Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. Dziękuję Wam za pomoc. Może by wrzycić też na Wrocław?
  2. Są ogłoszenia na ślaskie ale Jaaaga ma rację.
  3. Elu ale tytuł ogłoszenia trzeba zmienić.
  4. Trzeba było napisać ,że pra pra pra dziadków też znamy bo psiaki maja drzewa genealogiczne. Ludzie są czasem delikatnie ujmując "zaskakujący"...
  5. Miły, przyjazny , poczciwy. Dziękuję:)
  6. Limba ma zaledwie kilka miesięcy (7-8) a już zdążyła zaznać gorzkiego smaku bezdomności. Mała, drobniutka, zagubiona wśród starszych i większych psiaków czeka w schronisku na swoją kochająca rodzinę , która zapewni małej miłość i bezpieczeństwo. Limba to cudowny, wesoły , ufny dzieciak. Nie pozwólmy ,żeby jej dzieciństwo było smutne. Limba czeka. Kontakt w sprawie adopcji: ....Elu mój telefon
  7. Elu gotowe, dziękuję:)
  8. Elu to tekst: Limba ma zaledwie kilka miesięcy (7-8) a już zdążyła zaznać gorzkiego smaku bezdomności. Mała, drobniutka, zagubiona wśród starszych i większych psiaków czeka w schronisku na swoją kochająca rodzinę , która zapewni małej miłość i bezpieczeństwo. Limba to cudowny, wesoły , ufny dzieciak. Nie pozwólmy ,żeby jej dzieciństwo było smutne. Limba czeka. Kontakt w sprawie adopcji: ....Elu mój telefon
  9. Limba ma 7-8 miesięcy , jest mała,drobniutka, cudowna.
  10. Elu Ciebie chcę prosić o taką sunię.Ma osiem miesięcy:(
  11. Już jak się okazało ma dom:)
  12. Ale inne maluchy błagają choćby o ogłoszenia. Mały młodziutki cudowny psiaczek. Nazwałam go Figaro. Piesek ma najwyżej 2 lata. Proszę o pomoc w ogłaszaniu. Ja już nie daję sobie rady:(
  13. Piesio już ma dom. Adopcja do znajomej jednej z wolontariuszek. On jest malutki waży 4 kg. Jak dobrze,że już w domku:)
  14. Podaj mi proszę numer na pw:)
  15. Dziękuję:) Tosia czyli Tiara:)
  16. Oj muszę dopytać.Dam znać.
  17. Taki chłopczyk mały śliczny trafił do schroniska.
  18. Wyślę Ci MMSy bo mam zapchaną skrzynkę
  19. Tak aktualne, ponoć Kara też jest.
  20. Tiara jest malutka,naprawdę ociupinka. Mam już zdjęcia z nowego domu.
  21. Tiara od dzisiaj Tosia już w swoim domu:) Zamieszkała w domu z ogrodem u przemiłej rodziny . Państwo niedawno pożegnali swojego pieska p 16 latach. Wydało się również czemu nagle Tiara "zaczęła wyć". Otóż Pani jest w dziewiątym miesiącu ciąży. W domu były dwa szczurki, których też już nie ma. Spytałam czy też wyły i ujadały??????????????....... No cóż...
  22. Posłałam , dziękuję:):):)
×
×
  • Create New...