Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. Niestety w schronisku dwa nowe maleństwa. Bardzo malutkie rodzeństwo. Takie parotygodniowe okruszki. Strasznie się o nie też martwię:(
  2. Przedwczoraj byłam w Warszawie , wczoraj w Cieszynie , Pszczynie a potem za Raciborzem, znowu 9 godzin w trasie. Cały czas sprawdzamy domy, na szczęście wczoraj jeden dom okazał się super i sunia ( 11 kilowy szczeniak) tam została. Dwa pierwsze porażka:( Jest mi bardzo trudno podołać temu wszystkiemu dlatego bardzo proszę o intensywną pomoc w szukaniu domków dla chłopaków.
  3. Dziękuję:)
  4. Sermarias zostawiła z chłopakami Córeczkę. Jest naprawdę trudno ogarnąc trzy psiaki. Proszę o pomoc w ogłaszaniu i szukaniu domów.
  5. A jak ja mam tam zapisywać wpłaty?
  6. Dzisiaj Pani Weronika ma dzwonić i przekazać wieści o Tofiku.
  7. Tofik wpłaty na konto wolontariatu: Niesiowata 20 zł Agnieszka L. 200 zł Anula 50 zł Dziękuję:)
  8. Dobrze:)
  9. Już mają ogłoszenia na Warszawę ale im więce , tym lepiej:)
  10. Bożenko będę tu zamieszczała informacje o wpłatach, prosiłam żeby raz w tygodniu było zestawienie. Artemida wystawi fakturę i bezpośrednio z konta pójdzie przelew.
  11. Dziękuję:)
  12. Dziękuję:) Ważne żeby pisać Tofik.
  13. Kto zechce zostać skarbnikem?
  14. Ja bedę podawała kto wpłacił i jakie będą wydatki.Fundacja tylko użyczyła konta.
  15. Tak , bardzo proszę i dziękuję:)
  16. Tyśka jeśli możesz zmień ogłoszenie na Warszawę. Dziękuję:):):):)
  17. Tak ale to odrębne konto na potrzeby wolontariatu. Dopóki nie znajdzie się skarbnik to jedyne rozwiązanie. Ważne żeby pisać : Tofik
×
×
  • Create New...