Jump to content
Dogomania

Karilka

Members
  • Posts

    6388
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Karilka

  1. [IMG]http://photos02.allegro.pl/photos/oryginal/534/06/33/534063385[/IMG] [url=http://www.allegro.pl/item534063385_oddam_mlodego_dobermana.html]Oddam młodego dobermana (534063385) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
  2. Właśnie, własnie... Mysia prawde Ci powie:evil_lol:
  3. Ana_Zbyska nie gadaj tyle tylko wrzucaj foty:evil_lol:
  4. SaJo myślę, że to już zależy od konkretnego psa. Wiem, że jakby mnie nie było, pies byłby pewnie nie spokojny. Kiedy jestem - pełen luzik. Tak przynajmniej było zawsze, jeśli chodzi o kontakty z obcymi.:roll: Mam też sukę, której zmarła włascicielka i mieszka teraz u mojej ciotki. Taka kupka frustracji. Posłuszna ale nie zsocjalizowana. Nie umie własciwie nic. Yamayka, jeśli chcesz to mogłabys z nią także spróbować ale to cięższy przypadek. Tutaj daje 100% swobode co do szkolenia itp. Sucz jest, że tak ujmę w stanie "surowym":shake:.
  5. To ja też sie skusze na koszulke... ...Jak sekta to sekta...:evil_lol: Ania_Zbyska pochwal się nam:loveu:
  6. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/smycze-smyczyska-smyczunie-do-10-lutego-129795/#post11643877[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/wiosenny-lupine-do-10-lutego-129793/#post11643190[/url]
  7. [CENTER][SIZE=4][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/wiosenny-lupine-do-10-lutego-129793/#post11643190"][COLOR=DarkOrchid][B][FONT=Comic Sans MS]BAZARKOWNIA[/FONT][/B][/COLOR][/URL][/SIZE] [LIST] [*][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/suchary-specjalne-su-2-10-ii-129825/"]SUCHARY WOJSKOWE[/URL] [/LIST] [LIST] [*][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/skarpetkowy-szal-10-ii-129862/#post11647754"]SKARPETKI[/URL] [/LIST] [LIST] [*][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/smycze-smyczyska-smyczunie-do-10-lutego-129795/#post11643877"]SMYCZE[/URL] [/LIST] [/CENTER]
  8. Kurze łapki są idealne na wzmocnienie stawów, co u psa pracującego jest niezbędne.;) Tran jest super na m.in: sierść, pazury i [U]ścięgna[/U]. [RIGHT] [/RIGHT]
  9. Wojsko i policja szuka domów dla psich emerytów. Słyszałam ostatnio właśnie, że psy emerytowane szukały domów.... Z resztą był nawet do adopcji pies policyjny na dogo;).
  10. saJo no tak, tyle, że chciałabym wiedzieć czego i w jaki sposób mój pies jest uczony. Czemu tak, nie inaczej... Wiem, że przynajmniej na początku takiej wspólnej przygody, będe musiała "pomóc" w wysłaniu tej nici porozumienia między nową trenerką a psem. Do tego, jestem zdania, że za dobrą zabawe Dolar zrobi wszystko, natomiast gdyby mnie nie było - byłby raczej zaniepokojony. Nie skupiłby się na nauce. Ciekawa jestem co z tego wyjdzie. Jesli z Dolarem yamayce nie wyjdzie - spróbujemy z łatwiejszym egzemplarzem. Takim, co kocha obcych:loveu:.
  11. KaRa to działaj, jako prawowita dogomaniaczka. Skoro masz tak bliziutko...
  12. Ta... wiele lat przyjaźni.... :roll:
  13. Zdjęcie przedstawia dość zadbanego psa na łańcuchu, na pewno nie 1 metrowym. Mój pies też siedział na łańcuchu na Zlocie i do TOZu nikt nie zgłosił:evil_lol:
  14. KaRa może mój pies nie jest z jakimiś zaje.istymi papierami, nie jest zbyt doskonały, ma czasem jakieś odpały ale kocham go nad życie. Mój pies jest dla mnie najlepszy. Nie potrzebuje mieć rodowodu i pięknej sierści abym go kochała. Ropienie oczu w jego wypadku to niedobór masy... Nie musi Ci sie podobać. Wystarczy że ubóstwiam go ja... Takiego, jakim jest:loveu:
  15. KaRa na wystawie to psy sie całkiem fajnie bawiły.. Co z reszta napisałaś potem na watku Zlotowym w zeszłym roku;). Nic na to nie poradze, że Diuczek młody i upierdliwy troche pod względem zabawy, natomiast Dolar nie lubi jak ktoś mu na łeb włazi... Dostał szczeniak bure od starego wyjadacza (dosłownie i w przeniośni:evil_lol:). Nic nikomu sie nie stało, przeprosiłam i Diuczek przestał być natarczywy w stosunku do Dolara ...i wszyscy byli szczęśliwi. Nie rozumiem, po co rozpamiętujesz, skoro podczas samego faktu tego nie przezyłaś nawet zbyt szczególnie...
  16. [quote name='rose']mnie też nie znasz, a według Ciebie jestem ponoć dziwna i sceny odwalam:diabloti:[/quote] No nie wiem. Nie podpiszę się na dzień dzisiejszy pod tym zdaniem. Nie ukrywam, że chciałabym Cię poznać troszke bardziej.
  17. KaRa przepraszam ale nie znam Cię na tyle, aby Cię oceniać... Po prostu wstrzymuję się od jakichkolwiek opinii na Twój temat. Przepraszam, czy to źle? Nie rozumiem w tym momencie Twojej postawy...:roll:
  18. Ej, ej, dziewczyny:shake:. Ten wątek miał być typowo Zlotowo - ustaleniowy a tu nagle jakieś pranie brudów sie zaczyna...:shake::roll:. Szkoda.
  19. Tak się pytam, ze względu np. na dogomaniaków, którzy chcieliby przyjechać np. na weekend. Potem jest problem, gdzie ich ulokować.:roll: Nikogo nie chce nikomu "dostawiać":evil_lol: [SIZE=1]Olek, Tyszanie jak dla mnie są ok, mimo wszystko co o nich sądzisz... Natomiast KaRy nie znam i oceniać nie będe;)[/SIZE]. [SIZE=1]...Za to znam troszke Diuczka:diabloti:[/SIZE]
  20. A możliwe są ewentualnie jakieś "dostawki"?:evil_lol:
  21. oj. No nie tak do końca.:evil_lol: Wiesz, też sie interesowałam tym szkoleniem troszke ale nie zaangażowałam sie w to nigdy. Szkoda. Chodzi mi bardziej o układ "Co dwie głowy to nie jedna";) Moje psy siedzą w domu i wyjdą te 3 razy dziennie na spacer, rzadko połączony z nauką. Chciałabym, żebyś poznała (proponuje Dolara, on ma ogromny temperament i leciutkie ADHD) i zobaczyła "z czym to sie je". Zobaczyłybyśmy jak obcy pies reagowałby na Twoją osobę. Na ile obdarza Cię zaufaniem. Czy wyraża ochotę na pracę z Tobą. Potem wyszłoby co będzie dalej. Nie miałabym zamiaru oddać Tobie mojego Słońca, tak po prostu i sobie pójść w drugą stronę. :shake: Jeśli tylko masz ochotę - możemy się spotkać i poznasz, jak to jest w praktyce z obcym psem. Może posiadasz dar i psy będą w Ciebie wpatrzone od razu? Może stwierdzisz, ze praca z innym, obcym psem nie jest przeznaczona Tobie? Co Ty na to?
  22. Ewentualnie, jeśli wolisz spokojniejszego psa - mam sznaucerka, który łatwo się uczy ale jest troche specyficzny. Kocha zabawe, boi sie troche innych psów. nie boi sie za to żadnych wystrzałów i ... własciwie niczego. Nie jest szczekliwy ...w porównaniu do innych małych jazgotów. Umie: siad, waruj, choć, równaj, zostaw, puść, zostań, raczej bez znaków optycznych. Uwielbia zabawy typu agility (włazi nawet po drabinie:loveu:). Mogę oddać Ci nawet oba psy pod skrzydła, jeśli szukasz róznorodności:evil_lol:. Jeśli jesteś zainteresowana to prosze o kontakt na pw:loveu:.
  23. [quote name='saJo']Jezeli ten ktos nie pracuje ze swoim psem, to raczej troche pracy, nawet z niedoswiadczona osoba, ale pod okiem skzoleniowca w niczym nie zaszkodzi. Poszukaj wsrod znajomych, znajomych znajomych, zdarzaja sie osoby, ktore np wziely goldena, bo to taki super pies rodzinny, a potem sie okazuje, ze golden ma za duzo energii. Ty bierzesz psa i z nim trenujesz np posluszenstwo, czy agility, czy co tam wspolnie wymyslicie, a wlasciciele maja wybieganego, spokojnego rodzinnego goldena. Taka darmowa usluga petsitter ;) Ma u siebie taka osobe, z wlascicielami dziela sie po polowie kosztami szkolenia i wszyscy sa zadowoleni. Wlasciciele maja wybieganego psa, przewodniczka zdobywa doswiadczenie, aby mc pracowac ze swoim psem, ktorego bedzie miala w drugiej polowie tego roku. Nie wiem jakich szkoleniowcow pytalas, moze jeszcze warto sprobowac, moze jeszcze ktos sie znajdzie, kogo jeszcze nie pytalas?[/quote] yamayka! Mam SUPER psa do pracy dla Ciebie! Jeśli tylko jesteś chętna na ADHD, które dość łatwo się nakręca na prace, nie agresywny w stosunku do nikogo i nauczony mniej więcej (!!!) posłuszeństwa (siad, waruj, zostań, daj głos, do mnie - znaki optyczne i słowne). Pies potrzebuje sporo ruchu i właśnie pracy z człowiekiem a ja nie mam za bardzo na to czasu...:roll::shake: Także, jeśli tylko masz ochotę, to jesteśmy otwarci:lol:. Pies pływa (wyławia), skacze, biega przy rowerze (nawet 40-50km :roll:)... Tylko nie uczyłam go aportować(na lądzie)... Fajne by było jakieś agility;). Jak na razie opanował komendę "przeszkoda" i skacze chętnie np. przez ławki, huśtawki itp.
  24. ...Dobermanom po ukończeniu 3 roku życia, kurczy sie czaszka i rzucają sie na właściciela, zostawiając krwawy placek:roll:
  25. komar i to już jest tam?
×
×
  • Create New...