:turn-l:...
Pati Baksik cały czas taki sam.
Chłopakowi czas sie w futrze zatrzymał.
Dolar sie zrobił jeszcze bardziej przylepny :mdleje:i ciut bardziej ciapowaty i ...przesyła pozdrowienia chyba, bo wdrapał mi sie na kolana (:splat:) i coś chce napisać mordą na klawiaturze:x
Do zobaczenia na Zlocie:bigcool:
Uważam, że po prostu nalezy umieścić na 1 stronie, ze zostały domki bez natrysków (cena jest na tyle atrakcyjna, ze taka nie wygoda nie jest przeszkodą raczej) i tyle. Przecież od tego sie nie umiera;).
Dolar pewnie opanuje sztuke schodzenia tyłem:evil_lol: albo będzie skakał na łeb od razu... Z resztą... Kto by był chętny znosić ponad 40kg?:shake:
Chyba aż takiego łosia trudno byłoby mu znaleźć..:roll:
No nie. Domki 4 osobowe też maja strome schody?
Biedny Dolar na łeb będzie spadał:evil_lol::diabloti:.
Już widzę jak w nocy będzie "łubudubudub-PIERrrDUT!"...
Mysia właaaśnie.
Moi rodzice kiedyś sie martwili o wszystko ale z czasem sie wytresowali ;P.
I tak nie mają wpływu, więc po co sie martwić haha.
Prawie jak ślązacy, jo!:diabloti:
Zonka i Vika_Bari
[IMG]http://images29.fotosik.pl/318/5eec9c485ae5e40bmed.jpg[/IMG]
Zonka i Tata Olenki... Tymczasowy opiekun. Smutno, że musza się rozstać..
[IMG]http://images27.fotosik.pl/317/b3b1a5f7cec8c206med.jpg[/IMG]
[CENTER][IMG]http://images26.fotosik.pl/318/c4dd787b83f16c84med.jpg[/IMG]:-(:-(:-(
[/CENTER]