Jump to content
Dogomania

LeCoyotte

Members
  • Posts

    3425
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by LeCoyotte

  1. no to gratulacje!;) [url]http://img118.imageshack.us/img118/2183/dsc0159bw.jpg[/url] Justa, świetny portret:p [quote name='eria']a ja się zastanawiam czy TAKIE stosunki międzyludzkie panują tylko w środowisku sznauceromaniaków czy w innych rasach też :roll: Gdzie człowiek nie wejdzie, czy na e-sznaucery czy już teraz nawet tu , musi czytać ostre wymiany zdań, co kto o kim sądzi :roll: [/QUOTE] najlepiej to nie reagować i robić swoje:p
  2. [quote name='malawaszka'] jaka Galci super broda urosła jak nie ma podcinanej :loveu:[/QUOTE] prawda?:lol: masz zakaz ruszania galciowej brody przez następne kilka lat:diabloti: o pracy się nie wypowiadam, bo po prostu słów szkoda.
  3. [quote name='malawaszka']znowu? :crazyeye: przecież dopiero byłeś :evil_lol:[/QUOTE] dopiero czyli rok temu:diabloti: [quote name='eria']motylki te co wszędzie :diabloti: pierwszy rusałka osetnik,drugi rusałka pawik. A z odróżnianiem ważek nie ma już u mnie tak radośnie :shake::evil_lol:[/QUOTE] chociaż to dobre:evil_lol: ja jeszcze nie odróżniam owadów a tu sie robi wino:cool1: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lipiec%202009/_DSC2002_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lipiec%202009/_DSC2009_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lipiec%202009/_DSC2035_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lipiec%202009/_DSC2046_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lipiec%202009/_DSC2049_640.jpg[/IMG]
  4. small, bardzo fajne:p tylko... białe damy nie palą:diabloti: wymaż to w PS:eviltong:
  5. nigdy nie miałem tego prolbemu w operze... ale może ja mam inny internet:lol:
  6. [url]http://img21.imageshack.us/img21/4953/dsc0048vbe.jpg[/url] :loveu: [SIZE="1"]powtórzę[/SIZE] łysa klata wymiata:evil_lol:
  7. fajna sesyjka;) Fajnie, że masz taką modelkę, z którą się przyjemnie współpracuje;) Ni ma nic gorszego, niż wymuszona sesja...
  8. dzięki Wam;) eria, będziesz mi podpisywać gatunki:eviltong: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lipiec%202009/_DSC1507_1_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lipiec%202009/_DSC1532_1_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lipiec%202009/_DSC1542_1_640.jpg[/IMG] jo sem omomiłek:evil_lol: takie ciekawskie te robaczki są, zawsze patrzą w obiektyw:lol: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lipiec%202009/_DSC1564_1_640.jpg[/IMG] photobucket czasmi kompresuje zdjęcia:/ Dostałem dzisiaj lampę błyskową:) na razie Metz 32CT3, ma swoją automatykę, ale działa strasznie fajnie:lol: Jutro wybywam do Francyji:cool1:
  9. [quote name='Doginka']Biedna Ariss nie może wejść na dogo:angryy: Ma tylko białą plamę:angryy: Może ktoś ma pomysła co zrobić?:razz:[/QUOTE] zainstalować Operę:cool1: [url=http://operapl.net/]Przeglądarka Opera - polska strona [Opera PL][/url]
  10. [quote name='olinafm'] Nie uwierzę że kogoś pies może kosztować 50-60 zł miesięcznie :shake:[/QUOTE] nie chcesz wierzyć, trudno;) zresztą ja podałem wersję 'najgorszą' czyli uwzględniając nieoczekiwane wydatki... Skąd u Ciebie 50 zł na Acanę? Też kupuję acanę i wcale nie kosztuje mnie to 50zł.. Samba dziennie je 0,1kg x 365 dni = 36,5kg rocznie x 11zł. Wychodzi 34,5 / miesiąc;) Obroża na kleszcze 45zł/rok czyli 3,75/m-c. dalej, szczepienia+odrob. 80zł/rok czyli 6,7/m-c, smycz+obroże -biorąc od uwagę, że na kilkanaście miesięcy starczą,a może kilka lat, jest to może 2zł/m-c. Razem: 47zł:evil_lol: zostaje 13zł/m-c na nieoczekiwane wydatki, np. jakaś szczotka, trymer, maszynka, smakołyki, zmiana diety, zabawki itp. Doliczając np. nieplanowane wizyty u weta i zakładając, że nie zdarzają się one częściej niż raz na kilkadziesiąt miesięcy, to wyjdzie średnio może 5zł/m-c. Jak dotąd miałem jedną nieplanowana wizytę u weta - na 4,5 roku;) więc wyżej założyłem pesymistyczna wersję;) 60zł/m-c da się wyrobić:cool3: Oczywiście to taki jeden przykład... wszystko zależy od aktualnych potrzeb.
  11. nie zaśmiecajcie galerii pięknej Gassirki;) to nie miejsce na to..
  12. ona jest idealna:p
  13. [url]http://i371.photobucket.com/albums/oo155/eriaczek/P7072162.jpg[/url] jakie to zielone fajne:lol: Duże to było? [quote name='eria']i 'stare' ciotki tez :evil_lol::loveu:[/QUOTE] dobrze że to mnie nie dotyczy:eviltong: poczułem się jak szczeniak wśród starszych pań:evil_lol:;)
  14. gratulajce:p:klacz::klacz::klacz: a BOG jest?:razz:
  15. [quote name='Unbelievable'] no pewnie! nauczę ją siad, waruj i aport:multi: [/QUOTE] ale ja pytałem całkiem poważnie:eviltong: jak rybę można nauczyć różnych sztuczek, to Stefcię tym bardziej:cool3:
  16. 100 lat Dirki:lol: myślałęm, że ona strasza jest;)
  17. [quote name='anetta']:mdleje: Jezus Maria.... Bułka z masłem :diabloti:[/QUOTE] początki nigdy nie są łatwe:cool1: [quote name='Unbelievable']jak taką rozwianą pokazujesz to ciężko coś zauważyć![/QUOTE] no to właśnie mówiłem, że nie widać:eviltong: [quote name='weszka']GIMPa tysz nie mam ale zachęcona tym co można robić właśnie go ściągam :razz:[/QUOTE] ściągaj ściągaj, bo to potężne narzędzie;) Chociaż gdyby nie wady cyfrówek, nie byłoby raczej potrzebne, bo takie zdjęcia z powodzeniem można robić analogiem na slajdach konik polny;) bawił się ze mna w chowanego, nie chcial się pokazać i chował za liściem, to mu taką fotkę pstryknąłem:lol: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lipiec%202009/_DSC1269.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lipiec%202009/_DSC1527_1_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lipiec%202009/_DSC1536_1_640.jpg[/IMG] [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lipiec%202009/_DSC1554_1_640.jpg[/IMG]
  18. [quote name='weszka']A ja czuję że wkrótce będzie tu duuużo fot :cool1:[/QUOTE] nie wątpię:p no to czekamy, aż nas zasypie:lol:
  19. [quote name='infers']Mam nikkora 18-105.Nie jestem z tego obiektywu wcale zadowolony, psa w ruchu mi nie zrobi, ładnego makro też nie zrobi. Portrety takie sobie wychodzą. Postaram się jak najszybciej sprawić sobie jakieś porządne szkiełko;).[/QUOTE] to przecież bardzo dobry obiektyw:cool3: może po prostu musisz się go nauczyc obsługiwać?;) Ja mam 18-70 i nadaje się do zdjęć w ruchu i do portretów;) Oczywiście nie do makro
  20. [quote name='mitheithel']Widać, że już samo bieganie się psiakowi podoba, więc konsekwentnie stawałabym jeśli zaczyna skakać i czekała aż pies sie uspokoi (nawet jakbyś sto razy miał to powtórzyć:evil_lol:).[/QUOTE] A może psu właśnie chodzi o to, żeby sie zatrzymać? Czyli jeżeli się zatrzymamy, to automatycznie nagrodzimy psa, i będzie skakał dalej... Więc trzeba raczej wyczuć co pies chce osiągnąć. A jeżeli bieganie i skakanie to dla niego świetna zabawa, to rzeczywiście zatrzymanie się będzie dobrym wyjściem. Piszę to, bo mój pies na mnie skakał, ale nie w celu zabawy, tylko w celu zatrzymania mnie. Dziwne było dla niego to, że biegnę (bo ngidy wcześniej nie był w takiej sytuacji). Dlatego nie zatrzymywałem się, tylko biegłem dalej i tylko to pomoglo - oduczyła się skakać:p
  21. [quote name='infers']baaardzo powoli;)[/QUOTE] a czym to robione? jak nie masz obiektywu, który da powiększenie potrzebne do uchwycenia takiej małej muchy, to lepiej foć coś wiekszego;)
  22. mi średnio wychodzi 50-60zł miesięcznie. Nie kupuję co chwilę nowej obroży, smyczy, masy zabawek itp;)
  23. [quote name='Unbelievable']następnym razem jak jazobisz będziemy się zachwycać:diabloti:[/QUOTE] przedwczoraj przystrzygłem, przetrymowałem, ale coś tego nie widać na fotach:eviltong:
  24. [quote name='marako'] Ale tak naprawdę Marko prawie zawsze towarzyszy Tajdze. [url]http://img86.imageshack.us/img86/1672/mitwprogu3.jpg[/url] [/QUOTE] oni razem jak rodzeństwo wyglądają:loveu: Poszczęściło się chłopakowi z tym nowym domem:p
  25. [quote name='Figafiga'] ps. Trzeba pamiętać, żeby obiektyw do d60 był z silniczkiem, bo d60 nie ma wbudowanego AF.[/QUOTE] i to jest jego ogromna wada:p infers, powoli zbliżasz się do makro:eviltong: [IMG]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lipiec%202009/_DSC1503copy_640.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...