Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. Jutro ma jechać do ds.
  2. Jutro , trzymajcie kciuki.
  3. Elu to ja przepraszam, ciągle Ci coś wysyłam.
  4. Niestey z tymi zdjęciami to często jest problem.
  5. Dziękuję Wam za pomoc.
  6. Siedzi w schronisku:( To staruszek, dobra psina:(
  7. We środę biedak wyrusza do Szafirki. Bogusik , Anula dziękuję:)
  8. Oby wszystko się ułożyło:)
  9. On nie chodzil, ciągnął tylne łapki. To było chyba pourazowe. Dostał sterydy i zaczął wstawać i chodzic ale chodzi powoli i ten tył jest taki obniżony. Co do wieku to dziewczyny mówiły że nie jest stary. Dzisisj maja sprawdzić zęby.
  10. Posłalam Eli filmik. Ten pies rozpaczliwie potrzebuje pomocy. Jest zrezygnowany.
  11. Kupuję guardy, one są bardzo dobre dla strachulców. Boję się ,że tych ślicznych może wyjść. Nie używałam nigdy takich szelek. Doradźcie:)
  12. On chyba powinien przejść przez hotelik albo dt. Zresztą oceńcie. Nie chodził, ciągnął tylne łapki. Teraz chodzi ale dostaje leki p.bólowe.Jest bardzo smutny, wymaga fryzjera. Taki skołtuniony , chudy , biedak:(
  13. W schronisku jest psiak , który łamie serce. Posłałam Eli z prośbą o wklejenie.
  14. Krecik ma dom:) Kciuki jak zwykle na początek potrzebne.
  15. Myślę,że to naprawdę dobry dom.
×
×
  • Create New...