Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. Franio już w Kątach Wrocławskich.. Zawiozłyśmy go dzisiaj po pracy. Domek bardzo fajny. Powodzenia kochany szkrabie.
  2. We czwartek pojadę ze żnajomą do Kątów Wrocławskich.Mam nadzieję,że będzie to owocny wyjazd.
  3. Muszę poprosić Madzię.
  4. Pilnie potrzebna wizyta pa dla szczeniaczka , który siedzi w schronisku. Kąty Wrocławskie. Kto pomoże?
  5. Dwa przerażone maleństwa.
  6. Już o 9 opuściły schroniskio, są u anecik.
  7. Tak , przed dziewiątą wyjadą:)
  8. Super:) Kochane jesteście:)
  9. Marlon jest wykastrowny, dwa tygodnie temu miał zabieg.
  10. Może się uda w sobotę.
  11. Ja nie mam gdzie.
  12. Anecik moze dopiero od poniedziałku. Strasznie się martwię.
  13. Czy mam go wyciągać? Martwię się o niego.
  14. Mam zdjęcia Mufinki i Pierniczka, z Panią od Malagi jestem w stałym kontakcie. U Andrucika też wszystko w porządku.
  15. Dostałam od seramarias faktury, wysłałam do Fundacji a le są też dwa paragony z apteki , niestety za paragony Fundacja nie ma jak zwrcić pieniędzy. Prześlę zdjęcia .
  16. Dziękuję, muszę popytać..
  17. Nie wiem w którym, trzeba popytać. Tylko co zrobić po miesiącu? Może warto zebrać deklarcje, założyć wątek. Ja opłacam sama 4 psiaki i nie udźwignę kolejnego jeśli nie znajdzie domu w ciągu miesiąca, Wątek i deklaracje byłyby bardzo potrzebne.
×
×
  • Create New...