Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. W schronisku są dwie osoby do sprzątania i dwie do obsługi biura wożenia chorych psów , zajmowania się dosłownie wszystkim. Psy nie mają spacerów, szaleją w kojcach.Naprawdę nie ma jak zrobić ładnych zdjęć.Koronawirus zamknął możliwości.Czekamy żeby wszystko wróciło do normy.
  2. Elu ja to wiem ale ze zdjęciami jest niestety problem.
  3. LATUS, niepozorny bury psiaczek. Bez wyróznienia ogłoszenia nie ma perspektywy wydostania się ze schroniska: https://www.olx.pl/oferta/latus-super-pies-blaga-o-dom-adopcja-CID103-IDEVe1O.html To jest najcudowniejszy pies. Jest ideałem. Pies marzenie.
  4. Sara ma dom, pisałam ale chyba to uciekło:)
  5. Parwowiroza rozwija się od 4 do14 dni. To potworna , bezlitosna choroba. Strasznie mi przykro, Haniu trzymaj się, wiem co czujesz.
  6. Strasznie , smutno :( Żegnaj kochany psiaczku, tylu ludziom na Tobie zależało i wiem , że to czułeś.
  7. Dzisiaj moja wnusia mnie rozwaliła. Oglądałam w telefonie filmik z psiakmi ze schroniska. Podeszła i kiedy zobaczyła pieski w kojcu zapytała :" babciu a co te pieski robią w więzieniu? Kocham je, trzeba je zabrać z więzienia" Przyznam ,że miałam mokre oczy. Mała nie ma jeszcze 4 lat.
  8. Dziękuję:) Z Gliwic o Iwo zadzwoniła jedna Pani, zresztą super Babka. Pojechała wczoraj z synami do schroniska. W schronisku zainteresowała się sunią, która siedzi od wielu miesięcy, ucieka do budy, boi się wszystkiego. Jej rodzeństwo ma od dawna domy a ona z sześciomiesięcznego bąbla zmieniła się w roczną sunię. Jak Pani o niej usłyszała to powiedziała ,że nie może jej zostawić. Od wczoraj Luna jest u siebie, Pani wczoraj przegadała ze mną ponad godzinę o opiece nad przestraszonym psiakiem. Dzisiaj mam zdjęcia , które wyciskają łzy. Lunka schroniskowa O-Ren opatulona kocykiem, z zabawkami, w ślicznym legowisku. Decyzja tej Pani swiadczy o wyjątkowym sercu. Iwo musi poczekać na swoją szansę.
  9. Może Rybnik, Katowice. Płakać się chce. To samo Picco..... Piesek do domu , na kanapę ale drugi siedzi w kojcu i jest wypuszczany na noc......Jakoś nie wierzę w tą kanapę !!!
  10. Nikt nie dzwoni, ręce opadają. Taki maluszek uroczy.
  11. Uważają , że to super warunki.......
  12. Moja Tonia ma ataki padaczki, ma 17 lat, wcześniej okaz zdrowia. Serduszko bardzo wolno bije,:( Dziadeczki biedne :(
  13. O Iwo dzwonią sami panowie pt. "pies na podwórko"
  14. Faktycznie, nie widać.
  15. Harley i Rudi też dzisiaj pojechały:)
  16. Ruben dzisiaj pojechał do domu:)
  17. Dziękuję:) Iwo malutki, cudny , młody psiaczek.
  18. Co chwilę mi w kompie zrywa internet. Z telefonu niewiele umiem zrobić. Liwka posłam na Whatsappa, dziękuję:)
×
×
  • Create New...