-
Posts
6388 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Karilka
-
Dalmatyńczyk Zmuszany Do Jedzenia Padniętych świnek!!! MA DOM !!!
Karilka replied to Martyna_'s topic in Już w nowym domu
Niedożywiony pies mieszkajacy w błocie.... Nieee no suuuper - tą włascicielke tam bym z chęcią i przyjemnością wrzuciła na łańcuch a jego zabrała na kanape:angryy::angryy::angryy: -
Młody czarny labek znaleziony koło Sochaczewa/ ma dom
Karilka replied to Anka5's topic in Już w nowym domu
Ja pierdyam ale cudo! Śliczny labuś...młody. Ahhh te wakacje....wrrrrr:angryy::angryy::angryy: -
Hmm... to skakanie i gryzienie już zostało wyeliminowane - teraz chciałabym uzyskać jakieś wskazówki co do szkolenia, np. używać smakołyków, klikera, zabawki czy czego? Pies lubi piłeczki ale woli jedzenie, jednak jest tak nakrecony na to że cały czas by podążał za nim.
-
Kurcze - to chyba normalne u dogomaniaków - takie spacery z psami bardzo póóóźne:diabloti: (a może bardzo wczeeesne:cool3:). Dolar troszke sie zmienił - fakt... Ale jakbym spotkała jego wcześniejszego właściciela.... to.... lepiej żebym nie spotkała:shake:. Ale nam sie domków posypało!!!:multi::multi::multi:
-
Tia... Kątowanie u owczarków niemieckich...
-
Taa...duży dom i ogród dla dobermana....YHY. Doberman, stosunkowo do wagi i wielkości dużo nie powinien jeść. Czujny..Mój dupy z kanapy nie podniesie jak ktoś obcy sie pkuje do domu...:diabloti:
-
Widziałam białego dobermana na żywca - niesamowite są, choć laikowi bardziej przypomni dalmatyńczyka bez kropek niż dobermana. Sliczny pies - biały, niebieskie oczy. Efekt super...
-
U mnie jak przszedł to pierwszy dzień starałam sie dorównać mu kroku ale za to następnego dnia spałam do 12 - ocknęłam sie i spałam do 18chyba.... Przyszedł do mnie nie wybiegany, nie ułożony, z okropnymi nawykami doberman. To było straszne! I do tego znajdz takiemu psu dom (miał być na DT). Okazało sie ze wpakowałam sie w kanał - potwór nie pies:shake:. Ale teraz go bardzo kocham i pomimo że jeszcze zdarza mu sie wtrącić jakaś głupia rzecz...to jest o wiele lepiej.(Jest u mnie ponad pół roku). Raz w tygodniu najmniej na rower i 30km zasuwamy. Dziennie spacery - takie do pobiegania. I szkolenie od niedawna.
-
Hehe a ja wcisne dobermana między rottki:diabloti:: [IMG]http://images23.fotosik.pl/16/854f66d3398f3212.jpg[/IMG] Śpię.... [IMG]http://images23.fotosik.pl/16/821608f2d7fe2b33.jpg[/IMG] Co chcesz??? [IMG]http://images28.fotosik.pl/16/0a9c1a102ebaa192.jpg[/IMG] Aaa...! Spaacerr?
-
Kiepski fotomontaż..... zobaczcie że ten pies ma tylko 2 łapy - 3 widać same paluszki a góry już nie ma...nie chciało sie wycinać biedakom...Potem: ten pies ma obroże łańcuszkową zaciskową - nie wiem jakim cudem ktos by to zrobił, smycz - utrzymałaby takiego psa? Zauważcie że nie ma cieni i czy ktoś robił im to zdjęcie z ukrycia? Przecież do takiego oficjalnego zdjęcia sie pozuje.... Odpowiednio ustawia psa.
-
Hej. Mam 3 letniego dobermana, od 6 mies. To pies, który wiele przeszedł w życiu i myślę, że nigdy nie miał indywidualnie kontaktu z człowiekiem...Przyszedł do mnie z wieloma głupimi nawykami, które bardzo ciężko było mi wyeliminować (m.in. wymuszanie zabawy poprzez skakanie i gryzienie, kradzieże, ucieczki itp). Dopiero teraz zaczęliśmy sie dogadywać - Dolar zaufał mi, pokochał... ale jeszcze nie do końca. Chciałabym zrobić z niego fajnego psa. Od czego zacząć? Ile czasu dziennie trzeba poświęcić na szkolenie? Jak dotąd moje doświadczenia ze szkoleniem to układanie sznaucerka miniaturki...
-
Doberman sznaucer bullterrier charty
-
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
Karilka replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
Beamicha - super, wiedziałam, że na Ciebie można liczyć. Mój brat teraz wrócił zmęczony z pracy - wieczorkiem zajrzymy na konto. Jeszcze tylko Anna33 i będzie super:loveu::loveu::loveu:. Wyślę Ci przedmioty jakoś w piątek mniej więcej:lol:. -
[CENTER][SIZE=5][COLOR=SeaGreen][B]Kasiu gratulujemy! [/B][COLOR=Black][SIZE=2]Kurcze ten dobek bez łapki jest już 2 lata a my nic nie wiemy?:mad: Gdzie on jest? Kosodrzewiny... tam jest przytulisko takie no nie? Ekhem... Doberman to pies jednego pana z natury:cool3: [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/CENTER]
-
[CENTER]Pierwszy dzień w innym świecie:[/CENTER] [IMG]http://images3.fotosik.pl/311/6024a19ed2bf7cc8.jpg[/IMG] [IMG]http://images4.fotosik.pl/267/9743b6176ae4d0aa.jpg[/IMG] [CENTER]I zrobione moment temu (pies zaspany, w rozkopanej pościeli pańci:mad: - przecież 'dopiero' 12:30): [IMG]http://images23.fotosik.pl/16/854f66d3398f3212m.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/16/0a9c1a102ebaa192m.jpg[/IMG][/CENTER] [SIZE=1]Zdjęcia zrobione w za małym formacie:roll:[/SIZE]
-
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
Karilka replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
Dobrze, to do listy dołaczam beamichę (26,50zł)- nie wiem, może nie chce tego co kupiła na moim bazarku no ale nie odpowiada na PW:shake:. Tak samo Anna33:roll: (7zł). Daga_27 czeka na pieniążki ode mnie a ja nie mam...