Oddałam Frodziaka do super domku...
Zadzwonili ludzie z Allegro i chcieli pieska jak najszybciej.
Domek z ogrodem, kanapy, obrózki z cekinkami, sterylizowana sunia do towarzystwa, fajna dziewczyna...jej siostra pracuje w schronisku (dowiem sie kto to:cool1:). Ogólnie jestem szczęśliwa...ale i tak:placz::placz::placz:. Tęskniłam już jak go włożyli do samochodu... a teraz becze... Egoistka jestem....wiem. Mam kontakt i w ogóle w ogóle.... ale to taka pustka w sercu.
[CENTER][B]DZIĘKUJE WSZYSTKIM ZA WSZELKIE OGŁOSZENIA, ALLEGRO ITP![/B]
[B]Dogo jest niesamowite![/B]
[/CENTER]