Byłam tam dzisiaj rano Elu wszystko było załatwione, miała tylko podejść dwa kroki do weta.
Dzisiaj do domu pojechał Pierniczek.
Udało si znaleźć dt dla Aramisa , szczeniaczka z innej rodzinki. właśnie odwiozłyśmy go do Katowic.
Mam załatwone dt dla Andrucika.
Tylko co z Mazurkiem i Pączusim?
Uważam ,że na ci to trzeba je zabrać.
Dt dla dwóch szkrabów pilnie potrzebne.