Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. Udało się kupić surowicę, jutro jadę po nią do Krakowa. Uffff
  2. https://www.ratujemyzwierzaki.pl/ratujemy-psy-ze-schroniska-w-radysach
  3. Elu on jest w pokoju , nie na zewnątrz. Klatka jest otwarta ale stoi w pokoju. Kasia nie zostawiłaby go na zewnątrz. Wyszedł na dwór , zrobił co trzeba i wrócił do klatki w pokoju.
  4. Kacperek na razie nieufny. Kasia postawiła w pokoju otwartą klatkę. Wychodzi nieśmało na dwór, załatwia swoje sprawy i ucieka do klatki.
  5. Wyróżnione 3x12,72 zł na 30 dni 38,16 zł wyróznienia.
  6. Ramzes i Figaro mają domy.
  7. Karta mi nie działała,musiałam wpłacić i zaraz to zrobię.
  8. Właśnie tego się boję.
  9. Dziękuję. Myśłałam właśnie o takim pracowniku dlatego pytałam o Cieszyn. Wiem,że Cieszyn to Śląsk ale miałam nadzieję ,że ktoś ma kontakty z osobami pracującymi po drugiej stronie.
  10. Nie mamy już surowicy i strasznie się boję co zrobimy jak będzie potrzebna (tfu tfu tfu). Muszę kupić parę fiolek ale trzeba jechać do czeskiego Cieszyna. Granica jest otwarta ale nie dla mieszkańców Śląska, my jesteśmy trędowaci. Nie znam nikogo kto był chory na koronawirusa, moi znajomi też nie znają. Nie mam styczności ani nie znam żadnego górnika ale i tak nie mogę podjechać do lecznicy w czeskim Cieszynie żeby odebrać surowicę. Czy ktoś może pomóc ?
  11. Figaro ma dom:) Kto ogłasza Ramzesa?
  12. Pilnie potrzebuję pomocy kogoś z Cieszyna.
  13. Rozmawiałam z Jagną, nie da rady tego pilnować. Proszę wysłać na moje , będę wyróżniać i tu rozliczać.
  14. Elu Toluś dzisiaj był kąpany ale ja to w sam raz rozgrzeszam. Trudno niestety patrzeć na schroniskowy brud , o zapachu nie wspomnę. Przy takim upale smród powala:(
  15. Nie chciałam zapeszyć dlatego czekałam do dzisiaj , nie mówiłam też niczego elik ale umierałam z niepokoju żeby wszystko się udało. W zeszłą sobotę do schroniska przyjechali fantastyczni Państwo wyprowadzać psiaki. Oszaleli na widok Tolusia, miłość od pierwszego spojrzenia. Postanowili dać mu dom. Przyjeżdżali codziennie, siedzieli z nim, chodzili na spacery. Dziewczyny pojechały sprawdzić dom, wszystko super ogrodzone ( tfu ,tfu ,tfu). Wczoraj Państwo przyjechali po Tolusia . Wszystko mieli przygotowane) guardy, obroża, podwójna smycz. I Toluś pojechał:):):) Nie wiem czy wypada mi poproić ale jest w schronisku piesek , który bez przejścia przez dom tymczasowy jest bez szans To młody , wyątkowo piękny Kacperek, tak długo już siedzi i traci nadzieję. Nieśmiało proszę o deklracje i pomoc dla Kacperka. Wyślę Elik zdjęcia.
  16. Pisałyśmy równocześnie:) Ja prześlę Eli Twoją wpłatę. Przepraszam ,że dopiero dzisiaj zajrzałam do banku. Naprawdę przez te telefony nie mam chwili spokoju. Jeszcze raz dziękuję za pomoc dla Tolusia.
  17. Muszę teraz opłacić sterylkę suni , która jest w bdt w Krakowie u Pani Iwony. Jeśli można to przeznaczę tą wpłatę na ten cel.
×
×
  • Create New...