Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. Agnieszka 103 wpłaciła 15 zł Dziękuję:):)
  2. Szczeniaczki dostały wsparcie od Niesiowatej 20 zł Dziękuję:):)
  3. Na cito potrzebna wizyta dla staruszka ze schronu. Pani mieszka w Bydgoszczy.
  4. Przepraszam że tu wklejam a le bardzo potrzebna wizyta dla dzideczka ze schroniska. Na cito potrzebna wizyta dla staruszka ze schronu. Pani mieszka w Bydgoszczy.
  5. Na cito potrzebna wizyta dla staruszka ze schronu. Pani mieszka w Bydgoszczy.
  6. Małgosiu muszę policzyć. Sam weterynarz to już 350 zł a jeszcze worki karmy ( Fitmin Puppy) i puszki Lukullus Junior.
  7. Brzmi ładnie ale na razie Pani się nie odezwała.
  8. Nie zbierałam. Małgosiu:( Ja nie mam czasu już na nic , albo jeżdżę albo wiszę na telefonie. Potem brakuje chwili na takie ważne sprawy jak np. jakaś zbiórka.
  9. Pani Z Bierunia jeśli się odezwie ma sporo blizej do Jaagi niż do mnie.Cały czas czekam na telefon
  10. Od wczoraj dostaję smsy kiedy Pani zabierze psa... Jutro wieczorem mam możliwość zawiezienia małej do Jaagi. Jeśli ktoś zsię odezwie to nie będzie problemu z przywieziem małej . Chciałabym żeby Jaaga sprawdziła czy powód oddania Tiary jest prawdziwy.
  11. Tyśka dziękuję:)
  12. Dziękuję i czekam:)
  13. Przeprasam za milczenie ale byłam u córki. Niestety upały spowodowały awarię komputera a z telefonu niczgo nie dało się zrobić. Beza wygląda cudnie. Martwią mnie kolejne nietrafione telefony o maluchy.
  14. Gacuś w schronisku bardzo się bał. Miał taki ataki drgawek jak był w kojcu. Potem zabrany do szpitalika uspokoił się i te napady ustały.. Nie wiem jak to wygladało ale powodem był stres.
  15. Przepraszm za ciszę ale byłam u córki bez dostępu do komputera. wentylator się zepsuł i komputer powędrował do serwisu.
  16. Muszę na cito zabrać Tiarę, nie wiem dokąd:( Nie stać mnie na kolejnego psiaka w hoteliku a przecież nie oddam malizny do schroniska:( Cały pobyt u córki miałam zepsuty. Błagam czy ktoś może pomóc sunieczce.
  17. Wyślę Tyśce opis , który otrzymałam i dwa filmiki.
  18. Przepraszam za milczenie ale musiałam wyjechać i nie miałam dostępu do komputera . Zięciowi przez upały padł wentylator i komp pwędrował do serwsu. Z telefonu niczego nie udało się zrobić.
  19. Dziękuję:)
  20. Małgosiu one nie miały wątku.Zabrałam je ze schroniska domu tymczasowego . Pani sama się zgłosiła z ogłoszenia. Wanilka już ma swój dom a Karmelek nadal szuka. Psiaki bardzo wyrosły ,Karmelek już waży 10 kg. Niestey wszystkie koszty ponoszę sama. Mam nadzieję,że w końcu Karmelek znajdzie odpowiedni domek.
  21. Dziękuję Wam za pomoc. Wczoraj wróciłam od razu wisiałam pół dnia na telefonie. Przepraszam za milczenie ale nie miałam dostępu do komputera . Zięciowi przez upały padł wentylator i komp pwędrował do serwsu. Z telefonu niczego nie udało się zrobić.
×
×
  • Create New...