Jump to content
Dogomania

Karilka

Members
  • Posts

    6388
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Karilka

  1. Wydebić adres nie trudno;)
  2. Nie lepiej TOZ i policje wysłać?:roll: Skoro psy są zaniedbane...:shake:
  3. Takie szkolenie to szkolenie policyjne:cool1:. Trwa rok bodajże i obejmuje maximum;) tego, co ma umieć pies. PT IPO Obiedence...:roll:
  4. Mongrel po co gnieść sie w namiocie jak domek 150zł kosztuje?:evil_lol:
  5. bonsai ale potrzebuje czegoś , do czego potrzebne jest ADHD:roll:. To pyrganie nie przejdzie, bo pies zaraz sie jara i każdy milimetr jego ciała czeka na komende, zabawe czy rzut czegoś, po co można skoczyć. Taki wulkan energii...:shake: Skakać przez coś/na coś umie:lol:
  6. Dziewczyny, mam psa wymagającego nachalnie pracy z nim:roll:... To nie jest fajne... Zwłaszcza, że wymaga pracy/zabawy skakaniem, gryzieniem i uciekaniem:evil_lol: Czy możecie polecić nam jakąś sztuczkę na początek? Coś prostego, fajnego? Tak na zachętę dla właścicielki?
  7. Jeśli to szczeniak to ja na Twoim miejscu zdecydowałabym sie na jakąś dobra karme. Polecam royal canin. Ratlerek, zwłaszcza szczeniak dużo nie zje, wiec wydatek będzie niewielki;). Lepiej "zainwestować" w przyszłość i karmić, chociaż szczenię troche lepiej. Teraz sie rozwija i wazne jest, żeby miał wszystko co jest do tego rozwoju potrzebne. Chyba ni echcesz mieć upośledzonego psa?:roll:
  8. Ja bym dodawała łyżke tranu do żarcia i czasem kurzą łapke czy też dwie:lol:
  9. [IMG]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/80584441.jpg[/IMG] [IMG]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/80584438.jpg[/IMG] Takie Cudo mamy w Łodzi. Chłopczyk. 3 latka.:loveu: [url=http://schronisko.doskomp.lodz.pl/index.php?co=psy&nr=2824]Schronisko dla Zwierz
  10. socurek psisko jest pięęękne:loveu:... [SIZE=1] [/SIZE]
  11. Nero w stosunku do innych psów jest ok, prawda? cholera jasna... On ma identyczne podpalanie jak mój pies:crazyeye:... Wiek też ten sam.. Fobia zabawowa też jest makabryczna...
  12. U mnie żrą rano - przed szkola/praca o ok. 6:30 i drugi raz o 18:00. Kiedyś karmiłam tylko o 18:00 i nie było problemów. Spacery... różnie;):roll:
  13. Swojego czasu sytuacje, że haszczak (niby w kagańcu), biegał luzem po parku. Pomijajac fakt, że obszczekał dzieci bawiące sie przy fontannie: dowalał sie do mojego psa. (W parku puszczam Dolara luzem - w kagańcu. No ale...jest posłuszny i łagodny...:roll: ) Haszczak podszedł i sie najeżył - psy najezone stoją i mierzą sie wzrokiem.. Odwołałam psa. Spytacie: gdzie właścicielka haszczaka? Otóż, właścicielka haszczaka po drugiej stronie parku drze sie w niebogłosy - niby wołając psa. Oczywiście pies ma ją w du...:roll: Haszczak po fakcie obszczekania kogoś - wrócił i znów próbował dominować nad Dolarem. Napięcie, kłaki w jeża... Odwołałam psa. Przyszła włascicielka i niby wzieła psa na smycz i poszła w drugą strone.. jednak nie na długo. Zaraz psa puściła i co zrobił pies? Znów sie przypałętał! Tamta znów drze twarz... Haszczak tym razem przesadził. Najeżył sie najmocniej jak umiał, głucho warczał i położył morde na karku mojego... Nie zdążyłam odwołać. Zaczął sie kocioł... Myśle: w kagańcach, nic sobie nie zrobia, sama psów od siebie nie odciagne..:shake: Przybiega pańcia i stoi i sie drze "zabieraj go idiotko! Łap tego po*******eńca czarnego!". Niestety nie zastanawiałam sie i złapałam swojego psa za obroże po czym tamta też niby złapała swojego. Psy odciągnięte. Słyszę" Ty popierd***A idiotko! Dobermana luzem puszczać w parku!?! To jest pies obronny! Mój jest zaprzegowy!!! Twój suko na wszyskie psy w parku sie rzuca!!! (:crazyeye::angryy: )" No i tu też sie nie zastanawiałam i zaczełam drzeć sie, że mój pies jest łagodny i mam nad nim kontrole itd. Oczywiście z natury nie uzywam wulgaryzmów więc brzmiało to łagodnie... (do tej pory żałuję:shake:) Baba odwraca sie i bluźniąc na nas - odchodzi. Po chwili patrze na Dolara - Dolar stoi w kałuży krwi :crazyeye:. Okazało sie, że haszczak odgryzł mojemu 1/4 ucha... Krwotok straszny! Lece za baba, z psem na smyczy i niestety jeszcze w kagańcu... Okazało sie, że haszczak znów spuszczony:crazyeye: i znów podbiega do mojego!:crazyeye: Teraz powiedziałam pare ciepłych słów i pokazałam mojego rannego psa no i zdejmowałam mu kaganiec:evil_lol:... Baba podeszła, zabrała swojego husky, zobaczyła krwotok, odrzekła "spierd*laj" i poszła. Oczywiście my już za pare minut byliśmy w drodze do weterynarza. Pies prawie sie wykrwawił...:-(
  14. Słuchajcie mam dojście do fajnego mięska po 2,7zł Przetestowane - to jest mięso mielone - wygląd i zapach jak dla ludzi jednak skład to w 90% korpusiki mięsne, więc są drobno zmielone kości i chrząstki. Moje psy sie już od tego uzależniły.:cool1: Jest też sklep ze skórami i kośćmi (różne - różniaste) po 0,95gr/kg
  15. O kurcze. Mojego psa nikt nie uderzył... Nie wiem co by było jakby coś takiego sie stało:shake:
  16. Dodaj, że to eurodog;). Husky z chartem?
  17. Super.:multi: Bardzo sie cieszymy:loveu: PS: Może być i 5 tematów:diabloti:
  18. Fajne te Olkowe psiury. :loveu: Jak ma sie takie fajne podejście do psów to wiele można zrobić z każdym burkiem...
  19. Ja tam polecam wiecznie niezmordowanego dobermana. Pilnuje sie, pomocny, posłuszny, zrównoważony, w razie potrzeby stanie w obronie... Kondycja nadzwyczajna. Mój dobek traktuje konie jak kumpli, a konie Dolara jak źrebaka Dobek to przecież taki kuń:loveu:. Uważam, że doberman wygląda przepięknie przy koniu.. Z resztą... doberman wygląda wszedzie pięknie:loveu::evil_lol:.
  20. Mój dobek świetnie bawi sie z yorkiem. Sprawa wagi jest drugorzedna:evil_lol:
  21. Tia. Nagonka na bullowate sie zaczeła, retrievery - nuuda, yorki - nuuda... Teraz tylko czekać aż jakiś "BUM" będzie:shake:. Mam nadzieję, że nie będą to dobermany:roll:
  22. Olek już wszystko wyjaśnił:evil_lol::loveu:. Ja tylko potwierdzam: Dolar na pewno nie zrobi krzywdy małemu psu! Ogólnie odkąd Czorny jest u mnie, to Brutus był pierwszym i mam nadzieje - ostatnim psem, któremu cokolwiek sie stało przez niego... ...Adrenalina, tłum psów... no i sie nawinął taki klusior:diabloti: [SIZE=1]Z reszta.... To mój pies jest ofiarą..:cool1: Ostatnio jakiś haszczak mu w parku ucho ściachał. Prawie sie wykrwawił przez to głupie ucho.:roll: Hektolitry krwi, szycie, cuda niewidy. Dopiero teraz sie zagoiło... po prawie 3 miesiącach babrania.:shake:[/SIZE] Lorien super, że nie masz nic przeciwko. Czekamy na zgodę pozostałych domkowiczek:loveu:
  23. :shake: Powtórka
  24. Eh. Nie ma co sie sprzeczać. Dajcie spokój. W sumie.. gdzieś jest taka granica żartu, której raczej nie powinno się przekraczać.. ale... To jest dogomania...:P Zlot. Zlotem ale sylwek Wam fajny wyszedł.
×
×
  • Create New...