-
Posts
6388 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Karilka
-
[quote name='diabelkowa']no to My z Lorien i Gloria bierzemy jeden 4 osobowy domek ;] diabel-pies-domek :)[/quote] A może ja mogę się zgłosić?:loveu::cool3: Tak czy inaczej: Karilka + Dolaro - domek
-
Jambo... [*] mosii trzymaj się... Zrobiłaś wszystko co było mozna...:-( Sucz z rodowodem, trzymana na podwórku... [url=http://www.allegro.pl/item522209912_dobermanka_oddam_w_dobre_rece.html]dobermanka-oddam w dobre ręce (522209912) - Aukcje internetowe Allegro[/url] [CENTER][IMG]http://photos01.allegro.pl/photos/400x300/522/20/99/522209912_2[/IMG] [/CENTER]
-
Ha, jak fajnie:loveu:. Górowato KaRa ośrodek jest może ogrodzony? Jaka jest cena? Napiszesz coś o tym?:lol: Opłata za psy itp?
-
Wspaniale DT u Vika_Bari i oris - oazy dla niechcianych zwierzat
Karilka replied to xxxx52's topic in Już w nowym domu
Max zaraz znajdzie fajny dom. Jest super! W Łodzi są 3 bidne dobeczki..:-( -
Biała piękność w schronisku - chiński grzywacz ZAADOPTOWANA
Karilka replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
Ja też uwielbiam grzywacze:loveu:. Suka jest bardzo ładna. Nie zdziwiłabym się jakby posiadała tatuaż.:roll: Łysy Czino będzie miał koleżanke:loveu: -
Łódź - NIKT ICH NIE CHCE - setki psów na Kosodrzewiny
Karilka replied to _Tosia_'s topic in Już w nowym domu
Dobeczka już nie ma, tak? Tosiu, czy byłaś tam? Jakie są szczeniaki? -
Oj nie koniecznie. Są psy, które po prostu nie lubią ciągnąć i tyle:cool1:
-
No tak ale może nikt ze sportoców sie nią nie interere bo nie ma tego zapału do ciągnięcia a taki pies ... to nie pies:cool1:. Oczywiście sucz jest cudowna i widzę ją na kanapie:loveu::loveu::loveu:
-
Cudo! Ona ma zacięcie do ciagnięcia? Szarpie na smyczy?
-
3-miesięczne sunie PITBULL Red Nose - grozi im PSEUDOHODOWLA!
Karilka replied to Martens's topic in Już w nowym domu
Ehh... red nose... :loveu: -
Wspaniale DT u Vika_Bari i oris - oazy dla niechcianych zwierzat
Karilka replied to xxxx52's topic in Już w nowym domu
O kurcze ale ten rottuś jest śliczny...:-o:loveu::loveu::loveu: Irma taka jużakowata chyba jest, prawda?:loveu: -
A Wy paskudy:shake:. Chwile mnie nie ma, a tu już przekabacają na mroczną strone dogomanii kolejną, nieświadoma losu ofiare
-
Kurcze, Mój biedny pechowy Dolar ucierpiał. Odgryzioną ma połowe ucha... [COLOR=LightBlue]Wyżalam się Wam bo nie mam komu[/COLOR]:diabloti: Darwin. Właśnie. Musisz się wylegitymować:cool3:. Kara czy dzwoniłaś do ośrodków w Jeziorsku?
-
Wiosenko...To zima. Ciężki okres, praktycznie dla wszystkich...:shake: "Nie martw się cieniem. Cień to oznaka, że gdzieś jest słonecznie.." Trzymaj sie. Musimy dać rade.
-
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
Karilka replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
Czy mogę zniknąć z listy dłużników?:roll: Wszystkie sprawy są już wyjaśnione... Przynajmniej z mojej strony... -
[quote name='gops']pf mam mke na zbyciu ale jak sie nie miesci to przykro mi :evil_lol::eviltong: dzisiaj dojdzie nam obroza :diabloti: a ja przygArne z checia szelki do biegania cos jak manmat rozmiar M lub L :razz:[/quote] Mam tylko na doga niemieckiego na zbyciu:diabloti:
-
Może pobijemy rekord frekwencji w tym roku:cool3:...
-
[IMG]http://img.photobucket.com/albums/v489/Linkies/DSC_0807.jpg[/IMG] [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v489/Linkies/DSC_0808.jpg[/IMG] [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v489/Linkies/DSC_0810.jpg[/IMG] Takie cudo jest w Swarzędzu "Witajcie! Chciałbym przedstawić Wam młodego pieska, który znajduje się w schronisku w Swarzędzu (niedaleko Poznania).. w schronisku jest może od 3 tygodni, jego wiek ocenia się na około rok.. na pierwszy rzut oka widać, że pies poznał już co to głód.. garnie się do ludzi.. jest kochany i przyjacielski - szalenie ufny - jak tylko podejdzie się do boksu lizaniem po rękach błaga o to, by go stamtąd wyciągnąć.."
-
[IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i818429.jpg[/IMG] Taka sunieczka jest w schronisku w Tomaszowie (ok. Łodzi). CUDO! [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/schronisko-tom-maz-psy-sie-zagryzaja-sa-glodne-kompletny-brak-adopcji-102428/index311.html[/url]