-
Posts
6388 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Karilka
-
Szorstkowłose dziecko Z LASU- W NOWYM SUPER DOMKU!!!
Karilka replied to Karilka's topic in Już w nowym domu
Extra... własnie tego sie boje:| -
Szorstkowłose dziecko Z LASU- W NOWYM SUPER DOMKU!!!
Karilka replied to Karilka's topic in Już w nowym domu
Zita, szukam Frodo domku, w którym wszyscy domownicy go akceptują i chcą go kochać i być przez niego kochanym....:roll: -
Szorstkowłose dziecko Z LASU- W NOWYM SUPER DOMKU!!!
Karilka replied to Karilka's topic in Już w nowym domu
Super Owieczko! Dziękuje Ci! Widzeże Frodo zaczyna mieć zainteresowanie na dogo:multi::multi::multi: -
Łódz-totalnie wycienczona mała sunia(sznaucerek)!!! ma dom
Karilka replied to netti1's topic in Już w nowym domu
A ja znowu sie popłakałam:-(... 4 raz na dogo. Jak tak można? Kazać dziecku rodzić... potem chcieć zabić bo chore? Przeciez to dzieciaczek! Malutka sunieczka... Jeszcze sznaucerek... ja sie chyba zabije. Moje miasto do tego... co z nią będzie? Gdzie trafi? Może zostać u Buni? Jakaś pomoc w sensie wyprowadzenie / nakarmienie czy cos w tym stylu potrzebna? Biedactwo... jej należy sie najlepszy dom pod Słońcem! Niestety ja jestem teraz zapsiona... nie moge żadnego DT zaoferować...Z kasą też krucho... JA PIERD***M! SZOK! -
Szorstkowłose dziecko Z LASU- W NOWYM SUPER DOMKU!!!
Karilka replied to Karilka's topic in Już w nowym domu
No nie mamy:roll:. Fajnie by było jak byśmy zaczeli je mieć -
Szorstkowłose dziecko Z LASU- W NOWYM SUPER DOMKU!!!
Karilka replied to Karilka's topic in Już w nowym domu
Kar0la, przy tak ogromnym serduszku jak masz Ty - skromność musisz schować w kieszeń!:mad::mad::mad: -
Szorstkowłose dziecko Z LASU- W NOWYM SUPER DOMKU!!!
Karilka replied to Karilka's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images23.fotosik.pl/53/6c022a0aec0428b5.jpg[/IMG] -
Szorstkowłose dziecko Z LASU- W NOWYM SUPER DOMKU!!!
Karilka replied to Karilka's topic in Już w nowym domu
Wspaniała i jak zawsze bardzo skora do pomocy Kar0la pomaga małemu zadebiutwać w internecie :multi::multi::multi: Kar0la, jesteś wspaniała... Frodo na allegratce [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/634565_frodo_sliczny_szorstkowlosy_szczeniaczek.html[/url] -
Szorstkowłose dziecko Z LASU- W NOWYM SUPER DOMKU!!!
Karilka replied to Karilka's topic in Już w nowym domu
Hehe ok ok. Nie może być to? [I][COLOR=Black]Mam na imię Frodo. Istnieję od około 4 miesięcy. Nie mam dobrych wspomnień... blisko tydzień błąkałem się po lesie, aż dotarłem pod ogródki działkowe.. Poznałem tam dwóch, małych chłopców, z którymi bardzo zaprzyjaźniłem się, a nawet śmiem twierdzić, że ich pokochałem. Ósmego sierpnia zostałem uratowany - Karilka zabrała mnie pod swój dach... Uważam że, każdego człowieka o trochą wrażliwszym sercu wzruszyłby mój los, moje strasznie odstające żebra i wesoły, dziecięcy wyraz pyska mierzący się z tak trudnym życiem... Dostałem jeść i pić, kilka razy rzucił sie na mnie doberman Dolar a sznaucerek Iwan ugryzł mnie w łapkę. Bardzo boje się takich dwóch, małych stworków siedzących (na szczęście!!!) w klatce...Ale ogólnie jestem szczęśliwy i wreszcie czuję sie bezpieczny... [B] A może ktoś chciałby sie mną zaopiekować, tak na zawsze? Obiecuję, że będe bardzo grzeczny!!![/B][/COLOR][/I] -
Szorstkowłose dziecko Z LASU- W NOWYM SUPER DOMKU!!!
Karilka replied to Karilka's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images23.fotosik.pl/53/e3579f2f4e449a80.jpg[/IMG] Hehe ja tez baaardzo lubie szorstkie psiaczki;) -
Szorstkowłose dziecko Z LASU- W NOWYM SUPER DOMKU!!!
Karilka replied to Karilka's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images26.fotosik.pl/53/67db0f43ecaea702.jpg[/IMG] -
Szorstkowłose dziecko Z LASU- W NOWYM SUPER DOMKU!!!
Karilka replied to Karilka's topic in Już w nowym domu
Karusiap ! Jestes z nami:multi:. Frodo nie ma nic:shake:. Ja jak jestem w necie to tylko hopsam z nadzieji dobermana (aktualizacja stronki) i na ten watek. Reszte czasu pochłania mi on sam i moje psy:roll:. Jeżeli mogłabyś pomóc w ogłoszeniach...byłabym zobowiązana:roll:. Frodo rozrabia oj rozrabia:cool1:. Typowy szczeniak.... A grał taaaakiiieego aniołeczka:cool3:.... -
Dziękuję! Email nadziei to [email][email protected][/email] ?
-
Szorstkowłose dziecko Z LASU- W NOWYM SUPER DOMKU!!!
Karilka replied to Karilka's topic in Już w nowym domu
Podnosze mojego kochanego rozrabiake! Zaraz idziemy na dworek na siusiu i dalej spać a potem... rozrabiać:evil_lol:. -
Na kogo podać kontakt do Bruno? I... sorry za lekkiego offa: Znalazłam szczeniaczka w lesie i pilnie szukam mu domu:roll: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=6487328#post6487328[/url] Jest super fajny... bardzo sie przywiązał do mnie a ja do niego ( no cóż, miękka d**a jestem :oops:)
-
W jakim ona jest wieku? Ile ma lat? koło 3?
-
Szorstkowłose dziecko Z LASU- W NOWYM SUPER DOMKU!!!
Karilka replied to Karilka's topic in Już w nowym domu
Oj coś sie wyspał i sie mały rozrabiaka załaczył:diabloti:. Hehe juz mam pogryzione ręce, dwa razy ukradł mi kabelek od aparatu, pogryzł mi nogawki a teraz dalej udaje, że jest bardzo grzeczny:cool1:. -
Szorstkowłose dziecko Z LASU- W NOWYM SUPER DOMKU!!!
Karilka replied to Karilka's topic in Już w nowym domu
On ma niesamowity charakter, jest ufny, kochany i grzeczny. Bardzo posłuszny i ...długo by tu wymieniać:loveu::loveu::loveu: -
Szorstkowłose dziecko Z LASU- W NOWYM SUPER DOMKU!!!
Karilka replied to Karilka's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images30.fotosik.pl/53/1605dfa6ded707ff.jpg[/IMG] -
Szorstkowłose dziecko Z LASU- W NOWYM SUPER DOMKU!!!
Karilka replied to Karilka's topic in Już w nowym domu
Wczoraj nie miałam internetu:shake:. Dziecko ma sie dobrze, troszke zaczyna tyć. Zaraz dam zdjęcia w pierwszy post;). -
Szorstkowłose dziecko Z LASU- W NOWYM SUPER DOMKU!!!
Karilka replied to Karilka's topic in Już w nowym domu
Reszta... tak jak było - tak jest. Obrażeni i zdenerwowani. -
Szorstkowłose dziecko Z LASU- W NOWYM SUPER DOMKU!!!
Karilka replied to Karilka's topic in Już w nowym domu
Frodo nie sprawiał żadnych problemów w nocy - nie piszczał, nie zsiusiał sie i nie zkupkał! Dopiero o 7 jak wyszłam z nim na dworek - rach ciach kucki i sioo a potem inne kucki i kupq. Zaraz po spacerku dałam mu suchej karmy i (jak to wredna cioteczka:diabloti:) wykąpałam... Teraz leży zawiniety w koc na Karilkowych kolanach:lol:. Super dzieciaczek! Non stop pokazuje jaki jest wdzięczny za zabranie ze sobą... Jest bardzo grzeczny, wesoły i ciekawski. Niestety nie może u mnie zostać długo....:shake: Nie stać nas na 3 psa, do tego dochodzą rózne inne problemy:roll:. Frodo szuka [U]fajnego[/U] domku