Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. Mam nowe zdjęcia Żuczka. komu mogę wysłać z prośbą o głoszenia?
  2. Dziękuję , może na Bielsko on tam mieszka.
  3. Ja nie wiem czemu z Lesznem mam identyczne doświadczenia. Dwukrotnie w ostatniej chwili , kiedy wszystko było umówione , na dzień przed odbiorem pieska ludzie się wycofywali. To jest trzecia analogiczna sytuacja.....Zawsze powody nagle spadające jak grom z jasnego nieba..
  4. Państwo mają dużo czasu na spacery, bieganie po plaży, wyjazdy do domu letniskowego. Mam nadzieję ,że to nie będzie problemem. Moje psy kopią i nie umiem ich oduczyć.
  5. Wpłaty: Ewa R 200 zł Dziękuję:) Saldo suczek: Stan konta 14.02.2020 170,76 zł Do rozliczenia jest jeszcze sterylka Bajki, wpłaciłam 280 zł, 100 zwrócił schron. Ma pomóc Sterylkowa Skarpeta.
  6. Wpłaty: Ewa R 200 zł Dziękuję:)
  7. Ojej nowa umiejętność:) Państwo z Gdyni mają sunię po operacji śledziony i dlatego umówiłyśmy się na odbiór Marty po moim powrocie ze Szwajcarii czyli około 2 marca.
  8. Ona bardzo potrzebowała pomocy. Chuda, biedna , załamuje się:(
  9. Ta Rodzina mnie rozwaliła na wizycie. Państwo przez kilka miesięcy mieli suczkę , której właścicielka nie odebrała po sterylizacji z lecznicy. Suczka po zabiegu miała poważne problemy neurologiczne, praktycznie oślepła, dostała padaczki. Kiedy się o niej dowiedzieli postanowili dać jej dom. Niestety pomimo leczenia nie przeżyła kolejnego ataku padaczki Pan wziął urlop żeby być z Bajką chociaż w domu mieszka jeszcze młoda:) Babcia:) Wielki dom, ogród, dzieci w odpowiednim wieku:) Bajka jest praktycznie sąsiadką mojej córki , więc będę ją często widywać:) Oby wszystko się ułożyło.
  10. Sama sobie wybrała:) Ma piękne legowisko ale poducha jest lepsza:)
  11. Ta pierwsza Rodzina była bardzo fajna ale widocznie pomimo zapewnień i szczęśliwego psa w domu niepełnosprawny syn bojąc się Bajki spowodował ,że się bała.. Czegoś się nauczyłam , jednak pewne niepełnosprawności mogą stanowić zagrożenie dla poczucia bezpieczeństwa psa. Mnie przekonał pies domownik, zdjęcia z inną sunią, którą mieli 7 lat i zapewnienia jak syn kocha psy i jak są dla niego ważne.To jednak inny pies, inna sytuacja , która przerosła tego chorego chłopca . Niepotrzebnie i On i Bajka przeżyli stres. Szkoda że Państwo przeciągali moment oddania Bajki. Zresztą to ja zadzwoniłam żeby spytać co słychać i wtedy się dowiedziałam, że jest źle.
  12. Boże , biedna Bajka:( Nie ma mowy żeby jutro pojechała , jeszcze ucieknie. Nie wiem co robić:(
  13. To w takim razie spróbujmy.
  14. O zdjęcia mogę poprosić ale on potrzebuje dt , gdzie się otworzy.
  15. Prosiłam o nowe zdjęcia.
  16. Czy mogę prosić o nowe ogłoszenia dla Oskarka. Zapłacę za wyróżnienie.
  17. Dostałam zdjęcia Ali teraz Rity:) Niestety nie umiem wkleić:)
  18. Ja kupuję długie , mocne smycze z dwoma karabińczykami. 2 m odpowiednie dla dla Nuny Trixie 29,90 zł. https://www.sklep.petsmile.pl/produkt/2444/psy-trixie-podwojna-przepinana-smycz-dla-psa-w-kolorze-purpurowym-xs-xl.html
  19. Taką linkę trzeba wielokrotnie mocno zawiązać żeby się nie rozwiązała na spacerze ( tfu , tfu , tfu). Zawsze warto sprawdzić przed wyjsciem.
  20. Ja też jestem strasznym wrogiem flexi. Przez 6 miesięcy łapałam suczkę , która uciekła bo smycz wypadła Pani z ręki i zwinęła się na plecach Nadziejki. We Wrocławiu identyczna sytuacja z Pysią, na szczęście na drugi dzień jakiś Pan a właściwie jego pies znalazł ją zaplątaną w krzakach na odludziu. Umarłaby tam z głodu. Ja zawsze ubieram obrożę , szelki guardy i podwójną smycz zapiętą na obroży i na szeklach no i adresatka ( najlepiej numer na obroży , nawet na początek karteczka oklejona dookoła taśmą przezroczystą) Flexi to bardzo trudna smycz i tylko dla pewnych siebie psów , na odpowiednim terenie. Flexi w przypadku strachulca jest bardzo ryzykowne.
×
×
  • Create New...