Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. Mają kojec. Kupiłam dzisiaj 24 puszki Lukullusa Junior. Jest świeży wór karmy Fitmin Junior.
  2. Zrobię co w ludzkiej mocy. Dzisiaj dostałam wiadomość , że Kremówka i Mufinka po badaniu kupek , nie stwierdzono kokcydii.
  3. Niestety szczeniaczki musiałam wczoraj na cito zabrać Do niedzieli są w awaryjnym dt, potem schronisko jak niczego nie znajdę. Andrucika mogę zawieźć do Warszawy do seramarias ale muszę mieć pewność ,że nie ma kokcydii.
  4. Dostałam numer konta Wolontriatu. Podam go.
  5. Czyli Procox trzy dni pod rząd? A jak były dzisiaj zaszczepione to kiedy można podać Procox?
  6. Wszystkie mają suche , ładne kupki poza Malagą. Czy jest sens podawać Procox?
  7. Ojej to ja go pociągiem przywiozę.Dzisiaj zostały zaszczepione. Podaj mi proszę numer na pw to zadzwonię i się umówimy.
  8. Są dwa razy odrobaczone , jutro będą zaszczepione. Pani nie każe ich zabierać ale uważam ,że okazała się niewiarygodna szczeniaki nie są w tej chwili u niej bezpieczne. Nigdy nie byłam w podobnej sytuacji:(
  9. Tak naprawdę natychmiast powinnam je zabrać ale nie mam dokąd.
  10. Dobrze ,że chociaż Pierniczek i Aramis dzisiaj pojechały.
  11. Jak niczego nie znajdę maluchy wracają do schroniska:( Pani zawiodła:( Do przedwczoraj było super. Stały kontakt , filmiki, jnformacje. Od wczoraj nagle brak kontaktu. Rano tam pojechałam i niestety trzeba je zabrać:( Jestem załamana , przestanę chyba wierzyć ludziom.
  12. Właśnie dostałam info ,że dt dla Andrucika jest zajęte, czyli Andrucik,Pączuś i Mazurek szukają na cito dt.
  13. Byłam tam dzisiaj rano Elu wszystko było załatwione, miała tylko podejść dwa kroki do weta. Dzisiaj do domu pojechał Pierniczek. Udało si znaleźć dt dla Aramisa , szczeniaczka z innej rodzinki. właśnie odwiozłyśmy go do Katowic. Mam załatwone dt dla Andrucika. Tylko co z Mazurkiem i Pączusim? Uważam ,że na ci to trzeba je zabrać. Dt dla dwóch szkrabów pilnie potrzebne.
  14. Pierniczek jutro idzie do domu. Andrucik , Mazurek , Pączuś nadal bezdomne. Proszę o nowe ogłoszenia.
  15. Kupiłam 15 kg karmy Fitmin Puppy bąbelkom. Jutro Pierniczek ma jechać do domu. Martwię się bo Pani , która się nimi opiekuje zaczyna się dziwnie zachowywać. Jutro rano tam pojadę. Nie odbiera telefonu, mówiła,że pieski zaszczepione a tego nie zrobiła:(
  16. Tequila czyli nasza Lukrecja ma się dobrze. Bawi się z sunią shitzu w ogrodzie. Czekam na zdjęcia.
  17. Tak przynajmniej zadeklarowala Pani Weronika.
×
×
  • Create New...