Jump to content
Dogomania

Karilka

Members
  • Posts

    6388
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Karilka

  1. Niedożywiony pies mieszkajacy w błocie.... Nieee no suuuper - tą włascicielke tam bym z chęcią i przyjemnością wrzuciła na łańcuch a jego zabrała na kanape:angryy::angryy::angryy:
  2. Tak, jest bardzo ładny a to ucho dodaje mu charakteru, psa z poczuciem humoru:evil_lol:
  3. Ja pierdyam ale cudo! Śliczny labuś...młody. Ahhh te wakacje....wrrrrr:angryy::angryy::angryy:
  4. Jak miło wejść na stronke i zobaczyć wszystkie aktualne dobki.
  5. Szczeniak to umie sie sprzedać nieświadomie nawet... Starsze dobki...młode ledwo domy znajdują:shake: Kurde! Musimy ruszyć z ta fundacją - powinniśmy mieć swój własny hotelik na kilka psów chociaż... gdzieś, swoje własne gadzety...itp. Wrrr...Co tu zrobić:shake:?
  6. Hmm... to skakanie i gryzienie już zostało wyeliminowane - teraz chciałabym uzyskać jakieś wskazówki co do szkolenia, np. używać smakołyków, klikera, zabawki czy czego? Pies lubi piłeczki ale woli jedzenie, jednak jest tak nakrecony na to że cały czas by podążał za nim.
  7. Kurcze - to chyba normalne u dogomaniaków - takie spacery z psami bardzo póóóźne:diabloti: (a może bardzo wczeeesne:cool3:). Dolar troszke sie zmienił - fakt... Ale jakbym spotkała jego wcześniejszego właściciela.... to.... lepiej żebym nie spotkała:shake:. Ale nam sie domków posypało!!!:multi::multi::multi:
  8. [url]http://www.morisowa.waw.pl/psy/ariel.htm[/url] Tutaj możemy wrzucić nasz banner: [url]http://psy.warszawa.pl/index.html[/url]
  9. Tia... Kątowanie u owczarków niemieckich...
  10. Taa...duży dom i ogród dla dobermana....YHY. Doberman, stosunkowo do wagi i wielkości dużo nie powinien jeść. Czujny..Mój dupy z kanapy nie podniesie jak ktoś obcy sie pkuje do domu...:diabloti:
  11. Widziałam białego dobermana na żywca - niesamowite są, choć laikowi bardziej przypomni dalmatyńczyka bez kropek niż dobermana. Sliczny pies - biały, niebieskie oczy. Efekt super...
  12. U mnie jak przszedł to pierwszy dzień starałam sie dorównać mu kroku ale za to następnego dnia spałam do 12 - ocknęłam sie i spałam do 18chyba.... Przyszedł do mnie nie wybiegany, nie ułożony, z okropnymi nawykami doberman. To było straszne! I do tego znajdz takiemu psu dom (miał być na DT). Okazało sie ze wpakowałam sie w kanał - potwór nie pies:shake:. Ale teraz go bardzo kocham i pomimo że jeszcze zdarza mu sie wtrącić jakaś głupia rzecz...to jest o wiele lepiej.(Jest u mnie ponad pół roku). Raz w tygodniu najmniej na rower i 30km zasuwamy. Dziennie spacery - takie do pobiegania. I szkolenie od niedawna.
  13. [IMG]http://images23.fotosik.pl/16/854f66d3398f3212.jpg[/IMG] Śpię.... [IMG]http://images23.fotosik.pl/16/821608f2d7fe2b33.jpg[/IMG] Co chcesz??? [IMG]http://images28.fotosik.pl/16/0a9c1a102ebaa192.jpg[/IMG] Aaa...! Spaacerr?
  14. Hehe a ja wcisne dobermana między rottki:diabloti:: [IMG]http://images23.fotosik.pl/16/854f66d3398f3212.jpg[/IMG] Śpię.... [IMG]http://images23.fotosik.pl/16/821608f2d7fe2b33.jpg[/IMG] Co chcesz??? [IMG]http://images28.fotosik.pl/16/0a9c1a102ebaa192.jpg[/IMG] Aaa...! Spaacerr?
  15. Kiepski fotomontaż..... zobaczcie że ten pies ma tylko 2 łapy - 3 widać same paluszki a góry już nie ma...nie chciało sie wycinać biedakom...Potem: ten pies ma obroże łańcuszkową zaciskową - nie wiem jakim cudem ktos by to zrobił, smycz - utrzymałaby takiego psa? Zauważcie że nie ma cieni i czy ktoś robił im to zdjęcie z ukrycia? Przecież do takiego oficjalnego zdjęcia sie pozuje.... Odpowiednio ustawia psa.
  16. Hej. Mam 3 letniego dobermana, od 6 mies. To pies, który wiele przeszedł w życiu i myślę, że nigdy nie miał indywidualnie kontaktu z człowiekiem...Przyszedł do mnie z wieloma głupimi nawykami, które bardzo ciężko było mi wyeliminować (m.in. wymuszanie zabawy poprzez skakanie i gryzienie, kradzieże, ucieczki itp). Dopiero teraz zaczęliśmy sie dogadywać - Dolar zaufał mi, pokochał... ale jeszcze nie do końca. Chciałabym zrobić z niego fajnego psa. Od czego zacząć? Ile czasu dziennie trzeba poświęcić na szkolenie? Jak dotąd moje doświadczenia ze szkoleniem to układanie sznaucerka miniaturki...
  17. Super, że nie jesteśmy sami z tymi wszyskimi biedami... Wystawie coś na bazarku na nadzieje Dobermana...A te zmycze dobermanie to super pomysł! Może to byłyby takie parciane z haftem''nadzieja dobermana''? Tania produkcja, a byśmy wystawili na Allegro i Bazarku.
  18. Doberman sznaucer bullterrier charty
  19. Doberman 2007-07-03 znalazlem psa o imieniu max nie mial obrorzy a ni smyczy oddam w dobre rece Kontakt: Kielce woj. małopolskie Dębowa Piesek bez łapki jest w Łodzi.
  20. Beamicha - super, wiedziałam, że na Ciebie można liczyć. Mój brat teraz wrócił zmęczony z pracy - wieczorkiem zajrzymy na konto. Jeszcze tylko Anna33 i będzie super:loveu::loveu::loveu:. Wyślę Ci przedmioty jakoś w piątek mniej więcej:lol:.
  21. Ale super, że przybędą jeszcze 2 psiarze/psiarki:evil_lol:
  22. [CENTER][SIZE=5][COLOR=SeaGreen][B]Kasiu gratulujemy! [/B][COLOR=Black][SIZE=2]Kurcze ten dobek bez łapki jest już 2 lata a my nic nie wiemy?:mad: Gdzie on jest? Kosodrzewiny... tam jest przytulisko takie no nie? Ekhem... Doberman to pies jednego pana z natury:cool3: [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/CENTER]
  23. Karilka

    Metamorfozy

    [CENTER]Pierwszy dzień w innym świecie:[/CENTER] [IMG]http://images3.fotosik.pl/311/6024a19ed2bf7cc8.jpg[/IMG] [IMG]http://images4.fotosik.pl/267/9743b6176ae4d0aa.jpg[/IMG] [CENTER]I zrobione moment temu (pies zaspany, w rozkopanej pościeli pańci:mad: - przecież 'dopiero' 12:30): [IMG]http://images23.fotosik.pl/16/854f66d3398f3212m.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/16/0a9c1a102ebaa192m.jpg[/IMG][/CENTER] [SIZE=1]Zdjęcia zrobione w za małym formacie:roll:[/SIZE]
  24. [url]http://ligota.webhost.pl/?a=artget&id=448[/url] Mixy z owczarkiem...
  25. Dobrze, to do listy dołaczam beamichę (26,50zł)- nie wiem, może nie chce tego co kupiła na moim bazarku no ale nie odpowiada na PW:shake:. Tak samo Anna33:roll: (7zł). Daga_27 czeka na pieniążki ode mnie a ja nie mam...
×
×
  • Create New...