Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. Nie znalazłam. Pani chce dorosłego psa ze schroniska. Ma kilku kandydatów, takie pospolite psiny i to dla któregoś ogromna szansa. O Biankę nikt nie dzwonił.
  2. Figaro nie poradził sobie psychicznie. Zmarł ze stresu.
  3. Potrzebna wizyta we Wrocławiu na Niedźwiedziej. Proszę o pomoc w tej kwestii.
  4. Nie wiem co się stało z Figaro, przeryczałam pół nocy. To jakiś horror:( Taki kochany , młody psiak:(
  5. Mały, umiera ze strachu.
  6. Figaro nie żyje, nie wiem co się stało. Jestem załamana. Dowiedziałam się przed chwilą.
  7. Jolanta 08 wpłaciła 20 zł Dziękuję:)
  8. Niestety domek się wycofał. Sunia to taki mix jamnika i gończego polskiego. Jest nieduza, przecudna.
  9. Taki , strasznie się boi.
  10. Elu koteczka nazywała się Bianka, tak jak szczeniorka. Przepraszam ale wcięło post w którym to wyjaśniłam.
  11. Marlon jest malutki, chudziutki, bardzo się boi:(
  12. Wysłam Tyśce.
  13. Matko jedyna ja dopiero teraz zobaczyłam ,że nazwałam tak samo nieszczęsna koteczkę. Tfu tfu tfu. Jestem bardzo zmęczona i zaczynam się gubić:(
  14. Majki wczoraj a Bianka nie.
  15. Dziękuję Elu.
  16. Tam są teraz jeszcze 2 szczeniaki:( Wczoraj Joanna123 wzięła dwa do odkarmienia butelką. Ledwo otworzyły oczka, mamę zabił smochód. W schronisku jest jeszcze 4-ro miesięczna Tajga i 4-ro miesięczny Franek. Wślę jeśl można na Whatsappa z prośbą o ogłoszenia.
  17. Elu wsłałam Ci na maila psiaka w strasznym stanie psychicznym. Wklej go proszę. Maleńki kłębek strachu.
  18. Teraz się dowiedziałam ,że sunia ma ponoć zaklepany dom i chyba dzisiaj jedzie do ds.Podobno bardzo dobry dom ale ja niczego więcej nie wiem.
  19. Usiłuję się czegoś dowiedzieć o jej historii ale nikt nie odbiera.
  20. Nic nie wim .dostałam zdjecie
  21. Młodziutka dzieczynka. Bardzo jamnikowata, cierpi w schronisku. Nazwałam ją Nika.
  22. Dziękuję Elu.
  23. To było straszne:(
×
×
  • Create New...