On nie chodzil, ciągnął tylne łapki. To było chyba pourazowe. Dostał sterydy i zaczął wstawać i chodzic ale chodzi powoli i ten tył jest taki obniżony. Co do wieku to dziewczyny mówiły że nie jest stary. Dzisisj maja sprawdzić zęby.
On chyba powinien przejść przez hotelik albo dt. Zresztą oceńcie.
Nie chodził, ciągnął tylne łapki. Teraz chodzi ale dostaje leki p.bólowe.Jest bardzo smutny, wymaga fryzjera. Taki skołtuniony , chudy , biedak:(