Jump to content
Dogomania

Karilka

Members
  • Posts

    6388
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Karilka

  1. [CENTER][B]Pies został oddany do kogoś tam... do budy:angryy::angryy::angryy:. Za to na tym podwórku była sznaucerka olbrzymka, domowa, przywiązana na łańcuchu (z wrzynającym sie łańcuchem).. Obiecałam tej babce że dam jej obroże nylonowe dla psów... Bardzo miła ale prosta babeczka. [/B][/CENTER]
  2. [CENTER][SIZE=5][COLOR=Red][I][B][SIZE=4]:placz::placz::placz::placz::placz:[/SIZE] [/B][/I][B][COLOR=Black][SIZE=2]Właśnie dowiedziałam sie że na mojej wsi jest trzymany w okropnych warunkach, znaleziony doberman! Ide to sprawdzić TERAZ. Zaraz zdam relacje ale myśle że będzie nie ciekawie bo znalazł go człowiek nie dbający o psy.... Postaram sie zrobić zdjęcia z telefonu ale nie mam kabelka - może komuś wyśle mms i wstawi? [/SIZE][/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER]
  3. :placz::placz::placz: Taaak. Tutaj tak spokojnie...tak pusto...
  4. Oddałam Frodziaka do super domku... Zadzwonili ludzie z Allegro i chcieli pieska jak najszybciej. Domek z ogrodem, kanapy, obrózki z cekinkami, sterylizowana sunia do towarzystwa, fajna dziewczyna...jej siostra pracuje w schronisku (dowiem sie kto to:cool1:). Ogólnie jestem szczęśliwa...ale i tak:placz::placz::placz:. Tęskniłam już jak go włożyli do samochodu... a teraz becze... Egoistka jestem....wiem. Mam kontakt i w ogóle w ogóle.... ale to taka pustka w sercu. [CENTER][B]DZIĘKUJE WSZYSTKIM ZA WSZELKIE OGŁOSZENIA, ALLEGRO ITP![/B] [B]Dogo jest niesamowite![/B] [/CENTER]
  5. Oj niesamowity pies...z tego co czytam. Podnosze!
  6. Do budy - zeby chodzil po podwórku. No ale mieszkałby w budzie. Jak dla mnie to psy powinny byc tam gdzie ludzie - na kanapach;).
  7. Też tak uważam. Hyh a ludzie go do budy chcieli:shake:
  8. Musze go zaszczepić wstępnie.... Słodziak szuka kanapy!
  9. [SIZE=1]Hehehe. Taa.... słodki mam głos i te sprawy:p. [/SIZE]
  10. Ja go do budy nie oddam. Spoko. [SIZE=1]Potem sie okazalo ze pan szuka raczej żony nie psa :cool1:[/SIZE]
  11. Super! Wszyscy tutaj uważaja jak ja! Ciesze sie:multi::multi::multi:. Nie oddam go do budy;)
  12. Słuchajcie! Jest domek...ale Frodo mieszkałby na wsi w budzie... To mnie przeraża i nie wiem co mam odpowiedzieć... Szukam mu dobrego domku...z kanapami itd. A tutaj buda i podwórko u starszej osoby na wsi.... Yhh:shake:
  13. No właśnie... tym sie zaczynam martwić:-(....
  14. Pabianice sa pod Łodzią. Blisko dosyć. Ptrząc na tego psa przypomina mi sie kotek ze szreka:loveu::loveu::loveu:
  15. Taaak, bardzo. Wesoło mamy tutaj.
  16. Taaak. Ale dzisiaj doszedł do wniosku że ja jestem tylko i wyłacznie jego i jak podszedł Iwaś (szn. min), rzucił sie do ataku...hehe tylko że po bliższym poznaniu zębów kolegi nagle mu to przeszło:cool1:. Ja to mam dom wariatów.
  17. Hehe dzisiaj zryli mi wszystkie łóżka bo tak sie bawili.:loveu::loveu::loveu: Dolar sie z nim bawi ale nie pozawala mu np. Dotknać swoich zabawek, wejść do swojego kosza, wyjść na balkon, podchodzić do siebie jak nie ma humoru, szczekać na szczury itp...:cool1:
  18. Rozrabiamy oj rozrabiamy;)
  19. Taaaa.... powodzenia! Jeszcze jak mi na Dolara wskakuje ( 6 razy większego) to hyhy ...nic nie mówie:PP
  20. Kurde, on jak nie kradnie mi jakiegoś kabla to wciska restart, a jak nie to mnie albo gryzie albo gwałci hehe:cool1:
  21. Hehe ta karma mi została po kociaku - whiskas w saszetkach i karma dla kociatek sucha. Tamten kotek jadł karme dla psów;]. A teraz piesek je karme dla kotków.
  22. Mały własnie zjadł sobie karme dla kota hehe i postanowił wejść ze mna na swój watek.
  23. Frodo tyje, rozrabia i jest super!
×
×
  • Create New...