Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. W schronisku jest malutki , obłędny psiak. Dla mnie mix terierka z jamnikiem szorstkowłosym. Młody , przesłodki Iwo. Nie mam sumienia dręczyć elik, proszę o pomoc we wklejeniu psiunia bo ja nie umiem:)
  2. Super:) Dziękuję:) Bożenka i tak dzwoni do mnie i przekazuje numer więc nie ma co Jej niepotrzebnie obarczać.
  3. Może niech na razie będzie na mnie bo Kasia jest z psami w Bieszczadach i tam jest marny zasięg. Ja przekazuję Jej kontakty zaintersowanych i Ona dzwoni jak łapie zasięg.
  4. Kasia szuka dla niego domu ale ma świadomość ,że to nie jest proste.
  5. Kasię przerosły koszty. Tofik wg Artemidy jest gotowy do adopcji , więc go zabrała do siebie. Nadal szukamy domu.
  6. Tofik nie ma ds. Kasia , która za niego płaciła zabrała go do siebie ale na zasadzie dt. Szukamy dla niego ds. Cały czas odsyłam chętnych do Kasi.
  7. To jest Opiekunka Tofika, która go teraz opłacała w Artemidzie.
  8. Tyśka dziękuję z całego serca:) Tofik jest od piątku z Kasią.
  9. Sara pojechała dzisiaj do domu. Cudna Rodzina. Jutro schronisko ma opuścić Tonia. Jutro mają też być Państwo poznać sleputka Rubena.
  10. Ona jest boska, będą dzwonić.
  11. 15 zł wpłynęło od Agnieszki105 Dziękuję:):):)
  12. Malwinka zamieszkała w domu z ogrodem, Państwo mieli 12 lat sunię rodezjana. Dwie dziewczynki 12 ,14 lat. Pan przysłał film nakręcony w domu i ogrodzie.Całą rodziną przyjechali do schroniska. Już dzwonił żeby zdać relację. Malwinka to wycofany psiak i potrzebuje czasu i zrozumienia. Mam nadzieję , że wszystko się ułoży i Malwinka zapomni o strachu.
  13. Malwinka pojechała właśnie do domu. Trzymajcie kciuki. Biedna Tonia straciła ostatnią towarzyszkę niedoli z boksu. Oby tej biduni się też poszczęściło.
  14. :):):):) Psiaczki dziękują:)Ja też:)
  15. Napis się pojawia na zdjęciu ogłoszeniowym.
×
×
  • Create New...