-
Posts
4029 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by BoUnTy
-
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
BoUnTy replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Tzn. to co będzie dostępne... -
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
BoUnTy replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Mogę chyba załatwić u mnie w lecznicy, tylko gotówka potrzebna... -
Ciotki proszę zajrzyjcie, podrzućcie i rozsyłajcie wici. Tym razem nie chodzi o psa, a o życie i zdrowie młodego człowieka - Tomka: [url]http://www.dogomania.pl/threads/196566-Nie-forumowicz-ale-w-potrzebie.-Stan-ci%C4%99%C5%BCki.-Pom%C3%B3%C5%BCcie-prosze-w-rozsy%C5%82aniu-wici[/url]!
-
Ciotki proszę zajrzyjcie, podrzućcie i rozsyłajcie wici. Tym razem nie chodzi o psa, a o życie i zdrowie młodego człowieka - Tomka: [url]http://www.dogomania.pl/threads/196566-Nie-forumowicz-ale-w-potrzebie.-Stan-ci%C4%99%C5%BCki.-Pom%C3%B3%C5%BCcie-prosze-w-rozsy%C5%82aniu-wici[/url]!
-
Zulus ma dom i kochającą rodzinę :) HAPPY END :)
BoUnTy replied to Kenny's topic in Już w nowym domu
Ciotki proszę zajrzyjcie, podrzućcie i rozsyłajcie wici. Tym razem nie chodzi o psa, a o życie i zdrowie młodego człowieka - Tomka: [url]http://www.dogomania.pl/threads/196566-Nie-forumowicz-ale-w-potrzebie.-Stan-ci%C4%99%C5%BCki.-Pom%C3%B3%C5%BCcie-prosze-w-rozsy%C5%82aniu-wici[/url]! -
Znaleziono dużego, psa, mieszańca - A duży pies znalazł nowy dom :)
BoUnTy replied to Santiel's topic in Już w nowym domu
Ciotki proszę zajrzyjcie, podrzućcie i rozsyłajcie wici. Tym razem nie chodzi o psa, a o życie i zdrowie młodego człowieka - Tomka: [B][url]http://www.dogomania.pl/threads/196566-Nie-forumowicz-ale-w-potrzebie.-Stan-ci%C4%99%C5%BCki.-Pom%C3%B3%C5%BCcie-prosze-w-rozsy%C5%82aniu-wici[/url]![/B] -
Fundacja SOS dla zwierząt - Chorzów - Maciejkowice!!!
BoUnTy replied to sosiczka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Ciotki proszę zajrzyjcie, podrzućcie i rozsyłajcie wici. Tym razem nie chodzi o psa, a o życie i zdrowie młodego człowieka - Tomka: [B][url]http://www.dogomania.pl/threads/196566-Nie-forumowicz-ale-w-potrzebie.-Stan-ci%C4%99%C5%BCki.-Pom%C3%B3%C5%BCcie-prosze-w-rozsy%C5%82aniu-wici[/url]![/B] -
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
BoUnTy replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Ciotki proszę zajrzyjcie, podrzućcie i rozsyłajcie wici. Tym razem nie chodzi o psa, a o życie i zdrowie młodego człowieka - Tomka: [B][url]http://www.dogomania.pl/threads/196566-Nie-forumowicz-ale-w-potrzebie.-Stan-ci%C4%99%C5%BCki.-Pom%C3%B3%C5%BCcie-prosze-w-rozsy%C5%82aniu-wici[/url]![/B] -
Ciotki proszę zajrzyjcie, podrzućcie i rozsyłajcie wici. Tym razem nie chodzi o psa, a o życie i zdrowie młodego człowieka - Tomka: [B][url]http://www.dogomania.pl/threads/196566-Nie-forumowicz-ale-w-potrzebie.-Stan-ci%C4%99%C5%BCki.-Pom%C3%B3%C5%BCcie-prosze-w-rozsy%C5%82aniu-wici[/url]![/B]
-
A akie dokładnie psy fundacyjne znalazły dom?
-
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
BoUnTy replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
sosnowiec90 powinna wylądować na CK. Jotk skontaktuj się z p. Lubos może on by wzięła go na DT? -
Znaleziono dużego, psa, mieszańca - A duży pies znalazł nowy dom :)
BoUnTy replied to Santiel's topic in Już w nowym domu
Maciaszku nie mam jak zadzwonić i wypytać, bo nie mam do nich numeru. Wszystkie dane są w posiadaniu fundacji... -
Znaleziono dużego, psa, mieszańca - A duży pies znalazł nowy dom :)
BoUnTy replied to Santiel's topic in Już w nowym domu
Z Rybnika doszedłby do Katowic? -
Znaleziono dużego, psa, mieszańca - A duży pies znalazł nowy dom :)
BoUnTy replied to Santiel's topic in Już w nowym domu
Hager będzie mieć max. 2,5 roku... No to pięknie... teraz jak dowiedziałam się, że to kastrat to myślę, że to może być on. Podjadę do schroniska w przyszłym tygodniu. -
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
BoUnTy replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Ja też mam alergie i astme, no koty i w mniejszym stopniu na psy ;) A mam u siebie koty na DT [co konczy się wycieczkami na pogotowie ]:->] i owszem psy, gdzie mam rany az do krwii dopóki nie minie czas kiedy wypłuka się schroniskowy syf z sierści. -
Znaleziono dużego, psa, mieszańca - A duży pies znalazł nowy dom :)
BoUnTy replied to Santiel's topic in Już w nowym domu
Wiesz to były zdjecia sprzed roku ponad roku, więc nie wiem jak Hager mógł się zmienić, utyć itp. ;) Ty wiesz jak dokładnie psiak wygląda, ten którego znaleźliście, więc dlatego przesłałam tyle fotek do weryfikacji... -
Znaleziono dużego, psa, mieszańca - A duży pies znalazł nowy dom :)
BoUnTy replied to Santiel's topic in Już w nowym domu
Jest, umowa jest. Ja mam do Państwa chyba maila gdzieś. Ale najpierw chce czekać na 'werfikacje'. I prosiłabym jakiegoś wolontariusza o sprawdzenie odjajczenia tego pieska. Hager był wykastroany. -
Znaleziono dużego, psa, mieszańca - A duży pies znalazł nowy dom :)
BoUnTy replied to Santiel's topic in Już w nowym domu
On trafił do katowic? Jeśli tak to mamy problem jeśli okaże się być Hagerem... [IMG]http://www.najpewniej.pl/foto/normal/64257.jpg[/IMG] [IMG]http://images8.fotosik.pl/504/656ae07b64602266.jpg[/IMG] -
Znaleziono dużego, psa, mieszańca - A duży pies znalazł nowy dom :)
BoUnTy replied to Santiel's topic in Już w nowym domu
Wow ten pies wygląda jak Hager z Katowickiego schroniska, aż mnie ścięło z nóg... widzę drobne różnice, ale pies w adopcji był od ponad roku... Myślicie, że to on? [url]http://fundacjasosdlazwierzat.org/hager-zywiolowy-mix-owczarka,27.html[/url]