Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. Na konto Maleństw wpłynęło 50 zł od Figuni. Aniu dziękuję z całego serca.
  2. Toluś siedzi na razie w schronisku. W poniedziałek ma jechać do dt. Przepraszam za ciszę z mojej strony ale mamy 10 szczeniąt i po ich ogłoszeniu odbieram po kilkadziesiąt telefonów dziennie. Właściwie to cały czas gadam przez telefon, wysyłam ankiety, czytam, odpowiadam, załatwiam wizyty. Cztery bąbelki na szczęście już mają zapewnione domy- jedna sunia dzisiaj pojechała do Warszawy, dla piątego jutro wizyta pa. Jestem potwornie zmęczona. Dziękuję ,że tu jesteście , dziękuję za wpłaty i deklaracje. Elu spytam czy dziewczyny dadzą radę zrobbić Tolusiowi zdjecia.
  3. https://m.olx.pl/oferta/dzis-czuje-ze-brak-mi-sil-CID103-IDC4RT8.html https://m.olx.pl/oferta/hanys-czarny-mis-za-kratami-schroniska-CID103-IDBlTaq.html https://m.olx.pl/oferta/leo-niepozorne-piekno-CID103-IDEJ5JC.html Czy mogę prosić o pomoc w wyróżnianiu.
  4. Pani wyciągnęła z jakiejś mordowni małą sunię, Właśnie mi przysłała zjęcie. Z Wojtyszkami się nie udało.
  5. Czy ktoś wie kogo można prosić o pomoc w wyciągnięciu psiaka z Radys albo Wojtyszek? Pyta mnie Pani , która chce pomóc ale na razie próbuje bezskutecznie.
  6. Molly od rana w ds.
  7. Iwo ma dom, trzeba podmienić ogłoszenie. Mam ciągle telefony o niego.
  8. Nie udaje mi się wysyłać zdjęć na maila.Czy mogę komuś wysłać na Whatsappa żeby tu zamieścił i przesłał Jagnie?
  9. Tak się boi ,że nie da się dotknąć. Jest przerażony.
  10. W schronisku jest maleńka sunia, brakuje jej części tylnej łapki:( Czekam na zdjęcia.
  11. Strasznie biedny.:( Pytałam o niego, jest bardzo zadbany, niestety nikt na razie się nie zgłasza. On "umiera" z przerażenia.
  12. Założyłam wątek Tolusiowi ale Osobą odpowiedzialną za Tolusia jest elik. Elu dziękuję Ci z całego serca.
×
×
  • Create New...