teoretycznie jadąc autobusem jest przesiadka na granicy do innego. Może być lub nie- w dzień wyjazdu dowiedziałem się, że jednak nie ma przesiadki. Kierowca jednak stwierdził, że jest przesiadka na granicy. We wrocku okazało się, że jednak we wrocławiu mam się przesiąść.. no to idę do tego drugiego autobusu i pytam, czy do niego mam wsiąść, a kierowca na to, że nie jedzie do Miluzy:o no i sobie tak polatałem od busu do busu... ci kierowcy sami nie wiedzą gdzie jadą:shake:
×
×
  • Create New...