Jump to content
Dogomania

Karilka

Members
  • Posts

    6388
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Karilka

  1. doberman sznaucerek miniaturowy vel zając No i... Ślimak, kotka bez oka i pan rybek.
  2. :turn-l:... Pati Baksik cały czas taki sam. Chłopakowi czas sie w futrze zatrzymał. Dolar sie zrobił jeszcze bardziej przylepny :mdleje:i ciut bardziej ciapowaty i ...przesyła pozdrowienia chyba, bo wdrapał mi sie na kolana (:splat:) i coś chce napisać mordą na klawiaturze:x Do zobaczenia na Zlocie:bigcool:
  3. Uważam, że po prostu nalezy umieścić na 1 stronie, ze zostały domki bez natrysków (cena jest na tyle atrakcyjna, ze taka nie wygoda nie jest przeszkodą raczej) i tyle. Przecież od tego sie nie umiera;).
  4. No.. z psem sie fajnie śpi, nie powiem, ale z TZ też:diabloti:. Czasami trzeba wybrać z kim sie woli spać:cool1:.
  5. Dolar niestety ale śpi zawsze ze mną i koniecznie na łóżku. Inaczej nie uśnie. Ale to jest tak, ze 2 miejsca są na dole i 2 na górze? Hm?
  6. Dolar pewnie opanuje sztuke schodzenia tyłem:evil_lol: albo będzie skakał na łeb od razu... Z resztą... Kto by był chętny znosić ponad 40kg?:shake: Chyba aż takiego łosia trudno byłoby mu znaleźć..:roll:
  7. Karilka jest. Telefon milczy jak zaklęty..:roll: Zonia, Słoneczko... Gdzie Twój domek?
  8. No nie. Domki 4 osobowe też maja strome schody? Biedny Dolar na łeb będzie spadał:evil_lol::diabloti:. Już widzę jak w nocy będzie "łubudubudub-PIERrrDUT!"...
  9. Mysia właaaśnie. Moi rodzice kiedyś sie martwili o wszystko ale z czasem sie wytresowali ;P. I tak nie mają wpływu, więc po co sie martwić haha. Prawie jak ślązacy, jo!:diabloti:
  10. Lorien ale przeciez była mama Gordonowej i ... było spoko.;)
  11. Ja śpię z psami, a nie one śpią ze mną:shake:...
  12. doberman:loveu:
  13. Czy mimo tego zaniedbania, czy pies jest zdrowy?
  14. Czino jest po prostu świetny. Zonka też:loveu:
  15. Zonia idzie na poszukiwanie domku;)
  16. Jak sie wchodzi na ten watek to zajeżdża brazyliadą:evil_lol::cool1:
  17. Zonka i Vika_Bari [IMG]http://images29.fotosik.pl/318/5eec9c485ae5e40bmed.jpg[/IMG] Zonka i Tata Olenki... Tymczasowy opiekun. Smutno, że musza się rozstać.. [IMG]http://images27.fotosik.pl/317/b3b1a5f7cec8c206med.jpg[/IMG] [CENTER][IMG]http://images26.fotosik.pl/318/c4dd787b83f16c84med.jpg[/IMG]:-(:-(:-( [/CENTER]
  18. [IMG]http://images34.fotosik.pl/446/2065c1f77a3cb7admed.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/318/196b30201a225103med.jpg[/IMG] Zonia i mój kochany, mały rowero-morderca Czino:loveu: i... brzucho Freda:cool3: [IMG]http://images47.fotosik.pl/53/40a405a0623dac65med.jpg[/IMG]
  19. ... Skarbuś (*) ... Biegaj Słoneczko... Ciotka Karilka kocha i pamięta...:-(
  20. Jenny 19 dziękuję!:multi: Tak... Allegro musi zawierać piękne zdjecia:roll:. Ludzie to wzrokowcy.
×
×
  • Create New...