Jump to content
Dogomania

Kindziora1

Members
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

About Kindziora1

 • Rank
  Member
 • Birthday 06/16/1982

Converted

 • Location
  Rzeszów
 1. Kindziora1

  To ja, Basetla. Mam dom!

  Co z bassetką ? Pojchała do nowego domu??
 2. Kindziora1

  To ja, Basetla. Mam dom!

  Jeżeli nikt sie po Nią nie zgłosi,to mój znajomy bardzo chetnie ją zaadoptuje :)
 3. Kindziora1

  To ja, Basetla. Mam dom!

  [B]Neris[/B] mój znajomy może jechac jutro po sunię. Próbował skontaktować się z Tobą,ale komórka nie odpowiada. Daj znac czy Mała jest nadal do adopcji.
 4. Kindziora1

  To ja, Basetla. Mam dom!

  Mam chętnego na sunię. Pewny, dobry dom. Chłopak jest moim dalszym sąsiadem, ręczę za niego.
 5. Kindziora1

  "Hodowla" - dogi jako wsiowe burki

  [quote name='Alicjarydzewska']no tak święta racja , ale my sobie możemy pogadać , skoro osoby które tam były raban przenosły na forum molosów a same siedziały cicho jak myszy pod miotłą [/quote] Nie byłam w tej hodowli!! Zadzwoniłam do kobiety,usłyszałam o szczeniaku z chorą łapą, z ciekawości znalazłam ich stronę w internecie - zdjęcia kojca i warunków wstrząsnęły mną. Hmmm... hodowcy dogów wiedzą co się tam dzieje,bo przecież kryją ich suki:mad:
 6. A co myslicie o wyżłach?? Nadają się?? a dokładniej o wyżłach węgierskich i weimarskich :cool3:
 7. Kindziora1

  jJakie są dogi?

  [quote name='kasia i PePe'] ( od razu pytanie: czy mozna tu zapytac o hodowle tak z nazwy i adresu? - tzn o opinie o tej hodowli?) [/quote] Można a nawet trzeba jesli chcesz kupić psiaka z dobrej hodowli , a nie rozmnażalni.
 8. Cos mnie trafia jak sobie pomyśle,że tacy ludzie dogi hodują. [IMG]http://img235.imageshack.us/img235/5227/kalina117ge.jpg[/IMG] [IMG]http://img235.imageshack.us/img235/2660/kalina137rj.jpg[/IMG] [IMG]http://img235.imageshack.us/img235/4258/dogi62ix.jpg[/IMG] [IMG]http://img235.imageshack.us/img235/6499/dogi118iy.jpg[/IMG] Zdjęcia pochodzą ze strony hodowli dogów niemieckich Cynos Familiaris. To cos za żółtymi szczeniakami to KOJEC Rozmawiałam z tą babą,powiedziała,że ma dla mnie pięknego błekita ale niestety cos mu sie w łapke stało " bo wie pani,ich 9 sie urodziło i ja je w kojcu trzymam,bo niby gdzie taka ilość , i on sobie łape wsadził,cos sobie zrobił,nie wiem moze z nim do weterynarza trzeba pojechac,bo wogóle nie chodzi na te łapkę" - mniej więcej tak wyglada rozmowa z babsztylem Na pierwszej fotce widzimy błękitną sukę,która została skopana po wyjściu z ringu ponieważ przegrała z inna suką. Zwróćcie uwagę na prawą strone fotki(mniej więcej pośrodku) - widzimy tam żółtego doga zamkniętego w czymś ,co niby ma być kojcem. Dlaczego ta "hodowla" istnieje?? Dlaczego nikt sie tym nie zajmie?? Czy ZK przyjeżdżając na odbiór szczeniąt nie widzi w jakich warunkach te psy są przetrzymywane?? Cytat ze strony hodowli: "08.10.2004 roku Kalina urodziła 8 szczeniąt z tego psa i suczkę zagniotła pozostało 6 szczeniąt, a po szczepieniu padł jeszcze jeden. 02.12.2004 szczenięta zostały odebrane. Od tej pory Kalina jest naszą własnością i znależliśmy jej pięknego partnera " Nic dziwnego ,że dwa szczeniaczki zagniotła.Widocznie bude ma za ciasną :evil: :evil: Kolejny cytat ,z działu o wychowaniu doga: "Do 6 miesiąca staramy się aby nikt obcy nie zamieszkał z nami w domu, nie głaskał szczeniaka - co wyrabia w nim nieufność. W 6 miesiącu takie szczenie potrafi warczeć na obcych, szczekać mimo że czuje lęk przed osobami obcymi, w naszej obecności pozwalamy psu na warcznie na obcych. Po 6 miesiącu pozwalamy innym osobom na kontakt ze "małym" dogiem. Wtedy wyrabia się w nim tolerancja do obcych, a w przyszłości pozorny brak zainteresowania osobami trzecimi. Dorosły dog w obecności właściciela nie reaguje agresywnie na gości i ludzi spotkanych na spacerze, ignoruje ich do momentu gdy poczuje zagrożenie."
×