Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. A to malutki piesek o imieniu Stuart. Może ma 5-6 kg. Jest młodziutki, przyjazny. Trudno okruszkowi w schronisku. Nosek jest zdrowy, taka jego uroda.
  2. Zuczek pozdrawia z domku.
  3. Elu kochana dziękuję. To Albinek 2, czeka aż Kasia go zabierze na dt.
  4. Wysłałam MMSy, widocznie nie doszły
  5. Spróbuję na maila, podaj mi proszę na pw.
  6. Elu kochana dziękuję:):):)
  7. Anulko na śmierć zapomniałam. Już posłałam MMSy. Dziękuję:)
  8. Staruszek przyjechał w bardzo złym stanie, praktycznie nie chodził. Teraz jest lepiej, jakoś drepcze. Skóra na pyszczku i uszy w fatalnym stanie:( Dziewczyny jeżdżą z nim do weta.
  9. Dzisiaj dostałam zdjęcia staruszka , który ledwo chodzi. Jak trafił do schroniska wszyscy myśleli ,że jest potrącony przez auto ale okazało się ,że jest tak osłabiony. Jest lepiej ale schronisko to nie jest miejsce dla takiego dziadunia. Posłałam Eli zdjęcia. Nazwałam go Kosmo.
  10. Molka tez super trafiła. Przemiła , kulturalna Rodzina. Dwie córki 12 ,14 lat, Pani nie pracuje. Naprawdę uroczy Ludzie :) Pan dzwonił przed chwilą , nie mogą się nacieszyć, Molka jest cudowna:)
  11. Żuczek ma naprawdę kochający dom. Pani dzisiaj rano dzwoniła zdenerwowana bo zrobił luźną kupkę. Od razu reakcja, weterynarz. Już kupka piękna:)
  12. Żuczek i Molka już w swoich domach:):):):)
  13. Co chwilę pojawia mi się informacja ,że jest błąd na tej stronie, Teraz nawet z komputera.
  14. Pisałam posty z telefonu i przepadły.
  15. Wyślę jak tylko dostanę. Dziękuję:)
  16. Żuczek ma jechać w weekend do ds. Zadzwonił do mnie Pan który opowiedział jak bardzo przeżyli śmierć swojego poprzedniego pieska. Zdrowy , młodziutki nagle upadł. Próbowali go reanimować ale piesek zmarł właściwie natychmiast. Państwo poprosili weterynarza o sekcję bo byli w szoku i chcieli wiedzieć co się stało. Przyczyną była wada serca. Nie było żadnych oznak.Strasznie to przeżywali i dopiero po roku są gotowi na nowego członka rodziny i pragną żeby był nim Żuczek. Pani nie pracuje , zajmuje się domem i sześcioletnim synem. Mieszkają w domu z ogrodem w ładnej miejscowości na Opolszczyźnie. Pani z hoteliku pojedzie z Żuczkiem , obejrzy wszystko i pozna rodzinę . Ja bardzo długo rozmawiałam z Panią i Panem, wysłałam ankietę i nie ukrywam ,że nie mam zastrzeżeń. Oby moja ocena pokryła się z opinią Pani Karoliny.Obu nam bardzo zależy na szczęściu Żuczka. Bardzo mnie ujęło jak Pani powiedziała ,że są kochającą się trzyosobową rodziną i do pełni szczęścia brakuje im czwartego członka ich stadka i marzą żeby to był nasz Żuczek.
  17. Nie było kontaktu ale i tak mam już trzy poważne kandydatury.
  18. Po Żuczka ustawiła się kolejka. Trzy domki wydają się super. Zaproponuję inne psiaki tym ,do których nie pójdzie.
×
×
  • Create New...