Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. Ja się przyznam ,że też trudno mi to powtorzyć i boję się ,że ja coś źle przedstawilam. Poproszę o opis i wtedy będzie jasne o co chodzi .
  2. Jutro rano Andrucik wyrusza do Wrołcawia. Zawiezie go TŻ seramaris. Dziękuję z całego serca:) Koszt będzie pokaźny ale piesek będzie miał wreszcie swój docelowy, kochajacy dom.
  3. Dzwoniła , rozmawiała z Kasią , która zobowiązała się pilnować płatności i kontaktować z Artemidą. Tofik wg Pani Weroniki to wyjątkowo trudny przypadek, bez szczególnej pracy nieadopcyjny. W tej chwili generalnie uczy się zasady ,że to czego chce jest nagrodą za dobre sprawowanie, jeśli zachowuje się niewłaściwie nie dostaje tego na czym mu zależy. Ma się starać. Mam nadzieję , że niczego nie pokręciłam.
  4. Na konto Wolontaritu Dziękuję:) Konto 84 1750 0012 0000 0000 4095 8878 Wolontariat dla zwierząt ze schroniska w Miedarach Darowizna : Tofik
  5. Jolanta88 na konto Wolontariatu wpłaciła 20 zł Dziękuję:)
  6. Jak wypadnie pozytywnie to mamy problem z transportem. Gdyby chociaż ktoś go na Śląsk go podwiózł.
  7. Dziękuję za ogłoszenia. Andrucik ma mić wizytę we Wrocławiu . Wizytę robi mila-ada. Dziękuję:):):)
  8. W schronisku mały staruszek w typie pinczera. Kompletnie załamany.
  9. Niesiowata 20 zł Agnieszka L. 200 zł Anula 50 zł z rozliczenia Skarbnika 375 zł
  10. 465 zł na koncie. Dziękuję:) 90 zł przelałam do dt 375 zł przelewam na konto Wolontariatu.
  11. Rozumiem . Była wpłata 200 zł od Agnieszki L. na konto Wolontariatu . Nie było nicku dlatego pomyślałam ,że to to 200zł.
  12. b-b zrób ogłoszenia na śląskie- Gliwice. Może z nowymi zdjęciami coś ruszy. Ja tu zrobię wizyty a gdzie indziej będzie problem.
  13. Kto robił ogłoszenia Trufli? Trzeba je usunąć. Sunia ma domek.
  14. Elu nie wiem jak przepraszać, ślepota nie zauważyłam tego postu. Dopiero teraz. Zachwycałam się kolejny raz Matim i zobaczyłam post. Chciałam żeby był i tu i tu:)
  15. Cola już ma domek:)
  16. 90 zł już przelałam na konto dt. Jeszcze wszystko sprawdzę i resztę odeślę na koto Wolontariatu.
  17. Już podaję:)
  18. Dziękuję:) 200 zł to chyba to , które już wykazałam.
  19. Kupiłam bąblom szelki za 48 zł i zgubiłam paragon:( Nie mam jak wziąć faktury:(
  20. Proszę może rozsyajcie je teżna FB.To kochane bąbelki.
×
×
  • Create New...