Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. Ja to wiem i zawsze kupuję na allegro ale te wkłady zamówiła Jaaga . To są specjalne podkłady.: Opis ze sklepu: Powierzchnia wkładek jest miękka i przyjemna dla szczeniąt. Znajduje się pod nią warstwa pokryta żelem, który absorbuje wszystkie ciecze i nieprzyjemne zapachy. Dzięki temu wkładka jest ponownie sucha w przeciągu 30 sekund. Spód wkładki powleczony jest nieprzepuszczalną folią, która zatrzymuje ciecze.
  2. Numer zamówienia: 147619892 Data zamówienia: 26.09.2019 Sposób płatności: Przelew natychmiastowy Twoje zamówienie Artykuł Suma z VAT Benek Super CORNCat naturalny żwirek dla kota- 7 l (ok. 5 kg) Nr artykułu 458791.0 2x 17,80 PLN 35,60 PLN - Twoja zniżka Nr artykułu 1.5 1x -3,00 PLN -3,00 PLN Puppy Trainer Pads wkładki do kuwety i transportera- XL, 30 szt. Nr artykułu 194403.3 1x 64,80 PLN 64,80 PLN Suma z VAT 97,40 PLN
  3. Wczoraj kupiłam kotkom podkłady i żwirek.
  4. Przepraszam ale od dwóch dni co chwilę mam problem z internetem.Poza tym jestem sama w pracy i mam wyjątkowo trudny czas żeby wszystko porobić. Dziękuję wszystkim za wsparcie.
  5. U Wiesia o dziwo dobrze. Wczoraj Martyna tam była , Wiesio jest diagnozowany, nie dostaje już relanium tylko lek na padaczkę (potem napiszę jaki). Chyba miłość wzięła górę i oby tak zostało. Wiesio zadowolony , okupował kanapę. Falstart ale teraz chyba Państwo już go nie oddadzą i będą leczyć.
  6. Dzisiaj kotki jadą do cudem załatwionego dt. Warunkiem jest pełna opieka finansowa. Wzięłam wszystko na siebie ale proszę Was o pomoc, sama tego nie udźwignę. Wpłaty na konto wolontariatu , tyle ile tam wpłynie , tyle będzie dla kotków.
  7. Konto 84 1750 0012 0000 0000 4095 8878 Wolontariat dla zwierząt ze schroniska w Miedarach Darowizna : kotki sieroty Dziękuję
  8. Kotki mają panleukopenię. Błagam o pomoc. Jaaga walczy ale potrzebne wsparcie.
  9. A ja w końcu poszukam zaocznych studiów na kierunku Psychologia bo mój mały rozumek nie obejmuje niektórych zachowań. Po tygodniu nękania nas kiedy zabierzemy Wiesia udało się znaleźć dt. Dzisiaj Wiesio miał tam trafić. Miał ale nie trafił bo Państwo u których jest dali rano znać go nie oddadzą!!! Nie wiem czy się cieszyć , czy martwić. Nie może być faszerowany relanium. Zabierzemy go na badania i do dobrego weterynarza. Nie ufam jego właścicielom...
  10. Wspaniałe wieści.
  11. Jakie one biedne. Te oczka zaropiałe, okruszki maluteńkie.
  12. Koniecznie. Dziękuję:)
  13. Konto dla kociaków: Konto 84 1750 0012 0000 0000 4095 8878 Wolontariat dla zwierząt ze schroniska w Miedarach Darowizna : kotki sieroty Dziękuję:)
  14. Jagna dziękuję za pomoc. Oby za tydzień udał się je gdzieś umieścić.
  15. Wiesio jest grzeczny. To mały psiak, nie wiem dokładnie ile ma lat . Wysłałam zdjęcia Tyśce ale nie ma zasięgu i nie ma jak zamieścić ja nie umiem:(
  16. Teraz Czesio to Wiesio i dzisiaj wraca do schroniska gdzie jego szanse na przetrwanie są niewielkie:(
  17. Faszerują go Relanium a jutro mamy go zabrać....
  18. Wątroby nikt nie badał.
  19. Pani dzisiaj przysłała smsa ,że Czesio to wspaniały psiak ale ona nie zniesie kolejnego ataku i ,że odliczanie dni bije...i mamy go zabierać...
  20. Przepraszam za milczenie ale mam trudną sytuację rodzinną i zawodową. Szukam rozpaczliwie pomocy dla małego Czesia. Piesek bardzo źle znosił schronisko i nasza radość była ogromna kiedy został adoptowany. Dom sprawdzony , wydawało się, że świetnie trafił. Niestety dwa dni po adopcji Czesio dostał ataku padaczki. Nigdy w schronisku tego nie było. Pan o 4-tej nad ranem !!! zadzwonił do wolontariuszki i zażądał odebrania Czesia. Udało się wynegocjować inną godzinną , ostatecznie Państwo pojechali do weterynarza , który ocenił ,że prawdopodobnie atak był wynikiem stresu . Niestety Państwo dali 5 dni na zabranie Czesia. To będzie dla niego równia pochyła:( Posłałam Tyśce zdjęcia i filmik jeszcze ze schroniska. Błagam o pomoc dla biedaka.
  21. 465 zł 90 zł było wpłacone za poprzedni hotelik 375 zł przelałam na konto Wolontariatu na poczet opłacenia kolejnego miesiąca.
  22. Czekam na wieści. Przepraszam za nieobecność ale mam poważne kłopoty rodzinne.
  23. Na konto Maleństw wpłynęło: 10 zł - Agnieszka 103 50 zł - Anonimowy Darczyńca Dziękuję:):):)
×
×
  • Create New...