Jump to content
Dogomania

Karilka

Members
  • Posts

    6388
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Karilka

  1. [CENTER][U][B]Piękna sunieczka prosi slicznie o schronienie na zimę![/B][/U] [/CENTER]
  2. Chętnie to zrobie w wolnej chwili, przepraszam, niestety nie dzisiaj. Postaram pomóc Ci jutro, dobrze?:lol: Dziś odebrałam telefon od pana, który pilnie chce oddać dobka z powodu... Narodzin dziecka... Powiedziałam co o tym myśle i mam nadzieje, że został przekonany...
  3. Bez zdjęć adopcja ani ruszy... Z jakiego powodu oddana?
  4. Jaki on do innych psów?
  5. Czy ten pies jest na prawde agresywny? Warczy? Rzuca sie na kraty? Czym to sie przejawia?
  6. Ona tak wyglądała jak było ciepło....:-( Tu wątek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/chorzow-rottweilery-doberman-wyzel-szpic-jamniki-bernardynka-inne-pomozcie-122668/[/url]
  7. Znowu przesadziłam, przepraszam... ...Znów nie działamy razem. Szkoda. Wspólnie możemy więcej zdziałać. Czy ktoś może ma pomysł gdzie małą na tą zimę wcisnąć? Czy stać nas na Jakiś DT płatny, np? Może Niemcy mogliby pomóc?
  8. [IMG]http://images43.fotosik.pl/20/9dff98b7c6632881.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/20/54284ec9d3b98d41.jpg[/IMG] [CENTER]Co będzie w tą zimę z tą sunią, każdy już wie i nie musze raczej sie rozpisywać... [/CENTER]
  9. Dziewczyny powiedzcie mi coś na temat dobermanki. Jak ona do ludzi? Psów? Jaka jest?
  10. On nie jest agresywny? Podobno za takiego jest uznawany na dzień dzisiejszy, tak?
  11. Jakieś zdjęcia może masz? Wrzuć go do nas na wątek (info i foty), wtedy Magda wrzuci na adopcyjna;) [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/nadzieja-dobermana-aktualne-info-www-nadzieja-dobermana-pl-pomoz-dobeczkom-35110/index694.html#post11182823[/url]
  12. Wygląda jak husky z samoyedem - SUPER:loveu:
  13. Kraksa ulv ma nóżki raczej bezwładne...Jeździ na wózku... Też jest po takim wypadku jednak funkcjonuje jak normalny piesek!
  14. Może po prostu kości sie źle zrosły i może jest szansa na sprawność!
  15. Katastrofa... Ludzie buldożki wywalają... Koniec końców.:shake:
  16. Czytam wątek od jakiegoś czasu... Bezradność nie pozwalała mi tu nawet nic napisać. Historia tego psa przypomina mi do bólu historię innego... Maksik... Wstyd mi, ze jestem człowiekiem.. [*]
  17. Dla mnie to ona jest chartowata;). Chart z czymś:lol:
  18. KaRa to mailuj!:evil_lol:
  19. Czy dobuś znalazł dom? Migneła mi jego obroża przy amstaffie tym łaciatym...
  20. Tosiu czy doberman jest tam nadal? Jak on sie ma? Jaki jest w stosunku do innych psów? Kiedy sie wybierasz do przytułku?
  21. No chyba wtedy jest większa szansa, ze ktoś go wypatrzy;). [SIZE=1] PS:Ostatnio wdałam sie w rozmowe z przypadkowo spotkaną włascicielką dobermana i okazało się, ze cała jej rodzina regularnie przegląda naszą strone i trzyma kciuki za każdego psa:cool3:. Super! Dla mnie rewelacja, że zwykli "szarzy" ludzie o nas wiedzą:loveu:[/SIZE]
  22. To szczeniak, dlatego sie taka wydaje. Przynajmniej na tych zdjęciach jest chartowata:lol:. Napisz do Oris. Mieszka w ok. poznania i to chartowo - dobkowa cioteczka.
  23. To to czarno - białe jest chartowate:loveu:
×
×
  • Create New...