-
Posts
31408 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
13
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ewu
-
Udało się kupić surowicę, jutro jadę po nią do Krakowa. Uffff
-
https://www.ratujemyzwierzaki.pl/ratujemy-psy-ze-schroniska-w-radysach
-
Wyróżnione 3x12,72 zł na 30 dni 38,16 zł wyróznienia.
-
Ramzes i Figaro mają domy.
-
Karta mi nie działała,musiałam wpłacić i zaraz to zrobię.
-
Właśnie tego się boję.
-
Chyba tak.
-
Dziękuję. Myśłałam właśnie o takim pracowniku dlatego pytałam o Cieszyn. Wiem,że Cieszyn to Śląsk ale miałam nadzieję ,że ktoś ma kontakty z osobami pracującymi po drugiej stronie.
-
Dziękuję:)
-
Nie mamy już surowicy i strasznie się boję co zrobimy jak będzie potrzebna (tfu tfu tfu). Muszę kupić parę fiolek ale trzeba jechać do czeskiego Cieszyna. Granica jest otwarta ale nie dla mieszkańców Śląska, my jesteśmy trędowaci. Nie znam nikogo kto był chory na koronawirusa, moi znajomi też nie znają. Nie mam styczności ani nie znam żadnego górnika ale i tak nie mogę podjechać do lecznicy w czeskim Cieszynie żeby odebrać surowicę. Czy ktoś może pomóc ?
-
Figaro ma dom:) Kto ogłasza Ramzesa?
-
Pilnie potrzebuję pomocy kogoś z Cieszyna.
-
Rozmawiałam z Jagną, nie da rady tego pilnować. Proszę wysłać na moje , będę wyróżniać i tu rozliczać.
-
Nie chciałam zapeszyć dlatego czekałam do dzisiaj , nie mówiłam też niczego elik ale umierałam z niepokoju żeby wszystko się udało. W zeszłą sobotę do schroniska przyjechali fantastyczni Państwo wyprowadzać psiaki. Oszaleli na widok Tolusia, miłość od pierwszego spojrzenia. Postanowili dać mu dom. Przyjeżdżali codziennie, siedzieli z nim, chodzili na spacery. Dziewczyny pojechały sprawdzić dom, wszystko super ogrodzone ( tfu ,tfu ,tfu). Wczoraj Państwo przyjechali po Tolusia . Wszystko mieli przygotowane) guardy, obroża, podwójna smycz. I Toluś pojechał:):):) Nie wiem czy wypada mi poproić ale jest w schronisku piesek , który bez przejścia przez dom tymczasowy jest bez szans To młody , wyątkowo piękny Kacperek, tak długo już siedzi i traci nadzieję. Nieśmiało proszę o deklracje i pomoc dla Kacperka. Wyślę Elik zdjęcia.
-
Muszę teraz opłacić sterylkę suni , która jest w bdt w Krakowie u Pani Iwony. Jeśli można to przeznaczę tą wpłatę na ten cel.