-
Posts
3425 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by LeCoyotte
-
[quote name='Doginka']Ja to na Waszym miejscu cieszylabym się, że w ogóle jkakolwiek fota jest:diabloti::diabloti::diabloti: Śliczna:loveu:[/QUOTE] ja się tam cieszę, że ślicznotka-zaroślak się pojawiła:lol:
-
[quote name='Doginka'] [url]http://i47.tinypic.com/2py2otf.jpg[/url][/QUOTE] Holly jest świetna:loveu::p reszta też;)
- 21590 replies
-
[quote name='ariss']Wow, już ma lepszą ta brodę:cool3: troszku ją skróciłeś co? a ptaszki po prostu miodzio:loveu:[/QUOTE] tak, skróciłem ze 2cm a ptaszki byle jakie:eviltong: [quote name='Doginka'] Ale broda teraz dużo lepsza;)[/QUOTE] miło mi to słyszeć;) starałem się jak mogłem:cool1: Wiewiórowi trudno cokolwiek równo przyciąć bo wszędzie ma pofalowane włosy, jak się na grzebyku równo przytnie to potem układa się jak chce:roll: [quote name='weszka']Ooooo zdjęcia psa, suki znaczy :)[/QUOTE] no w końcu, nie?;> trochę zimy na ten ciepły wieczór:diabloti: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/listopad%202009/cd95008e.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/listopad%202009/f26e3ccd.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/listopad%202009/9fe7197d.jpg[/IMG]
-
młody mazurek [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/listopad%202009/a8b77cca.jpg[/IMG] i inne świeżutkie fotki:cool3: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/listopad%202009/ad1de1f3.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/listopad%202009/5b5fed31.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/listopad%202009/e09964cc.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/listopad%202009/87c5333a.jpg[/IMG]
-
strzyżyk [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/listopad%202009/8df92b3a.jpg[/IMG] Sambowa bródka;) [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/listopad%202009/1e3a84c3.jpg[/IMG] coś mi dalej nie pasuje:lol: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/listopad%202009/2fcec732.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/listopad%202009/ad49b5ba.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/listopad%202009/003f9d69.jpg[/IMG] niestety Sambinka nie chciała współpracować więc foty niezbyt fajne na ogonek nie patrzeć:cool1::diabloti:
-
[quote name='Doginka']Oooooooo, a ja przez bana takich pięknych fot nie mogłabym obejrzeć:crazyeye::loveu: Ufff, jak dobrze wrócić na dogo...:multi: Jak się robi takie super foty powiększonego łepulca? - no jak te pieski z serii, takie szczeniaki, nie umiem wytłumaczyć o co mi chodzi, ale Ty jesteś mądry, to się domyślisz pewnie:diabloti::razz:[/QUOTE] musisz robić na krótkiej ogniskowej (tutaj było 20mm) i z bliska [quote name='anetta']Fantasyczne zdjęcia :loveu::loveu: O to to to [url]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/wrzesien%202009/3913d786.jpg[/url] :mdleje: :loveu: Szczygła to ja jeszcze nie widziałam....:-([/QUOTE] a strzyżyka widziałaś?:lol: będzie później, a na razie jesienny listek na zachętę;) [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/listopad%202009/5da2d0a6.jpg[/IMG]
-
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
LeCoyotte replied to dog_master's topic in Off Topic
z tą fryzurką na głowie to może być tylko Gassira:lol: -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
LeCoyotte replied to dog_master's topic in Off Topic
[quote name='Mada:)']A cóż w grzywie nie tak? Może się uda naprawić, tylko wskazówki poproszę. ;) Unbelievable - dzięki. :-)[/QUOTE] ta grzywa to takie pojedyncze kreski,nie widać cieniowania, jakby w innym stylu malowane niż reszta głowy, ale może tak ma być, nie wiem....;) -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
LeCoyotte replied to dog_master's topic in Off Topic
[quote name='Mada:)']Dzięki wszystkim. ;] LeCoyotte - jeśli masz na myśli byle jak maznięty tułów konia /niedopracowany/, to jest on tak stworzony celowo. Skupiłam się na głowie. ;] Pastele olejne mam rzadko w łapach. ;d[/QUOTE] tułowia nie widzę:lol: chyba że chodzi o to tło(?). Miałem na myśli grzywę, bo reszta jest super (: -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
LeCoyotte replied to dog_master's topic in Off Topic
[quote name='AgaMasel']jeszcze się wypowiem bo mi umknęło: LeCoyote: fantastyczne nie mam komplement ów na ciebie z Madą i pidzej jesteście moimi mistrzami[/QUOTE] miło to słyszeć, tylko że mi do mistrza daleeeeeko;) Mada fajny qń;) ale widać, że to próba:eviltong: rysujesz coś więcej pastelami? [quote name='Koma'] Kierunek --> Ochrona środowiska na UŁ ;) Obecnie męczymy skorupiaki ;) Właściwie nie sądziłam, że będzie tu tyle zajęć opartych na rysowaniu... rysujemy niemal wszytsko co się da ;)[/QUOTE] nie przypuszczałbym, że na ochronie ś się rysuje:o po co to? Komka chyba mi na maila nie odpisałaś:mad: rozumiem, pewnie czasu nie masz (to i tak na razie nieaktualne) -
[quote name='Rinuś'][I][B]Co takie mroczne te zdjęcia? :diabloti:[/B][/I][/QUOTE] a mają być słitaśnie rożówe? :diabloti: taki pies mHHHroczny:evil_lol: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/listopad%202009/cb7f14c8.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/listopad%202009/3d4457b5.jpg[/IMG]
-
[quote name='malawaszka']oko [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/love.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/love.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/love.gif[/IMG] kurde muszę coś dopisać żeby wysłało :lol:[/QUOTE] wystarczy spacji_cała_masa chyba że na nowej dogo już to nie działa... nawet nie zdziwiłbym się jeszcze z kościanej serii [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/listopad%202009/d20e3b4f.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/listopad%202009/aaf67b62.jpg[/IMG]
-
[quote name='Justa']Sambinka piękna.. :) Czemu nas tak zaniedbujesz ze zdjęciami?[/QUOTE] prawie w ogóle nie robię zdjęć od jakiegoś czasu... taki hmm odwyk:diabloti: a jak już zrobię to siedzą sobie w aparacie, jakoś nie mam weny żeby je ruszyć stamtąd;) Jutro postaram się ufocić Sambika to zobaczycie sobie jak ją zrobiłem (chyba coraz lepiej mi idzie i co raz bardziej mi brakuje dobrych nożyczek, degażówek i maszynki:evil_lol:), tylko muszę ją wykąpać, bo wszędzie pełno błota, a w konsekwencji na niej też więc nie wygląda to reprezentacyjnie:roll:;) [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/listopad%202009/fa2b07a2.jpg[/IMG]
-
haha jaki zwierzak fajny:evil_lol:ale tylko na filmiku, bo w realu to nie przepadam za takimi małymi długimi szybkimi i jeszcze z zębami ostrymi;) Trzymam :kciuki: za wete.. dasz radę:p
-
arissowa chciała Sambę zobaczyć:p więc wklejam;) [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/listopad%202009/66ed54d2.jpg[/IMG]
-
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
LeCoyotte replied to dog_master's topic in Off Topic
[quote name='AgaMasel'] Lecz całkowicie nie zgadzam się z waszym uwielbieniem do realistycznych rysunków (paradoksalnie sama tak rysuję) Dla mnie takie obrazki zawsze były i są kopiowankami i tylko kopiowankami ze zdjęć, których KAŻDY może się nauczyć. [/QUOTE] oj nie każdy może tworzyć hiperrealistyczne dzieła;) trzeba mieć predyspozycje do tego i umieć patrzeć, no i umieć postawić tą kreskę tam gdzie się chce, a nie obok;) Grać na instrumencie też każdy może się nauczyć, w końcu wystarczy patrzeć w nuty i machać palcami po klawiaturze/strunach itp. Tylko pytanie jak ktoś będzie grał.. nie każdy potrafi być wirtuozem. [quote name='Mada:)'] Natomiast nigdy nie będę widziała talentu, dzieła w maznięciach pędzlem, czy bazgraniu ołówkiem, czego efektem jest 'nic konkretnego', czyli arkusz papieru, na którym nie wyłania się nic, co przypominałoby istniejący obiekt, tylko przykładowo dwie czarne plamy na białym arkuszu papieru tłumaczone 'odzwierciedleniem nastroju, duszy, itp, itd'. A potem pytanie 'co autor obrazu miał na myśli?' Dla mnie to jest banalne i graniczy z wariacją. Zapewne pomyślałabym, że faciowi zabrakło innych farb. ;][/QUOTE] ja też w takim bazgroleniu nie widzę talentu... to dopiero każdy potrafi - coś naciapać i abstrakcja gotowa! A że nikt, poza autorem, nie wie o co chodzi to inna sprawa..... Już nie wspomnę o abstrakcji geometrycznej...:evil_lol: I nie wiem jak się czymś takim można zachywać:roll: Ale talentem już jest gdy ktoś maluje swoją interpretację tego co widzi (krajonraz, jakaś scena itp) ale tak, żeby to towrzyło spójną całość i było zrozumiałe dla odbiorcy i do tego pozbawione błędów technicznych i w ogóle super gra światłocienia itp;) ktoś tu chciał zobaczyć moje rysunki:) (chyba nie pokazywałem) [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/482ea7a6.jpg[/IMG] to z bardzo niewyraźnego zdjęcia, ale jakoś wyszło;) [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/71536396.jpg[/IMG] -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
LeCoyotte replied to dog_master's topic in Off Topic
[quote name='betty_labrador']ja tez wole realistyke. z tym ze mi czesto nie chce sie dokladnie rysowac. Jak chce to potrafie ;) niedlugo dopracuje pantere. Ale w sumie rysunki nie musza byc w 100% realistyczne. Zawsze zostaje wlasna interpretacja :)[/QUOTE] no właśnie - jak się nie chce to się nie rysuje i czeka aż przejdzie i się zachce:eviltong: Wolę dłużej rysować i dopracować szczegóły, niż na szybko byle by było [quote name='Unbelievable'] jeszcze moje rozważania na temat ołówków koh-i-noor- nie cierpię skurczysynów :angryy: czy to normalne żeby po zrobieniu jednego rysunku nie mieć połowy ołówka? takie rzeczy tylko z koh-i-noorami :roll: łamią się, drewno marnej jakości, zamiast się stopniowo ścinać to sie łamie, gryfel też się łamie- tak jest w 3/3 ołówkach tej firmy, jeden czarno-złoty, to chyba jakaś lepsza seria (przy czym na ok.8 ołówków faber castell łamały mi się sporadycznie, może 4-5 razów)[/QUOTE] potwierdzam:p naostrzyć ten ołówek (1500) to sztuka sama w sobie:evil_lol: ale to też zależy od strugawki - ostrzejszą łatwiej to zrobić. Te czarne 1900 są trochę lepsze, 1860 też ok. [quote name='ariss']Kojot powstawiaj tu więcej swoich prac:loveu:[/QUOTE] ale później bo teraz wychodzę, ok?;p -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
LeCoyotte replied to dog_master's topic in Off Topic
[quote name='cymbianka']aż miło popatrzeć na Wasze prace;) świetne są, ja niestety obecnie rysuję tylko budynki i projekty budowlane na skalę masową;p:/ więc nie ma czego oglądać;p[/QUOTE] architektura? ja bym chętnie popatrzał;) chyba że to typowe techniczne rysunki.. [quote name='betty_labrador']oko ja np robie w kilka minut ;) najtrudniejsze dla mnie to ..zachowac proporcje ;)[/QUOTE] bo Ty rysujesz w innym stylu;) no to teraz wiadomo, dlaczego nie przypominają oryginału w 100%:eviltong: ale każdy ma swój styl, ja wolę realistyczny -
[quote name='ariss'] czyli taką jak ma teraz..to ta sama broda:loveu:pokaż Sambulkę:modla: [/QUOTE] hmm może i ta sama, ale wygląda na inną, chyba przez inne ułożenie głowy? W każdym razie mi się podoba taka jak w avku:p S. pokażę jak zdjęcie zrobię;)
-
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
LeCoyotte replied to dog_master's topic in Off Topic
tzn. fafle? bo reszta wnętrzności jest spoko ;p a fafle nie bardzo... W portretach oczy odgrywają najważniejszą rolę i wcale nie łatwo jest uchwycić wzrok psa, ich wyraz i zgodny kierunek patrzenia;) dlatego są jedną z trudniejszych i najważniejszych części rysunku psa. Mi się zdarza jedno oko dopracowywać pół godziny albo i więcej;) -
noo jaka zmiana brody:cool3: [quote name='ariss']taka szlachetniejsza jest...no ale może się mylę:niewiem: [/QUOTE] bardzo dobrze powiedziane - szlachetniejsza;) ale gdzie tam wiejskie burki do szlachty porównywać:evil_lol: dlatego ja wolę poprzednią wersję (taka jak masz w avatarze?:hmmmm:) i chyba udało mi się taką wyciąć u Samby;)
-
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
LeCoyotte replied to dog_master's topic in Off Topic
[quote name='betty_labrador'] Pineska ja tez wrzucałam kiedyś w etapach jak rysować oko. To według mnie najłatwiejsza część rysunku :)[/QUOTE] jaka jest najtrudniejsza?:razz: Mada świetny qń;) -
[quote name='Profesjonalne_ostrzenie'] Posiadam obie maszynki Hauptnera mała 2,5cm i dużą 5cm.[/QUOTE] Widzę, że zajmujesz się ostrzeniem, więc może mi odpowiesz na pytanie;) mam obie maszynki, ale noże są już stępione nieco... da się je naostrzyć czy tylko pozostaje kupno nowej?
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
LeCoyotte replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']No niestety - wczoraj wypróbowałam IsoBustera, badcopy pro i jeszcze jeden polecany w sieci i żaden nie dał rady - wygląda na to, że płyta się źle nagrała :placz::placz::placz: i nie da się odzyskać czegoś czego na niej nie ma... szlag by to - a to nie do mgr bo to jakoś bym przeżyła - to do pracy mojej :hmmmm: zawodowej... :shake: mam nauczkę oj mam i to bolesną i kto wie czy niekosztowną...[/QUOTE] Waszko próbowałaś skorzystać z usług profesjonalnych firm zajmujących się odzyskiwaniem danych? Oni mają odpowiedni sprzęt, nie jakieś tam IsoBustery, i w większości przypadków jest to możliwe. Jeszcze możesz spróbować odczytać płytkę w innych komputerach. Czasem tak jest, że starsze płyty są nieczytelne w nowych napędach i na odwrót.- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
AgnieszkaK dziękuję za odpowiedź:)