Małgosiu one nie miały wątku.Zabrałam je ze schroniska domu tymczasowego . Pani sama się zgłosiła z ogłoszenia.
Wanilka już ma swój dom a Karmelek nadal szuka.
Psiaki bardzo wyrosły ,Karmelek już waży 10 kg.
Niestey wszystkie koszty ponoszę sama. Mam nadzieję,że w końcu Karmelek znajdzie odpowiedni domek.